• Cena od
    Ford Transit 350
  • z dopłatą "Mój Elektryk
    Rzeczywista wysokość dopłaty transit
  • POBIERZ CENNIK

NOWY FORD E-TRANSIT

Wyczekiwany w napięciu. Nieznający kompromisów. Pierwszy w historii Forda w pełni elektryczny samochód dostawczy. Poznaj nowego Forda E-Transit!

Został zaprojektowany tak, aby pomóc Twojej firmie w osiągnięciu celów zrównoważonego rozwoju. Cały czas możesz liczyć na jego legendarną solidność, niesamowite możliwości ładunkowe i wszechstronność.

Zasilany baterią o mocy 400V i 68 kWh Ford E-Transit gwarantuje zeroemisyjny zasięg do 309 kmE Transit Fast Charge claim na jednym ładowaniu. Dostępny jest w dwóch wariantach wysokości i długości, oferując przestrzeń ładunkową o pojemności nawet do 15,1 metra sześciennegoE Transit Payload. Ford E-Transit dostarcza 25 różnych konfiguracji, co sprawia, że możesz stworzyć własnego w pełni elektrycznego E-Tranista, który będzie pracować na sukces Twojej firmy.

WYBIERZ SWOJEGO FORDA E-TRANSIT

Bez względu na to czy szukasz komfortowego pojazdu dla swojej ekipy, dużej przestrzeni na ładunek, nadwozia z zabudową czy bez to Ford E-Transit spełni Twoje oczekiwania. Dlaczego? Ponieważ dostarcza on naprawdę wiele wariantów konfiguracji.

L2 = średni rozstaw osi, L3 = długi rozstaw osi, L4 = długi rozstaw osi – wydłużone nadwozie

H2 = średni dach, H3 = wysoki dach

ZOBACZ GO W AKCJI

E-Transit front three-quarter view

ZOBACZ, CO GO WYRÓŻNIA

BEZPROBLEMOWE ŁADOWANIE

E-Transit charging graphic

USŁUGI ŁĄCZNOŚCI

Person using FordPass Pro app

FORDPASS PRO

Jeśli masz w swojej firmie od jednego do pięciu samochodów, koniecznie skorzystaj z możliwości bezpłatnej aplikacji FordPass ProFordPass Pro. Oszczędzi Ci ona dużo czasu, pieniędzy i nerwów. Aplikacja FordPass Pro  to zestaw narzędzi, z którymi łatwiej zadbasz o stan techniczny, bezpieczeństwo i bezawaryjność każdego z pojazdów. Wśród jej praktycznych funkcji znajdziesz lokalizowanie samochodu, blokowanie i odblokowywanie drzwi, harmonogram ładowania i raporty o stanie technicznym.

Poznaj aplikację FordPass Pro

CECHY I FUNKCJE

FORD SYNC 4

SYNC 4Ford SYNC 4A to nasz najnowocześniejszy system komunikacji i rozrywki wykorzystujący 12-calowy ekran dotykowy oraz systemy uczące się, dzięki czemu szybko poznaje preferencje kierowcy. Zaawansowana funkcja sterowania głosowego  rozpoznaje aż 15 języków europejskich, umożliwiając właścicielom kontrolę systemów rozrywki i nawigacji, oświetlenie i klimatyzację w kabinie, a także zarządzanie rozmowami telefonicznymi. Dzięki nawigacji SYNC4 połączonej z chmurą trasy są zawsze dobrze zaplanowane a bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania Software Update pozwalają Fordowi E-Transit na ciągłe doskonalenie. System wprowadza także kompatybilność bezprzewodową z aplikacjami Apple CarPlay, Android Auto i AppLink.

PRO POWER ONBOARD

Dzięki dużej baterii E-Transit pozwala Ci ładować urządzenia wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Dostępny jako opcja dodatkowa, system zasilania pokładowego Pro Power Onboard dostarcza 2,3 kW mocy bez potrzeby posiadania generatora. Możesz więc po prostu podłączyć wiertarkę, piłę, laptopa lub jakiekolwiek inne urządzenie do gniazdka 230 V i zabierać się do pracy.

TRYBY JAZDY

System wyboru trybu jazdy pozwoli Ci dostosować pojazd do Twoich potrzeb i warunków. E-Transit oferuje trzy różne tryby jazdy. Normal jest przeznaczony do codziennych podróży, Slippery poprawia prowadzenie na śliskich nawierzchniach, Eco pozwala oszczędzać akumulator wysokonapięciowy.

KOSZTY POSIADANIA

Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej