• MAKS. PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA
  • MAKS. ŁADOWNOŚĆ CAŁKOWITA BEZ PASAŻERÓW
  • MAKS. DŁUGOŚĆ ŁADUNKU
  • KONFIGURATOR

ZUPEŁNIE NOWY FORD TRANSIT COURIER

Więcej miejsca na rozwój Twojej firmy.

Nowy Transit Courier jest teraz dłuższy, szerszy i wyższy, ale zachowuje kompaktowe wymiary zewnętrzne. Jest też inteligentniejszy. Nie tylko zmieści dwie europalety. Zapewnia też nowe zaawansowane układy napędowe oraz rozwiązania w zakresie łączności i bezpieczeństwa. 

Wybierz silnik benzynowy, wysokoprężny lub w 100% elektryczny w modelu E-Transit Courier.

Jeśli szukasz idealnego partnera do Twojego wielkiego przedsięwzięcia, docenisz nowy wyrazisty wygląd i ulepszone możliwości.

WYBIERZ SWÓJ UKŁAD NAPĘDOWY

Wybierz zaawansowany napęd elektryczny, silnik benzynowy lub wysokoprężny.

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

Transit Courier rear ¾ loadspace

WALORY UŻYTKOWE

Przekroczyliśmy ograniczenia kompaktowych wymiarów w nowej, bardziej przestronnej wersji Forda Transit Courier. 

Maksymalna długość załadunku 1,8 m zwiększa się do 2,6 m po skorzystaniu z klapy w przegrodzie przestrzeni ładunkowej. Ponieważ odległość między nadkolami wynosi 1,22 m, możesz zmieścić 2 europalety i ładunek o maksymalnej masie 850 kgTooltip. Podwyższona do 1,25 m wysokość przestrzeni ładunkowej dodatkowo zwiększa jej objętość. E-Transit Courier ma dodatkowe 50 l łatwo dostępnej przestrzeni w bagażniku przednim.

Transit Courier interior cabin

ŁĄCZNOŚĆ

Transit Courier jest wyposażony w najnowszy system SYNC 4 z 8-calowym lub 12-calowym ekranem dotykowym i funkcją powielania ekranu smartfonaTooltip. Wbudowany modem zapewnia lepszą łączność, nawigację w czasie rzeczywistym i bezprzewodowe aktualizacje. Modem umożliwia również korzystanie z dodatkowych funkcji związanych z bezpieczeństwem i kontrolą stanu pojazdu. Dzięki nim masz lepszy kontakt i więcej informacji.

Transit Courier interior

WRAŻENIA Z JAZDY

Transit Courier oferuje wiele zaawansowanych technologii, które pomogą Ci pokonać wszystkie wyzwania w ciągu dnia pracy. Do dyspozycji kierowcy są inteligentne systemy wspomagania kierowcyTooltip, w tym tempomat adaptacyjny z systemem kontroli pasa ruchu, system zapobiegający kolizjom, system rozpoznawania znaków drogowych oraz tylne czujniki parkowania. Wszystkie one podnoszą komfort i bezpieczeństwo jazdy, parkowania i pracy.

WERSJE

Bogaty wybór wersji, wiele opcji nadwozia i napędów sprawiają, że nowy Ford Transit Courier jest niezwykle praktycznym wyborem dla każdej firmy.

E-Transit Courier

E-TRANSIT COURIER

Red Transit Courier

TRANSIT COURIER

Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej