JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Home > Osobowe > S-MAX
Cena od:
180 200 PLNFord S-MAX Titanium
Rata dla Ciebie od:
2 455 PLN brutto/mies.
w Ford Opcje, RRSO 14,87%RRSO 2023

Promocyjne ubezpieczenie już od:

2,6%Stawka ubezpieczenia w programie Ford Ubezpieczenia

Rata dla Firmy od:
1 830 PLN netto/mies.mach e finance
Ford Leasing Opcje

Samochód dostępny jest tylko w zapasach magazynowych. Prosimy o kontakt z wybranym dealerem.

Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda S-MAX 2.5 Hybrid 190 KM, eCVT, FWD w wersji Titanium Euro 6.2; 6.4-6.5 l/100 km; 146-150 g/km.

Ford S-MAX

Rodzinny z potrzeby, komfortowy z wyboru

Ford S-MAX to rodzinny samochód, w którym komfort idzie w parze z wydajnością i osiągami. Elegancki, a zarazem dynamiczny, a przy tym bogato wyposażony, zapewnia wygodną przestrzeń dla pięciu lub nawet siedmiu osób. Elastyczny układ siedzeń, trzy punkty ISOFIX dla fotelików dziecięcych, pojemna przestrzeń bagażowa i liczne schowki podnoszą funkcjonalność i wygodę użytkowania pojazdu. 

Dynamiczny i funkcjonalny – idealny wybór dla nowoczesnej rodziny

Ford S-MAX to wszechstronny minivan oferujący znacznie więcej niż przestronność. Zaskakuje osiągami, doskonale wygląda, a do tego jest wyposażony w nowoczesne technologie i gwarantuje niskie zużycie paliwa. W jego wnętrzu panuje rodzinna funkcjonalność, której najlepszym przykładem jest elastyczny system konfiguracji foteli drugiego i trzeciego rzędu oraz szereg innowacyjnych rozwiązań, zapewniających bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim.

Ponadczasowy design sportowego minivana

Plasujący się pomiędzy rodzinnym kombi, a pełnowymiarowym vanem Ford S-MAX został stworzony dla tych, którzy potrzebują przestronnego i dobrze wyglądającego samochodu rodzinnego, wyróżniającego się aerodynamiczną linią nadwozia i ciekawymi proporcjami vana o obniżonej sylwetce. Znakomita stylistyka, łącząca sportowego ducha i ponadczasową elegancję sprawia, że S-MAX to samochód, który potrafi przykuwać uwagę.

Poczuj przyjemność z podróżowania

Nowoczesna konstrukcja zawieszenia w Fordzie S-MAX zapewnia dynamikę i płynność jazdy na każdym rodzaju nawierzchni. Moc elektryczna w wersji z innowacyjnym napędem hybrydowym pozwala doznać wrażeń z podróżowania samochodem elektrycznym, a wykorzystanie technologii hamowania regeneracyjnego zapewnia cichą, komfortową i bezemisyjną jazdę w mieście. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się maksymalnym komfortem i legendarną dla Forda przyjemnością prowadzenia.

Wybierając samochód dla dużej rodziny, oczekujesz maksymalnej pojemności i komfortu. Nowy Ford S-MAX ma to wszystko, a nawet więcej. Sprawdź czym jeszcze Cię zaskoczy!

Nowoczesny design

Kolory nadwozia

Który kolor wybierasz?

Prezentowany model to Titanium

S-MAX Konfigurator

Jednostki napędowe

Ford S-MAX dostępny jest z 8-stopniową automatyczną skrzynią biegów oraz z pełnym napędem hybrydowym FHEV, który współpracuje z 2.5 litrowym silnikiem benzynowym o mocy 190 KM z automatyczną skrzynią biegów eCVT. 

Full Hybrid icon

Hybrid

Napęd hybrydowy typu FHEV wykorzystuje silnik spalinowy, mocny silnik elektryczny i baterię ładowaną wyłącznie podczas jazdy. Takie rozwiązanie umożliwia pokonywanie krótkich tras, wyłącznie na napędzie elektrycznym. 


Emisja CO2

146-147 G/KM


Sposób ładowania

ŁADOWANIE REGENERACYJNE


Skrzynia biegów

AUTOMATYCZNA


Zużycie paliwa

6.4 (L/100km)


Dowiedz się więcej

Pewne prowadzenie bez względu na warunki drogowe

Inteligentny napęd na wszystkie koła (AWD) błyskawicznie reaguje na zmiany podłoża i automatycznie przekazuje odpowiednią ilość momentu obrotowego do tych kół, które mogą go najlepiej wykorzystać. Zapewnia to doskonałą przyczepność i kontrolę nad pojazdem.

Fotele, które lepiej podpierają ciało i masują mięśnie

Kierowca i pasażer siedzący z przodu mogą mieć do dyspozycji system ogrzewanych i wentylowanych foteli wielokonturowych z funkcją masażu. Ich niezaprzeczalną zaletą jest fakt iż pomagają zwalczyć zmęczenie i dolegliwości pleców, stymulując mięśnie i układ krwionośny przy pomocy fal generowanych przez wbudowany system napełnianych powietrzem poduszek. System dostosowuje ciśnienie w każdej z poduszek, tak aby użytkownik miał wrażenie przesuwającego się po jego plecach wałka do masażu.

Dodatkowa pomoc przy hamowaniu awaryjnym

Układ wspomagania hamowania awaryjnego to kolejne rozwiązanie pomagające kierowcy w skuteczniejszym hamowaniu w sytuacjach awaryjnych. Rozpoznając siłę nacisku na hamulec, system automatycznie zwiększa ją w razie potrzeby.

Dodatkowa pomoc przy hamowaniu awaryjnym. Ford S-MAX.

S-MAX - wszystkie wersje

Pobierz katalog (PDF 2.7MB)
promozioni

Aktualne promocje

Sprawdź

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top