Konfigurator Jazda próbna Znajdź Dealera Umów się na serwis Ask Ford
Home > Osobowe > TOURNEO CONNECT > Nadwozia i parametry > Active

NOWY FORD TOURNEO CONNECT ACTIVE

Ford Tourneo Connect Active to idealny samochód dla aktywnej rodziny. Na spotkanie z przygodą w jego wnętrzu może podróżować 5, a nawet 7 osób. Nowe wzornictwo w off-roadowym stylu przyciąga wzrok i zdradza możliwości Forda Tourneo Connect Active. Wyposażyliśmy go w opcjonalny mechaniczny układ różnicowy o ograniczonym poślizgu, który przekazuje moc do koła o największej przyczepności, poprawiając kontrolę nad pojazdem na trudnych nawierzchniach. Do dyspozycji kierowcy i podróżnych jest również wiele zaawansowanych technologii. Wśród nich FordPass Connect – pozwala nawet 10 urządzeniom na korzystanie z pokładowej sieci Wi-Fi czy zdalne uruchamianie silnika.

Cechy i funkcje

Dlaczego Ford Tourneo Connect Active to najlepszy przyjaciel aktywnej rodziny? Po pierwsze – wyróżnia się odważnym, ale i praktycznym designem w stylu off-road. Po drugie – dysponuje zaawansowaną technologią ułatwiającą jazdę w terenie. Po trzecie – oferuje dużo przestrzeni i elastyczny układ foteli.

Gotowy na wszystko

Ford Tourneo Connect Active to samochód który nie znosi nudy! Ma podwyższone zawieszenie i opcjonalny mechaniczny układ różnicowy o ograniczonym poślizgu. A to oznacza, że bez problemu poradzi sobie w trudnym terenie. Nowy Ford Tourneo Connect Active może pochwalić się również unikalnymi 17-calowymi felgami aluminiowymi, wyrazistym grillem, podniesioną linią boczną nadwozia i relingami dachowymi, z którymi zabierzesz ze sobą rowery czy deski surfingowe. Gotowy na przygodę?

Ford Tourneo Connect Active w kolorze Frozen White
Wnętrze Forda Tourneo Connect Active

Wszechstronne wnętrze

Ford Tourneo Connect Active oddaje w Twoje ręce najwyższej jakości wykończenia – trwałe, pełne elegancji i wyrafinowania. Wyjątkowy charakter auta podkręcają szwy w kolorze Nordic Blue na fotelach, dźwigni zmiany biegów, kierownicy i matach podłogowych. Z kolei charakterystyczne nakładki ochronne Active na progach nie tylko świetnie wyglądają, ale również pomagają utrzymać samochód w optymalnej kondycji. Jest również inteligentny układ foteli, który ułatwia dostosowanie wnętrza do liczby pasażerów i rodzaju bagażu.

Stworzony do najtrudniejszych zadań

Ford Tourneo Connect Active jest dostępny z  mechanizmem różnicowym o ograniczonym poślizgu (Limited Slip Differential), który zapewnia lepszą przyczepność i kontrolę – zwłaszcza na sypkich i nierównych nawierzchniach. Mechanizm umożliwia bardziej równomierne przekazywanie momentu obrotowego między kołami przedniej osi. Jeśli jedno koło utraci przyczepność, większy moment obrotowy silnika zostanie przekazany na drugie koło, poprawiając tym samym przyczepność.

Ford Transit Connect Active – schemat silnika

Nowy, wydajny i ekonomiczny silnik

Najnowocześniejsze silniki wysokoprężne Ford EcoBlue z turbodoładowaniem zapewniają znacznie wyższe osiągi, wydajność oraz komfort prowadzenia.
Dostępne w wersji o mocy 75, 100 lub 120 KM i współpracują standardowo z manualną 6-biegową skrzynią biegów.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Wyposażenie i dane techniczne

Poznaj opcje wyposażenia, dane techniczne lub pobierz katalog.

Ford Tourneo Connect
Top