Home > Osobowe > Rodzinne samochody

Czy wybierając rodzinny samochód, trzeba rezygnować z przyjemności jazdy oraz dynamicznego i przyciągającego wzrok designu? Decydując się na Forda, nie musisz iść na żadne kompromisy!

Rodzinne modele Forda to połączenie przestrzeni, bezpieczeństwa i praktyczności z nowatorskim designem, inteligentną technologią i ekscytującymi wrażeniami z jazdy.

Bez względu na to czy jeździsz po mieście, czy w trasie nowoczesne silniki zapewniają oszczędność paliwa i minimalizują emisję CO2 podczas każdej podróży.

Idealne technologie dla samochodu rodzinnego

Ford Sync

Ford SYNC 3 ze sterowaniem głosowym i ekranem dotykowym

Ford SYNC 3 to zaawansowany system multimedialny zapewniający łączność oraz możliwość obsługiwania telefonu, odtwarzacza muzyki i systemu nawigacji dzięki poleceniom głosowym lub za pośrednictwem 8" kolorowego ekranu dotykowego.

Ford EcoMode

Nowatorski system Ford EcoMode

System analizuje prędkość, zmiany biegów, hamowanie i wyprzedzanie oraz liczbę krótkich i długich tras. Następnie inteligentne oprogramowanie daje wskazówki, jak obniżyć zużycie paliwa.

Ford Adaptive Cruise Control

Inteligentny tempomat (Adaptive Cruise Control)

Inteligentny tempomat to system kontroli prędkości, który monitoruje drogę przed samochodem. Adaptive Cruise Control pozwala wybrać i utrzymywać prędkość z jaką chce jechać kierowca, a gdy wykryje pojazd znajdujący się przed Twoim samochodem, przyhamuje, by zapewnić odpowiednią odległość między pojazdami.

Ford Focus

Ford Focus wyposażony jest w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Doskonałym przykładem jest system Ford SYNC 3 z systemem obsługi głosowej w języku polskim i 8” ekranem dotykowym, służącym do intuicyjnej obsługi systemu audio podłączonego telefonu lub opcjonalnej nawigacji. Z kolei system wspomagający parkowanie (Active Park Assist) został udoskonalony i teraz oprócz parkowania równoległego oferuje funkcję parkowania prostopadłego oraz dodatkowo pomaga wyjechać z równoległego miejsca parkingowego.

Red Ford Focus Estate on Road
Red Ford C-MAX side angle

Ford C-MAX

Pięcioosobowy Ford C-MAX i siedmioosobowy Grand C-MAX to połączenie funkcjonalności i stylu. System elastycznej konfiguracji foteli w drugim rzędzie pozwala w pełni wykorzystać przestrzeń, zapewniając pasażerom komfortową podróż i umożliwia wygodne przewożenie bagaży.

Dzięki tylnym drzwiom przesuwnym, które ułatwiają dostęp do wnętrza samochodu, Ford Grand C-MAX pomaga cieszyć się pełnią życia rodzinnego. Z kolei elektrycznie i bezdotykowo otwierany oraz zamykany bagażnik, w który mogą być wyposażone oba modele, pomoże Ci szybko zapakować zakupy i bagaże.

Zarówno C-MAX, jak i Grand C-MAX mogą pochwalić się również wieloma zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa, z których część otrzymała nagrodę Euro NCAP Advanced za innowacje.

Rodzinne weekendy z Fordem

Szlak piastowski                 
Warmia i Mazury                  
Pieniny                                       
Sandomierz
Śladami Napoleona
Dolny Śląsk
Kazimierz Dolny

 

Ford Tourneo Connect

Idealny samochód dla większej rodziny, która potrzebuje miejsca nie tylko dla siebie, ale również na liczne bagaże. Bez względu na to, czy wybierzesz pięcioosobowego Forda Tourneo Connect ze składanym drugim rzędem siedzeń, czy siedmioosobowego Grand Tourneo Connect możesz liczyć na wyjątkowo przestronny bagażnik, komfortową przestrzeń dla wszystkich pasażerów, a także technologie ułatwiające i uprzyjemniające każdą rodzinną przejażdżkę. Funkcjonalne wnętrze zostało zaprojektowane z dbałością o detale i wykonane na wysokim poziomie.

Rodzinne weekendy z Fordem

Puszcza Białowieska                 
Dolina Bugu                  
Warszawa                 

Yellow Ford Tourneo Connect with family on beach
Grey Ford Kuga on road

Ford Kuga

Sportowa sylwetka, nowoczesny styl. Ford Kuga to stylowy SUV stworzony z myślą o praktyczności i elegancji. Ford Kuga to samochód, w którym bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów jest najważniejsze. Dzięki długiej liście zabezpieczeń możesz czuć się pewnie w każdych warunkach.

Ford Mondeo

Sportowa sylwetka, nowoczesny styl. Ford Kuga to stylowy SUV stworzony z myślą o praktyczności i elegancji. Ford Kuga to samochód, w którym bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów jest najważniejsze. Dzięki długiej liście zabezpieczeń możesz czuć się pewnie w każdych warunkach.

Red Ford Mondeo Estate on Road
Grey Ford S-MAX on road near sea

Ford S-MAX

Ford S-MAX, nowatorski SAV, został stworzony dla tych, którzy potrzebują dobrze wyglądającego samochodu, którym może podróżować wygodnie nawet siedem osób. Oferuje niezwykle praktyczne rozwiązania, dynamiczny design, wszechstronność, nowoczesne technologie, wysokie osiągi i niskie zużycie paliwa. Sportowa sylwetka tego rodzinnego vana przyciąga wzrok. Z kolei we wnętrzu panuje rodzinna funkcjonalność, której najlepszym przykładem jest elastyczny system konfiguracji foteli drugiego i trzeciego rzędu. Ford S-MAX wyposażony jest również w szereg innowacyjnych rozwiązań dbających o bezpieczeństwo podróżnych.

Rodzinne weekendy z Fordem

Suwalszczyzna
Kraków

Ford Galaxy

Siedmioosobowy Ford Galaxy to nowy wymiar komfortu i przestrzeni. Pasażerowie mogą usiąść wygodnie i zrelaksować się w eleganckim wnętrzu, a Ty możesz cieszyć się wrażeniami z jazdy. System audio z 9 głośnikami i panoramiczny szklany dach zamieniają każdy kilometr podróży w czystą przyjemność. Ford Galaxy to ogromna przestrzeń, a poczucia luksusu dopełnia siedem pełnowymiarowych foteli. Innowacyjny system Easy Fold pozwala aranżować wnętrze w zależności od potrzeb. Każde z siedzeń w drugim rzędzie można złożyć na płasko jednym naciśnięciem przycisku. Dodatkowe udogodnienie stanowić może funkcja elektrycznego składania foteli Easy Power Fold dzięki której jeszcze sprawniej zapakujesz do bagażnika nawet duże przedmioty używając przycisku do złożenia lub rozłożenia foteli w trzecim rzędzie.

Rodzinne weekendy z Fordem

Roztocze
Lublin
Toruń
Malbork
Trójmiasto

Ford Galaxy Interior

Rodzinne samochody

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top