All-New Ford Transit Custom Nugget parked in forest with people sitting in front

PRZYGODA BEZ GRANIC 

NOWY FORD TRANSIT CUSTOM NUGGET

NOWY KAMPER FORD TRANSIT CUSTOM NUGGET

W nowym Transicie Custom Nugget poczujesz się jak w domu. Nasz kamper oferuje kilka stref o wyjątkowej wszechstronności. Dwa oddzielne podwójne łóżka zapewniają miejsce do spania dla czterech dorosłych osób. Możesz spożywać posiłki zarówno w środku jak i na zewnątrz. W tylnej części dostępne jest również gniazdo do podłączenia zewnętrznego prysznica. Ulepszona łączność, w tym 13-calowy ekran dotykowy systemu SYNC 4, gniazda zasilania, oświetlenie LED i tylny port USB-C. Nugget stworzony jest do niesamowitych przygód.

 

Pod koniec 2024 roku w ofercie pojawi się wersja z napędem hybrydowym (PHEV).

Wnętrze Transita Custom Nugget z lodówką szufladową i blatem kuchennym

KOMFORT JAK W DOMU

W pełni wyposażona. W pełni gotowa. Kuchnia Transita Custom Nugget została zoptymalizowana pod kątem życia w drodze. Nowością jest lodówka szufladowa o pojemności 33 litrów. Znajdziesz tutaj również zintegrowaną płytę grzewczą oraz zlewozmywak z ciepłą i zimną wodą. W porównaniu z Nuggetem poprzedniej generacji powierzchnia blatów zwiększyła się o 20%. Szuflady i drzwi szafek z funkcją miękkiego zamykania oraz chowane uchwyty chronią palce dzieci. Składany materac przesuwa się do góry, zwiększając użyteczną wysokość wnętrza pojazdu.

PRAKTYCZNOŚĆ W GENACH

Bardziej inteligentna konstrukcja sprawia, że konfiguracja kampera jest dziecinnie prosta. Wyposażeniem standardowym jest gniazdo do podłączenia zewnętrznego prysznica z ciepłą i zimną wodą. Zintegrowane w tylnej klapie miejsce do przechowywania stołu i krzeseł turystycznych. Rolety zaciemniające zapewniające większą prywatność. A to tylko niektóre ze sprytnych i ułatwiających życie rozwiązań. To najdoskonalszy kamper stworzony przez Forda.

Prysznic zewnętrzny nowego Forda Transit Custom Nugget