Ford manufacturer warranty

GWARANCJA NOWEGO SAMOCHODU

SPOKOJNA EKSPLOATACJA W STANDARDZIE Z KAŻDYM FORDEM

Mamy nadzieję, że zakup samochodu marki Ford spełni Twoje oczekiwania
i zapewni wiele lat przyjemnej jazdy. Jednak nabycie nowego samochodu Ford to nie tylko zapewnienie sobie korzyści wynikających z ponad 100 lat doświadczeń i osiągnięć techniki, to także trwała współpraca partnerska
z firmą, której naprawdę na Tobie zależy.

Gwarancja stanowi kompleksowy pakiet świadczeń opracowany specjalnie po to, by spełniać wysokie standardy serwisu posprzedażnego i wspierać klientów firmy. Pakiet ten obejmuje:

  • Gwarancję podstawową,
  • Ochrona Assistance,
  • Gwarancję na powłokę lakierową,
  • Gwarancję na perforację korozyjną

 

Znajdź Dealera

ZAKRES GWARANCJI

GWARANCJA NA POWŁOKĘ LAKIEROWĄ

Jeśli powłoka lakierowa wymaga korekty ze względu na wadę produkcyjną, naprawy zostaną wykonane całkowicie bezpłatnie przez Autoryzowanego Dealera Forda. Okres obowiązywania gwarancji na powłokę lakierową jest taki sam jak okres Gwarancji podstawowej Forda, którą objęty jest samochód.

GWARANCJA NA PERFORACJĘ KOROZYJNĄ NADWOZIA

Jeśli jakakolwiek część nadwozia pojazdu dozna perforacji korozyjnej, zostanie naprawiona lub wymieniona przez dowolnego Autoryzowanego Dealera Forda całkowicie bezpłatnie.

GWARANCJA NA CZĘŚCI

Przy wszystkich naprawach wykonywanych przez Autoryzowanego Dealera Forda używane są wyłącznie oryginalne części zamienne Forda. Spełniają one wysokie normy jakości i bezpieczeństwa firmy Ford, co oznacza, że nie tylko idealnie pasują do Twojego Forda, lecz również maksymalizują osiągi samochodu oraz podnoszą jego wartość. Wszystkie oryginalne części zamienne Forda zamontowane w ramach naprawy gwarancyjnej są objęte gwarancją do końca okresu gwarancji podstawowej. 

Man standing next to car on the road side

FORD ASSISTANCE

Każdy nowy Ford ma zapewnioną bezpłatną ochronę w postaci Assistance na czas gwarancji podstawowej w ramach programu Euroservice. W ramach programu kierowca otrzymuje m.in. pomoc na miejscu zdarzenia lub holowanie do najbliższego autoryzowanego serwisu Forda w Polsce i w większości krajów Europy.

 

Dowiedz się więcej

KONTRAKT SERWISOWY

Kontrakt Serwisowy obejmuje podstawowe czynności serwisowe, przewidziane dla przeglądów okresowych, w ilości zgodnej z harmonogramem przeglądów, w tym przewidzianą w tym zakresie
wymianę części zamiennych. Program można wykupić do końca gwarancji podstawowej lub do pierwszego przeglądu okresowego w zależności od tego, który z tych warunków wystąpi pierwszy.

 

Dowiedz się więcej

Man walking with dog

Skorzystaj z poniższych przydatnych linków, aby dowiedzieć się więcej