Konfigurator Jazda próbna Znajdź Dealera Zaloguj Ask Ford
Home > Dostawcze > NOWY TRANSIT AUTOBUS

NOWY TRANSIT AUTOBUS

W wygodnym i stylowym wnętrzu nowego Forda Transit Autobus można przewieźć do 18 osób. O ich komfort dba wiele praktycznych rozwiązań. Od licznych gniazdek, przez otwierane elektrycznie boczne drzwi, po wbudowany modem FordPass Connect pozwalający na korzystanie z 4G Wi-Fi podczas podróży, a także przesyłający aktualne informacje i alerty drogowe bezpośrednio do systemu nawigacyjnego samochodu.

Katalog i cennik Specyfikacja i dane techniczne (PDF 2.1MB)

Design wyższej klasy

Zaprojektowany z myślą o wygodzie i niezawodności, a wykonany z największym profesjonalizmem i dbałością o szczegóły. Oto nowy Ford Transit Autobus. 

New Transit Minibus interior showing space for up to 18 seats

Trwałość i wyrafinowanie

Nowy Ford Transit Autobus odkąd pojawił się na europejskich drogach stał się symbolem trwałości i wygody. Nowa odsłona tego wyjątkowego pojazdu oferuje możliwość przewożenia 18 osób, dzięki czemu nigdy nie zabraknie miejsca dla pasażerów. Z kolei zastosowanie jeszcze trwalszych materiałów pozwala utrzymać wnętrze w doskonałym stanie przez długi czas. Boczne drzwi i stopień są elektrycznie sterowane (drzwi opcjonalnie), dzięki czemu wsiadanie i wysiadanie nigdy wcześniej nie było tak łatwe. Co więcej, rozmieszczenie gniazd USB w Autobusie pozwala ładować urządzenia i korzystać z nich podczas całej podróży.

Praktyczna technologia

Nowy Ford Transit Autobus wyposażony jest w szereg zaawansowanych technologii, dzięki czemu każda podróż upływa pod znakiem komfortu i radości z jazdy. Wśród nich znajdziesz inteligentny tempomat, który dba o Twoje bezpieczeństwo. Dostępne są też tryby jazdy pozwalające dostosować styl prowadzenia pojazdu do warunków i nawierzchni. Z kolei zaawansowany system monitorowania martwego pola widzenia w lusterku, przednia kamera szerokokątna oraz tylna kamera z oświetleniem LED pomagają bezpieczniej poruszać się po drodze o każdej porze dnia i nocy.

New red Transit Minibus trailing another car with Cruise Control technology
Ford engine diagram scheme

Zaawansowana technologia silnika

Nowy Ford Transit Autobus jest wyposażony w zaawansowane, 2-litrowe silniki wysokoprężne Ford EcoBlue, dzięki którym jest jeszcze potężniejszy i bardziej wydajny. Dostępny jest on również z nowym silnikiem Heavy Duty Truck (HDT), który pozwala zmaksymalizować osiągi. Układy napędowe zapewniają do 170 KM i występują w opcjach z automatyczną oraz manualną skrzynią zmiany biegów. Niezależnie od wybranego silnika możesz mieć pewność, że spełnia on surowe wymogi standardów dotyczących emisji.

Bezproblemowa łączność dzięki FordPass Connect

Nowy Ford Transit Autobus dostępny jest teraz z modemem FordPass ConnectFP Connect OP. Dzięki niemu zyskujesz wiele ciekawych funkcji, w tym dostęp do Wi-Fi 4GWifi OP dla nawet 10 urządzeń, zapewniając kierowcy i pasażerom dostęp do Internetu podczas całej podróży. System może również w czasie rzeczywistym przesyłać informacje o natężeniu ruchu drogowego i alertyLive Traffic OP bezpośrednio do systemu nawigacyjnego SYNC 3. Dzięki temu do celu dotrzesz szybko i omijając korki. Technologia FordPass pozwala Ci nawet monitorować stan techniczny pojazdu czy zdanie uruchamiać silnik.

Ford Transit Minibus FordPass Connect
pre-collision assist demonstrative graphic

Technologia poprawiająca bezpieczeństwo jazdy

Nowy Ford Transit Autobus jest wyposażony w szereg zaawansowanych technologii i inteligentnych systemów zaprojektowanych tak, by zwiększyć bezpieczeństwo. System zapobiegania kolizjom z funkcją wykrywania pieszych monitoruje drogę i powiadamia o pojazdach i osobach, które mogą przeciąć tor ruchu pojazdu. Może on automatycznie aktywować hamulce, jeśli nie zareagujesz na ostrzeżenia.

Wybierz rozstaw osi oraz wysokość dachu.

Wheelbase Options
Ford Transit Minibus long wheelbase L3
Ford Transit Minibus extended wheelbase L4

Wyposażenie i dane techniczne

Poznaj opcje wyposażenia, dane techniczne lub pobierz katalog.

Two Gold Ford Transit Minibuses in front of building
Ford Promotions

Aktualne promocje

Sprawdź

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Może Cię również zainteresować

Top