All-New E-Transit Chassis front view

STWORZONY DO CIĘŻKIEJ PRACY

FORD E-TRANSIT PODWOZIE Z KABINĄ

Ford E-Transit podwozie z kabiną

  • Szacowany zasięg jazdy na zasilaniu elektrycznym odnosi się do modelu E-Transit serii 350
    ZASIĘG JAZDY NA ZASILANIU ELEKTRYCZNYM
  • Maksymalna ładowność zależy od konfiguracji pojazdu i wybranych akcesoriów12
    MAKSYMALNA ŁADOWNOSĆ
  • Jazda testowa

FORD E-TRANSIT PODWOZIE Z KABINĄ

Wytrzymały, niezawodny i wszechstronny. Ford E-Transit w wersji podwozie z pojedynczą kabiną został stworzony z myślą o spełnieniu indywidualnych wymagań Twojej firmy. 

W wersjach skrzyniowych otwierane burty boczne i tylna sprawiają, że załadunek i rozładunek jest szybki i łatwy. Dwie dostępne opcje rozstawu osi mają ładowność do 1725 kg.

Funkcje inteligentnej komunikacji i łączności dostępne w systemie SYNC 4 i aplikacji FordPass Pro.

PRZEKONAJ SIĘ, NA CO GO STAĆ

Zobacz nasz film, aby zobaczyć, jak Ford E-Transit spisuje się w akcji.

E-Transit front three-quarter view

ZOBACZ, CO GO WYRÓŻNIA

BEZPROBLEMOWE ŁADOWANIE

E-Transit charging graphic

USŁUGI ŁĄCZNOŚCI

Person using FordPass Pro app

FORDPASS PRO

Jeśli masz w swojej firmie od jednego do pięciu samochodów, koniecznie skorzystaj z możliwości bezpłatnej aplikacji FordPass ProFordPass Pro. Oszczędzi Ci ona dużo czasu, pieniędzy i nerwów. Aplikacja FordPass Pro  to zestaw narzędzi, z którymi łatwiej zadbasz o stan techniczny, bezpieczeństwo i bezawaryjność każdego z pojazdów. Wśród jej praktycznych funkcji znajdziesz lokalizowanie samochodu, blokowanie i odblokowywanie drzwi, harmonogram ładowania i raporty o stanie technicznym.

Poznaj aplikację FordPass Pro

CECHY I FUNKCJE

FORD SYNC 4

SYNC 4Ford SYNC 4A to nasz najnowocześniejszy system komunikacji i rozrywki wykorzystujący 12-calowy ekran dotykowy oraz systemy uczące się, sterowania głosowego  rozpoznaje aż 15 języków europejskich, umożliwiając właścicielom kontrolę systemów rozrywki i nawigacji, oświetlenie i klimatyzację w kabinie, a także zarządzanie rozmowami telefonicznymi. Dzięki nawigacji SYNC4 połączonej z chmurą trasy są zawsze dobrze zaplanowane a bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania Software Update pozwalają Fordowi E-Transit na ciągłe doskonalenie. System wprowadza także kompatybilność bezprzewodową z aplikacjami Apple CarPlay, Android Auto i AppLink.

PRO POWER ONBOARD

Dzięki dużej baterii E-Transit pozwala Ci ładować urządzenia wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Dostępny jako opcja dodatkowa, system zasilania pokładowego Pro Power Onboard dostarcza 2,3 kW mocy bez potrzeby posiadania generatora. Możesz więc po prostu podłączyć wiertarkę, piłę, laptopa lub jakiekolwiek inne urządzenie do gniazdka 230 V i zabierać się do pracy.

TRYBY JAZDY

System wyboru trybu jazdy pozwoli Ci dostosować pojazd do Twoich potrzeb i warunków. E-Transit oferuje trzy różne tryby jazdy. Normal jest przeznaczony do codziennych podróży, Slippery poprawia prowadzenie na śliskich nawierzchniach, Eco pozwala oszczędzać akumulator wysokonapięciowy.

Ford E-Transit Chassis Cab conversion

KONWERSJE POJAZDÓW W WERSJI PODWOZIE Z KABINĄ

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wytrzymałej skrzyni lub wywrotki dostarczającej materiał na plac budowy, czy też wytrzymałego kontenera do usług kurierskich albo jeszcze innych rozwiązań, jesteśmy gotowi. Ford E-Transit podwozie z kabiną jest doskonałym pojazdem bazowym do wykonania zabudowy dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb.

KOSZTY POSIADANIA

WYBIERZ SWOJEGO FORDA E-TRANSIT

Bez względu na to czy szukasz komfortowego pojazdu dla swojej ekipy, dużej przestrzeni na ładunek, nadwozia z zabudową czy bez to Ford E-Transit spełni Twoje oczekiwania. Dlaczego? Ponieważ dostarcza on naprawdę wiele wariantów konfiguracji.

L2 = Medium Wheelbase, L3 = Long wheelbase, L4 = Long wheelbase extended length

H1 = Low roof, H2 = Medium roof, H3 = High roof

Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej