JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Home > Finansowanie > Sprawdź ofertę > Jak sfinansować Twojego Forda
alt

ZASTANAWIASZ SIĘ JAK
SFINANSOWAĆ WYBRANY
MODEL FORDA?

Skorzystaj z poniższego przewodnika.

1. Wybierz swój model Forda

Zapoznaj się online z szeroką gamą Forda i wybierz swój wymarzony model.

Sprawdź ofertę

2. Wybierz ofertę finansowania

Odwiedź stronę Ford Credit i wybierz plan finansowy dostosowany do Twoich potrzeb i wymagań

Porównaj oferty

3. Skalkuluj ratę na swojego Forda i zaaplikuj o ofertę finansową

Jeżeli wybrałeś swój model Forda kliknij poniżej w celu jego dokładnego skonfigurowania. Poznasz również ofertę finansową na wybrany model Forda a nawet będzie mógł zaaplikować online w celu otrzymania finansowania na wybrany Przez Ciebie model Forda.

Skonfiguruj i zaaplikuj online

4. Jesteś gotowy do zakupu swojego Forda?

Jeżeli wybrałeś i skonfigurowałeś wymarzony model Forda a także poznałeś ofertę finansową zapraszamy do wybranego Dealera Forda. Przed dokonaniem zakupu będziesz miał dodatkowo możliwość odbycia jazdy testowej wybranym przez siebie modelem. W kolejnych krokach:

  • Specjalista ds. finansowych u Twojego Dealera przedstawi Ci szczegóły wybranej oferty finansowej. Ty z kolei wybierzesz najwygodniejszą dla siebie metodę spłaty kredytu lub leasingu.
  • Niezbędne dokumenty podpisujesz w trakcie wizyty w salonie Forda
  • Już po wpłacie udziału własnego i zarejestrowaniu oraz ubezpieczeniu samochodu możesz zasiąść za kierownicą swojego Forda

Znajdź Dealera

  • FCE Bank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce stosuje Zasady Dobrych Praktyk w relacjach z Klientami. Oferuje Klientom jasno zdefiniowane produkty, odpowiednie do ich potrzeb. Obsługa Klientów na każdym etapie współpracy prowadzona jest w sposób profesjonalny, a Klient informowany jest o swoich prawach przez odpowiednio przeszkolony personel.

Top