Women checking air condition

SPRAWDZENIE I DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI FORD

ZAPEWNIJ SOBIE CHŁÓD, CZYSTOŚĆ I KOMFORT W CZASIE JAZDY

DLACZEGO WARTO SPRAWDZIĆ I ZDEZYNFEKOWAĆ KLIMATYZACJĘ?

Każdego roku układ klimatyzacji w samochodzie może tracić część czynnika chłodniczego, co może prowadzić do zwiększonego zużycia paliwa.

Zalecamy regularne, coroczne sprawdzenie i dezynfekcję układu klimatyzacji. Dzięki temu pracuje wydajnie, co z kolei pomaga utrzymać koszty paliwa na jak najniższym poziomie.

Wymiana filtra powietrza i regularne czyszczenie obudowy filtra zmniejsza gromadzenie się szkodliwych zanieczyszczeń grzybiczych i bakteryjnych.

CO OBEJMUJE SPRAWDZENIE i DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI? 

Sprawdzenie układu klimatyzacji Ford obejmuje kompleksową kontrolę, czyszczenie klimatyzacji, dezynfekcję lub ozonowanie oraz wymianę filtra powietrza.

Możesz również wymienić filtr na kabinowy filtr powietrza Ford micronAir® proTect, aby jeszcze bardziej oczyścić wnętrze. Zapewnia dodatkowy spokój, zwłaszcza dla pasażerów cierpiących na alergie powodujące dolegliwości takie jak katar sienny.

Sprawdzenie i dezynfekcję układu klimatyzacji możemy dodać do zaplanowanego przeglądu Forda. Można to zrobić w prosty sposób podczas procesu rezerwacji wizyty w serwisie online, dodając usługę jako opcję dodatkową.

Wszystkie czynności serwisowe i konserwacyjne są wykonywane przez przeszkolonych pracowników serwisu firmy Ford, przy użyciu wyłącznie narzędzi i części zamiennych zatwierdzonych przez Ford, a także najnowszego sprzętu diagnostycznego oraz oprogramowania.

alt

FILTR POWIETRZA FORD MICRONAIR® PROTECT

Możliwość używania w coraz większej liczbie modeli Forda. Filtr powietrza Ford micronAir® proTect daje dodatkową pewność, że powietrze, którym oddychasz w samochodzie, jest bezpieczne i czyste. Filtr usuwa nieprzyjemne zapachy i zatrzymuje drobne cząsteczki kurzu, pyłków i zanieczyszczeń, aby zapewnić większy komfort podróży osobom cierpiącym na alergie. Filtr powietrza Ford micronAir® proTect może również chronić przed zanieczyszczeniami bakteryjnymi i wirusowymi*.

 

Zarezerwuj teraz

POZNAJ INNE OPCJE

NAPRAWY FORD SMART

Naprawy, które unieruchamiają pojazd na kilka dni, mogą być zarówno kosztowne, jak i uciążliwe. Naprawy SMART to szybka metoda naprawy drobnych uszkodzeń zderzaków, szyb przednich, paneli nadwozia i wykładzin, a wszystko to bez wymiany całej, uszkodzonej części. Te wysokiej jakości naprawy, które często mogą być wykonywane na poczekaniu, wymagają minimalnego czasu przestoju.

alt

Skorzystaj z poniższych przydatnych linków, aby dowiedzieć się więcej