NOWY FORD E-TRANSIT

Wyczekiwany w napięciu. Nieznający kompromisów. Pierwszy w historii Forda w pełni elektryczny samochód dostawczy. Poznaj nowego Forda E-Transit!

Został zaprojektowany tak, aby pomóc Twojej firmie w osiągnięciu celów zrównoważonego rozwoju. Cały czas możesz liczyć na jego legendarną solidność, niesamowite możliwości ładunkowe i wszechstronność.

Zasilany baterią o mocy 400V i 68 kWh Ford E-Transit gwarantuje zeroemisyjny zasięg do 309 kmE Transit Fast Charge claim na jednym ładowaniu. Dostępny jest w dwóch wariantach wysokości i długości, oferując przestrzeń ładunkową o pojemności nawet do 15,1 metra sześciennegoE Transit Payload. Ford E-Transit dostarcza 25 różnych konfiguracji, co sprawia, że możesz stworzyć własnego w pełni elektrycznego E-Tranista, który będzie pracować na sukces Twojej firmy.

WYBIERZ SWOJEGO FORDA E-TRANSIT

Bez względu na to czy szukasz komfortowego pojazdu dla swojej ekipy, dużej przestrzeni na ładunek, nadwozia z zabudową czy bez to Ford E-Transit spełni Twoje oczekiwania. Dlaczego? Ponieważ dostarcza on naprawdę wiele wariantów konfiguracji.

L2 = średni rozstaw osi, L3 = długi rozstaw osi, L4 = długi rozstaw osi – wydłużone nadwozie

H2 = średni dach, H3 = wysoki dach

ZOBACZ, CO GO WYRÓŻNIA

BEZPROBLEMOWE ŁADOWANIE

FUNKCJE

ŻADNYCH KOMPROMISÓW

ZEROWA EMISJA SPALIN

KOSZTY POSIADANIA

Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej