Women checking air condition

SPRAWDZENIE I DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI FORD

ZAPEWNIJ SOBIE CHŁÓD, CZYSTOŚĆ I KOMFORT W CZASIE JAZDY

DLACZEGO WARTO SPRAWDZIĆ I ZDEZYNFEKOWAĆ KLIMATYZACJĘ?

Każdego roku układ klimatyzacji w samochodzie może tracić część czynnika chłodniczego, co może prowadzić do zwiększonego zużycia paliwa.

Zalecamy regularne, coroczne sprawdzenie i dezynfekcję układu klimatyzacji. Dzięki temu pracuje wydajnie, co z kolei pomaga utrzymać koszty paliwa na jak najniższym poziomie.

Wymiana filtra powietrza i regularne czyszczenie obudowy filtra zmniejsza gromadzenie się szkodliwych zanieczyszczeń grzybiczych i bakteryjnych.

 

Akcja Klimatyzacja PRO w cenie 199 PLN


W zakres akcji wchodzą następujące czynności:
 

sprawdzenie działania wszystkich podzespołów,

oględziny pod względem uszkodzeń oraz wycieków (w tym stanu filtra przeciwpyłkowego),

próba wydajności oraz pomiar temperatur,

dezynfekcja układu (kanałów wentylacyjnych),

dezynfekcja parownika,

ozonowanie.

 

Pamiętaj, nadal możesz skorzystać ze standardowej oferty Akcji Klimatyzacja w cenie 99 PLN brutto.
Szczegóły u dealerów Forda.

 

Akcja trwa do 31 lipca 2024 r.

CO OBEJMUJE SPRAWDZENIE i DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI? 

Sprawdzenie układu klimatyzacji Ford obejmuje kompleksową kontrolę, czyszczenie klimatyzacji, dezynfekcję lub ozonowanie.

Możesz również wymienić filtr na kabinowy filtr powietrza Ford micronAir® proTect, aby jeszcze bardziej oczyścić wnętrze. Zapewnia dodatkowy spokój, zwłaszcza dla pasażerów cierpiących na alergie powodujące dolegliwości takie jak katar sienny.

Sprawdzenie i dezynfekcję układu klimatyzacji możemy dodać do zaplanowanego przeglądu Forda. Można to zrobić w prosty sposób podczas procesu rezerwacji wizyty w serwisie online, dodając usługę jako opcję dodatkową.

Wszystkie czynności serwisowe i konserwacyjne są wykonywane przez przeszkolonych pracowników serwisu firmy Ford, przy użyciu wyłącznie narzędzi i części zamiennych zatwierdzonych przez Ford, a także najnowszego sprzętu diagnostycznego oraz oprogramowania.

alt

FILTR POWIETRZA FORD MICRONAIR® PROTECT

Możliwość używania w coraz większej liczbie modeli Forda. Filtr powietrza Ford micronAir® proTect daje dodatkową pewność, że powietrze, którym oddychasz w samochodzie, jest bezpieczne i czyste. Filtr usuwa nieprzyjemne zapachy i zatrzymuje drobne cząsteczki kurzu, pyłków i zanieczyszczeń, aby zapewnić większy komfort podróży osobom cierpiącym na alergie. Filtr powietrza Ford micronAir® proTect może również chronić przed zanieczyszczeniami bakteryjnymi i wirusowymi*.

Już od 199 PLN brutto*

*Cena zawiera koszt filtra + montaż. Oferta ważna do 31 lipca 2024 r.

Zarezerwuj teraz

POZNAJ INNE OPCJE

NAPRAWY FORD SMART

Naprawy, które unieruchamiają pojazd na kilka dni, mogą być zarówno kosztowne, jak i uciążliwe. Naprawy SMART to szybka metoda naprawy drobnych uszkodzeń zderzaków, szyb przednich, paneli nadwozia i wykładzin, a wszystko to bez wymiany całej, uszkodzonej części. Te wysokiej jakości naprawy, które często mogą być wykonywane na poczekaniu, wymagają minimalnego czasu przestoju.

alt

Skorzystaj z poniższych przydatnych linków, aby dowiedzieć się więcej