Transit in Blue on the road

NOWY FORD TRANSIT

MOCNY. WSZECHSTRONNY. AUTENTYCZNY.

Informuj mnie

Wierny swoim korzeniom. Gotowy pracować jeszcze ciężej. Oferujący najlepsze osiągi. Czerpiąc z tradycji swoich legendarnych poprzedników nowy Ford Transit dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania  z zakresu transportu ładunku, komfortu i bezpieczeństwa pracy oraz łączności. Wszystko po to, aby zmaksymalizować produktywność i zminimalizować przestoje. Premiera nowego Forda Transit  już w 2024 roku – będzie on dostępny w sprzedaży zarówno z silnikiem wysokoprężnym, jak i w pełni elektrycznym.

ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O EFEKTYWNOŚCI

Silnik i skrzynia biegów zaprojektowane aby zwiekszyć wydajność.

The new ford interior

WNĘTRZE

Zaprojektowane w najdrobniejszym szczególe. We wnętrzu gotowym na najcięższe wyzwania możesz liczyć na wysoki komfort, ergonomiczne rozwiązania i wiele nowych technologii. Wśród nich znajdziesz 8-calowy zestaw wskaźników, modem 5GConnected service and features oferujący superszybką łączność z otaczającym Cię światem, a także 12-calowy ekran dotykowy systemu SYNC4, który w najnowszej wersji łączy się z dwoma smartfonami jednocześnieDon't drive while distracted i dostarcza informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym za pośrednictwem skomunikowanej nawigacjiNavigation services.

Ford Transit in White in the road

NADWOZIE

Unowocześniona oś przednia i elementy podwozia o niższej masie pozwoliły na zwiększenie, już i tak imponującej, ładowności nowego Forda Transit. Większe 16-calowe obręcze kół, zwiększają wytrzymałość pojazdu. Zadbaliśmy również o bogaty wybór rodzajów nadwozia – nowy Ford Transit dostępny jest między innymi w wersji Van, Van brygadowy, podwozie z kabiną, a także z zabudowami dopasowanymi do potrzeb każdej branży.

Driver assistance

SYSTEMY WSPOMAGANIA KIEROWCY

Nasz najbardziej wszechstronny pakiet obejmuje system zapobiegania kolizjom z hamowaniem awaryjnym, adaptacyjny tempomat, system kontroli pasa ruchu, inteligentny ogranicznik prędkościDrive-assist features, automatyczne reflektory i system monitorowania ciśnienia w oponach. Te wszystkie systemy bezpieczeństwa dają pewność, że kierowca, pasażerowie i ładunek są chronieni już od pierwszego kilometra.

Ford Transit loadspace

UŻYTECZNOŚĆ

Do 15,1 metra sześciennego przestrzeni ładunkowej i do 4256 mm długości przestrzeni ładunkowej. Opcjonalny system Upfit Integration System do sterowania zewnętrznymi urządzeniami z poziomu ekranu dotykowego – np. windą czy chłodnią. A do tego pakiet Delivery Assist, który automatyzuje powtarzające się czynności, oszczędzając czas i poprawiając bezpieczeństwo.

Skorzystaj z linków poniżej, aby uzyskać więcej informacji