FordPass Pro logo 

Bez względu na to czy masz jeden samochód, czy pięć samochodów firmowych, FordPass Pro zapewni Ci narzędzia, z którymi łatwiej zadbasz o ich stan techniczny, bezpieczeństwo i bezawaryjność.

 

 

 

STAŁA ŁĄCZNOŚĆ Z TWOIMI FIRMOWYMI AUTAMI

Usługa FordPass Pro, przeznaczona dla pojazdów użytkowych wyposażonych w modem FordPass Connect, pozwala na aktywację modemu i dostęp do wielu praktycznych funkcji. Cały czas pracujemy nad tym, aby jak najwięcej naszych pojazdów oferowało ten zaawansowany systemem łączności. Skontaktuj się z dealerem Forda
i dowiedz się, czy Twój samochód jest kompatybilny
z usługą FordPass Pro.

BEZPIECZEŃSTWO

Tryb ochrony. Zdalna blokada drzwi. Lokalizacja pojazdu w czasie rzeczywistym. Funkcje bezpieczeństwa w aplikacji FordPass Pro są gwarancją spokoju.

Osłona ochronna

Nowa rzeczywistość wymaga nowych rozwiązań. Dlatego wszystkim, dla których samochód to narzędzie pracy, oferujemy osłonę ochronną zaprojektowaną tak, aby skutecznie odizolować od siebie kierowcę i pasażerów. Z myślą o naszych klientach i aktualnej sytuacji epidemiologicznej nieustannie dostosowujemy naszą ofertę. Wszystko po to, żeby cieszyć się spokojem, a biznes cały czas się kręcił.

Wyszukaj osłony ochronne

OCHRONA POJAZDU

Oto rozwiązanie, które wspiera system alarmowy pojazdu. Tryb ochrony wysyła specjalne powiadomienia na telefon
w momencie wykrycia próby otworzenia pojazdu za pomocą skradzionego lub podrobionego kluczyka.

SPRAWDŹ STATUS ZAMKNIĘCIA POJAZDU

Zamknięty czy nie zamknięty? Oto jest pytanie… które często zadają sobie kierowcy. Dzięki funkcji Live Lock
w aplikacji FordPass Pro szybko sprawdzisz, czy wszystkie drzwi są zablokowane, a jeśli będzie taka potrzeba, zamkniesz je zdalnie za pomocą Twojego smartfona.

MONITORUJ LOKALIZACJĘ I STAN SWOICH POJAZDÓW

Czy Twoje pojazdy są tam, gdzie być powinny? Korzystając
z aplikacji FordPass Pro, nie będziesz mieć już wątpliwości. Sprawdzaj położenie pojazdów w ciągu dnia lub w drodze do domu, obserwując ich ostanie, zapisane lokalizacje. Wszystkie pojazdy są oznaczone na jednej mapie. Kończąc dzień pracy będziesz mieć pewność, że Twoje samochody są bezpieczne i znajdują się we właściwym, docelowym miejscu.

ZARZĄDZAJ DOSTĘPEM DO POJAZDÓW

Funkcja zdalnej strefowej blokady zamków pozwala na oddzielne sterowanie zamkami w drzwiach kabiny i bagażnika. Efekt? Możesz pracownikowi otworzyć bagażnik, nie otwierając kabiny lub odwrotnie.

WYDAJNOŚĆ

Szereg inteligentnych narzędzi aplikacji FordPass Pro i funkcji zwiększających wydajność pozwoli Ci jak najefektywniej wykorzystać swoje firmowe pojazdy.

ZARZĄDZAJ POJAZDAMI PRZEZ TELEFON

Teraz przez telefon sprawdzisz, czy wszystkie drzwi
w pojeździe są zablokowane, a w razie potrzeby zamkniesz je lub otworzyszTooltip. Możesz nawet zdalne uruchomić samochód – w wersji z automatyczną skrzynią biegów - dzięki czemu np. nagrzejesz wnętrze i odmrozisz szyby zanim do niego wsiądziesz.

BĄDŹ CAŁY CZAS ONLINE

Zarządzaj swoją firmą prosto z pojazdu. Modem FordPass Connect zamienia kabinę w mobilne biuro za sprawą hotspotu Wi-FiTooltip, pozwalając na podłączenie nawet 10 urządzeń jednocześnie.

STAN TECHNICZNY

W razie wystąpienia problemów technicznych z którymkolwiek z Twoich pojazdów, aplikacja FordPass Pro powiadomi Cię o tym. Dzięki takiej informacji będziesz mógł w porę zareagować, unikając niespodziewanych kosztów obsługi pojazdu czy jego naprawy w przyszłości. Za pomocą aplikacji będziesz mógł zdefiniować swojego preferowanego Dealera Forda oraz zlecać mu serwisowanie i ewentualne naprawy swoich pojazdów. Dzięki odpowiedniemu planowaniu wizyt w serwisie, Twoje pojazdy będą ciągle w ruchu a ewentualne ich przestoje zostaną ograniczone do minimum.

AKTYWACJA MODEMU FORD PASS

Zapytaj swojego dealera Forda o aktywację modemu FordPass Connect w momencie odbioru nowego pojazdu. Możesz też obejrzeć nasz film wyjaśniający, jak zrobić to samodzielnie.