JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Home > Serwis > Informacje i pomoc > Ford SYNC i Bluetooth® > Katalog aplikacji

Katalog aplikacji

Tutaj znajdziesz najnowsze aplikacje kompatybilne z systemem z Ford SYNC z AppLink. Przeglądaj, a następnie pobierz, te które Cię interesują ze sklepów Google Play lub iTunes App. Applink disclaimer

Z której wersji systemu Ford SYNC korzystasz?

SYNC 1.1 z AppLink

Ford SYNC 1.1 to pierwsza wersja systemu rozszerzona o funkcję AppLink, która pozwala dodatkowo na komunikację aplikacji mobilnych z samochodem. W trakcie jazdy proste polecenia głosowe pozwalają na szybki i bezpieczny dostęp do najnowszych aplikacji mobilnych, portali społecznościowych i informacyjnych. Wszystko dzięki najnowocześniejszej technologii, która bezproblemowo komunikuje smartfon z pojazdem.

Ford SYNC 3 z AppLink

Ford SYNC 3 to najnowsza i najbardziej zaawansowana wersja systemu SYNC. Jest szybki i intuicyjny w obsłudze i można nim sterować za pomocą prostych poleceń głosowych w języku polskim. Większe przyciski nowego interfejsu ułatwiają obsługę, a 8-calowy ekran dotykowy obsługuje gesty znane ze smartfonów i tabletów, dzięki czemu korzystanie z niego jest dziecinie proste. Ford SYNC 3 jest wyposażony w funkcję AppLink, a także obsługuje Apple CarPlay oraz Android Auto umożliwiające wyświetlanie informacji z Twojego telefonu na ekranie dotykowym pokładowego systemu multimedialnego.

Top