JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Home > Finansowanie > Sprawdź ofertę > Jak sfinansować Twojego Forda
alt

ZASTANAWIASZ SIĘ JAK
SFINANSOWAĆ WYBRANY
MODEL FORDA?

Skorzystaj z poniższego przewodnika.

1. Wybierz swój wymarzony model Forda

2. Wybierz ofertę finansowania dostosowaną do Twoich potrzeb

3. Poproś o kalkulację raty swojego Forda

Skontaktuj się z wybranym Dealerem.

Znajdź Dealera

4. Podpisz umowę

Jeżeli wybrałeś wymarzony model Forda i spełniającą Twoje kryteria ofertę finansową, zapraszamy do wybranego Dealera Forda.

Znajdź Dealera

  • Świadczenie reklamowanych usług bankowych i leasingowych następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Szczegóły dostępne u Dealerów Forda. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

    Ford Leasing oraz Ford Leasing Opcje są nazwami handlowymi, pod którymi BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o., oferuje swoje usługi w sieci dealerskiej Ford. Ford, jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie licencji.

    Ford Credit i Ford Opcje są nazwami handlowymi, pod którymi BNP Paribas Bank Polska S.A., nadzorowany przez KNF, oferuje swoje usługi w ramach sieci dealerskiej Ford. Ford Credit oraz Ford Opcje są zarejestrowanymi znakami towarowymi na rzecz Ford Motor Company, a BNP Paribas Bank Polska S.A. jest uprawniony do korzystania ze znaków na podstawie licencji.

Top