Konfigurator Jazda próbna Znajdź Dealera Umów się na serwis Ask Ford
Home > Dostawcze > TRANSIT AUTOBUS

TRANSIT AUTOBUS

Jeśli Twój biznes to przewóz osób na długich dystansach, to wiesz, że dla pasażerów najważniejsza jest wygoda. Dlatego wyposażyliśmy Forda Transit Autobus w zaawansowane technologie i inteligentne funkcje, które uprzyjemniają czas i zapewniają maksymalny komfort już od pierwszej minuty podróży. W ręce Twoich pasażerów oddajemy wbudowany modem FordPass Connect, który oferuje pokładową sieć Wi-Fi dla nawet 10 urządzeń. A dzięki dedykowanej aplikacji biznesowej FordPass Pro Ty również zyskujesz wiele korzyści.

Katalog i cennik Specyfikacja i dane techniczne (PDF 2.1MB)

Design wyższej klasy

Zaprojektowany z myślą o wygodzie i niezawodności, a wykonany z największym profesjonalizmem i dbałością o szczegóły. Oto Ford Transit Autobus. 

New Transit Minibus interior showing space for up to 18 seats

Trwałość i wyrafinowanie

Ford Transit Autobus odkąd pojawił się na europejskich drogach stał się symbolem trwałości i wygody. Nowa odsłona tego wyjątkowego pojazdu oferuje możliwość przewożenia 18 osób, dzięki czemu nigdy nie zabraknie miejsca dla pasażerów. Z kolei zastosowanie jeszcze trwalszych materiałów pozwala utrzymać wnętrze w doskonałym stanie przez długi czas. Boczne drzwi i stopień są elektrycznie sterowane (drzwi opcjonalnie), dzięki czemu wsiadanie i wysiadanie nigdy wcześniej nie było tak łatwe. Co więcej, rozmieszczenie gniazd USB w Autobusie pozwala ładować urządzenia i korzystać z nich podczas całej podróży.

Praktyczna technologia

Ford Transit Autobus wyposażony jest w szereg zaawansowanych technologii, dzięki czemu każda podróż upływa pod znakiem komfortu i radości z jazdy. Wśród nich znajdziesz inteligentny tempomat, który dba o Twoje bezpieczeństwo. Dostępne są też tryby jazdy pozwalające dostosować styl prowadzenia pojazdu do warunków i nawierzchni. Z kolei zaawansowany system monitorowania martwego pola widzenia w lusterku, przednia kamera szerokokątna oraz tylna kamera z oświetleniem LED pomagają bezpieczniej poruszać się po drodze o każdej porze dnia i nocy.

New red Transit Minibus trailing another car with Cruise Control technology
Ford engine diagram scheme

Zaawansowana technologia silnika

Ford Transit Autobus jest wyposażony w zaawansowane, 2-litrowe silniki wysokoprężne Ford EcoBlue, dzięki którym jest jeszcze potężniejszy i bardziej wydajny. Dostępny jest on również z nowym silnikiem Heavy Duty Truck (HDT), który pozwala zmaksymalizować osiągi. Układy napędowe zapewniają do 170 KM i występują w opcjach z automatyczną oraz manualną skrzynią zmiany biegów. Niezależnie od wybranego silnika możesz mieć pewność, że spełnia on surowe wymogi standardów dotyczących emisji.

Łatwy dostęp do internetu

Ford Transit Autobus dostępny jest teraz z modemem FordPass Connect. Dzięki niemu zyskujesz wiele ciekawych funkcji, w tym dostęp do Wi-Fi 4G dla nawet 10 urządzeń, zapewniając kierowcy i pasażerom dostęp do Internetu podczas całej podróży. System może również w czasie rzeczywistym przesyłać informacje o natężeniu ruchu drogowego i alerty bezpośrednio do systemu nawigacyjnego SYNC 3.2. A kiedy połączysz modem FordPass Connect z aplikacją FordPass Pro zyskujesz dodatkowe możliwości – za pomocą smartfona otworzysz i zamkniesz drzwi czy sprawdzisz stan nawet 5 pojazdów.

Ford Transit Minibus FordPass Connect
pre-collision assist demonstrative graphic

Aplikacja dla biznesu

Aplikacja FordPass Pro, dedykowana pojazdom użytkowym z technologią FordPass Connect, pozwala na aktywację wbudowanego modemu i zapewnia dostęp do wielu dodatkowych funkcji. Dokładamy wszelkich starań, aby coraz więcej naszych samochodów użytkowych oferowało podróżującym bezproblemową łączność ze światem. Skontaktuj się z Dealerem Forda, aby sprawdzić, czy Twój obecny Ford jest kompatybilny.

Technologia poprawiająca bezpieczeństwo jazdy

Ford Transit Autobus jest wyposażony w szereg zaawansowanych technologii i inteligentnych systemów zaprojektowanych tak, by zwiększyć bezpieczeństwo. System zapobiegania kolizjom z funkcją wykrywania pieszych monitoruje drogę i powiadamia o pojazdach i osobach, które mogą przeciąć tor ruchu pojazdu. Może on automatycznie aktywować hamulce, jeśli nie zareagujesz na ostrzeżenia.

pre-collision assist demonstrative graphic

Wybierz rozstaw osi oraz wysokość dachu.

Wheelbase Options
Ford Transit Minibus long wheelbase L3
Ford Transit Minibus extended wheelbase L4

Wyposażenie i dane techniczne

Poznaj opcje wyposażenia, dane techniczne lub pobierz katalog.

Two Gold Ford Transit Minibuses in front of building
Ford Promotions

Aktualne promocje

Sprawdź

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Może Cię również zainteresować

Top