FordPass Pro logo 

Bez względu na to czy masz jeden samochód, czy pięć samochodów firmowych, FordPass Pro zapewni Ci narzędzia, z którymi łatwiej zadbasz o ich stan techniczny, bezpieczeństwo i bezawaryjność.

 

 

 

Construction worker checking the FordPass Pro App

APLIKACJA BIZNESOWA DLA POJAZDÓW Z DOSTĘPEM DO SIECI

Odblokuj inteligentną stronę swojego pojazdu i zarządzaj flotą nawet pięciu pojazdów użytkowych za pomocą aplikacji FordPass Pro. Aplikacja może łączyć się z pojazdami wyposażonymi w FordPass ConnectFordPass Connect 2021, umożliwiając dostęp do szeregu narzędzi, które poprawiają stan techniczny, bezpieczeństwo i wydajność pojazdu. Pobierz aplikację FordPass Pro w sklepie App Store lub Google Play.

Service person with high viz jacket checking the FordPass Pro app

BEZPIECZEŃSTWO

Tryb ochrony. Zdalna blokada drzwi. Lokalizacja pojazdu w czasie rzeczywistym. Funkcje bezpieczeństwa w aplikacji FordPass Pro są gwarancją spokoju.

CHROŃ SWOJĄ FIRMĘ

Poszerzony zakres bezpieczeństwa wykraczający ponad działanie systemu alarmowego pojazdu. SecuriAlert wyśle Ci powiadomienie, jeśli wykryje, że ktoś próbuje uzyskać dostęp do Twojego samochodu, nawet za pomocą skradzionego lub zduplikowanego klucza.

Service person in shop checking phone and looking from window
Close up on hand holding mobile phone

SPRAWDŹ STATUS ZAMKNIĘCIA POJAZDU

Zamknięty czy nie zamknięty? Oto jest pytanie… które często zadają sobie kierowcy. Dzięki funkcji Live Lock
w aplikacji FordPass Pro szybko sprawdzisz, czy wszystkie drzwi są zablokowane, a jeśli będzie taka potrzeba, zamkniesz je zdalnie za pomocą Twojego smartfona.

MONITORUJ LOKALIZACJĘ I STAN SWOICH POJAZDÓW

Czy Twoje pojazdy są tam, gdzie być powinny? Korzystając
z aplikacji FordPass Pro, nie będziesz mieć już wątpliwości. Sprawdzaj położenie pojazdów w ciągu dnia lub w drodze do domu, obserwując ich ostanie, zapisane lokalizacje. Wszystkie pojazdy są oznaczone na jednej mapie. Kończąc dzień pracy będziesz mieć pewność, że Twoje samochody są bezpieczne i znajdują się we właściwym, docelowym miejscu.

Close up on person checking his phone in a shop
Person in high viz jacket looking down on building site with Ford Van

ZARZĄDZAJ DOSTĘPEM DO POJAZDÓW

Funkcja zdalnej strefowej blokady zamków pozwala na oddzielne sterowanie zamkami w drzwiach kabiny i bagażnika. Efekt? Możesz pracownikowi otworzyć bagażnik, nie otwierając kabiny lub odwrotnie.

Bird's eye view of vendor selling boxes of vegetables

WYDAJNOŚĆ

Szereg inteligentnych narzędzi aplikacji FordPass Pro i funkcji zwiększających wydajność pozwoli Ci jak najefektywniej wykorzystać swoje firmowe pojazdy.

Person in front of shop checking his mobile with Ford Van parked next to shop

ZARZĄDZAJ POJAZDAMI PRZEZ TELEFON

Teraz przez telefon sprawdzisz, czy wszystkie drzwi
w pojeździe są zablokowane, a w razie potrzeby zamkniesz je lub otworzyszTooltip. Możesz nawet zdalne uruchomić samochód – w wersji z automatyczną skrzynią biegów - dzięki czemu np. nagrzejesz wnętrze i odmrozisz szyby zanim do niego wsiądziesz.

Construction worker in high viz jacket sitting in front seat of  Ford Transit Van

BĄDŹ CAŁY CZAS ONLINE

Zarządzaj swoją firmą prosto z pojazdu. FordPass Connect zamienia kabinę w mobilne biuro za sprawą hotspotu Wi-FiTooltip, pozwalając na podłączenie nawet 10 urządzeń jednocześnie.

Mobile phone laying on working desk

STAN TECHNICZNY POJAZDU

FordPass Pro ułatwia zarządzanie serwisami pojazdów umożliwiając łatwy dostęp do najważniejszych informacji o stanie technicznym, co pozwala zmaksymalizować czas bezawaryjnej eksploatacji.

Two people greeting each other viewed from open Ford Van door

AKTYWACJA FORDPASS

Zapytaj swojego dealera Forda o aktywację FordPass Connect w momencie odbioru nowego pojazdu. Możesz też obejrzeć nasz film wyjaśniający, jak zrobić to samodzielnie.