Home > Serwis > Użytkowanie pojazdu > FordPass > FordPass Pro
FordPass pro App dashboard mockup

FordPass Pro.

Miej wszystko pod kontrolą
i bądź na bieżąco.

Możesz czuwać nawet nad pięcioma pojazdami użytkowymi jednocześnie – dzięki narzędziom, które pozwolą Ci zadbać o ich stan techniczny, bezpieczeństwo i bezawaryjne działanie. Dzięki temu, będziesz mógł skupić się na swoim biznesie.
 
 
FordPass Pro car icon

Sprawdzaj stan techniczny swoich pojazdów

FordPass Pro warning icon

Otrzymuj powiadomienia o problemach

FordPass Pro remote access icon

Uzyskaj zdalny dostęp do swoich pojazdów

Ford Transit with person standing on side

Bądź w ciągłej łączności ze swoimi pojazdami

FordPass Pro to usługa przeznaczona dla nowych pojazdów użytkowych wyposażonych w modem FordPass Connect. Wbudowany modem, zapewnia bezproblemową łączność z pojazdami niezależnie od tego, gdzie w danej chwili jesteś. Daje do dyspozycji wiele funkcji, przydatnych w prowadzeniu własnego biznesu.

Przejmij kontrolę

Dla własnego spokoju oraz pełnego bezpieczeństwa i ochrony pojazdów, możesz sprawdzać czy są zamknięte lub zamknąć je, będąc w dowolnym miejscu. Jeśli Twoje samochody są wyposażone w automatyczną skrzynię biegów, za pomocą aplikacji na smartfonie możesz wcześniej uruchomić ich silnikiPrzepisy, aby w chłodny poranek ogrzać wnętrze tych aut. Aby zdalnie sterować wybranym swoim pojazdem lub pojazdami, wystarczy za pomocą jednego kliknięcia uruchomić stronę centrum dowodzenia na swoim smartfonie.

Icon of a mobile App buttons
Icons with anti theft indicators and engine coolant alert

Otrzymuj powiadomienia

W razie wystąpienia problemów technicznych z którymkolwiek z Twoich pojazdów, aplikacja FordPass Pro powiadomi Cię o tym. Dzięki takiej informacji będziesz mógł w porę zareagować, unikając niespodziewanych kosztów obsługi pojazdu czy jego naprawy w przyszłości. Za pomocą aplikacji będziesz mógł zdefiniować swojego preferowanego Dealera Forda oraz zlecać mu serwisowanie i ewentualne naprawy swoich pojazdów. Dzięki odpowiedniemu planowaniu wizyt w serwisie, Twoje pojazdy będą ciągle w ruchu.

Informacje zawsze pod ręką

Łatwy, natychmiastowy dostęp do kluczowych informacji technicznych na temat każdego pojazdu sprawi, że będziesz na bieżąco z ich serwisowaniem. Za pomocą aplikacji będziesz mógł sprawdzić ciśnienie w oponach i w razie potrzeby zgłosić potrzebę ich dopompowania. Dzięki tej funkcji masz wpływ na zmniejszenie zużycia opon, jak i paliwa. Możesz też kontrolować poziom płynu AdBlue, więc nigdy nie zapomnisz go uzupełnić w swoich pojazdach.

 

Icon showing mobile with App info
Screenshot of map with locations

Bądź na bieżąco

Czy Twoje pojazdy są tam, gdzie być powinny? Korzystając z aplikacji FordPass Pro nie będziesz miał już wątpliwości.
Sprawdzaj położenie pojazdów w ciągu dnia lub w drodze do domu, obserwując ich ostanie, zapisane lokalizacje. Wszystkie pojazdy są oznaczone na jednej mapie. Kończąc dzień pracy będziesz mieć pewność, że wszystkie samochody są bezpieczne i znajdują się we właściwym, docelowym miejscu.

 
 
Top