JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Home > Osobowe > Rodzinne samochody

Czy wybierając rodzinny samochód, trzeba rezygnować z przyjemności jazdy oraz dynamicznego i przyciągającego wzrok designu? Decydując się na Forda, nie musisz iść na żadne kompromisy!

Rodzinne modele Forda to połączenie przestrzeni, bezpieczeństwa i praktyczności z nowatorskim designem, inteligentną technologią i ekscytującymi wrażeniami z jazdy.

Bez względu na to czy jeździsz po mieście, czy w trasie nowoczesne silniki zapewniają oszczędność paliwa i minimalizują emisję CO2 podczas każdej podróży.

Idealne technologie dla samochodu rodzinnego

Ford Sync

Ford SYNC 3 ze sterowaniem głosowym i ekranem dotykowym

Ford SYNC 3 to zaawansowany system multimedialny zapewniający łączność oraz możliwość obsługiwania telefonu, odtwarzacza muzyki i systemu nawigacji dzięki poleceniom głosowym lub za pośrednictwem kolorowego ekranu dotykowego wyposażonego w znaną ze smartfonów i tabletów intuicyjną funkcję przesuwania i zsuwania palcami.

Ford EcoMode

Nowatorski system Ford EcoMode

System analizuje prędkość, zmiany biegów, hamowanie i wyprzedzanie oraz liczbę krótkich i długich tras. Następnie inteligentne oprogramowanie daje wskazówki, jak obniżyć zużycie paliwa.

Ford Adaptive Cruise Control

Inteligentny tempomat (Adaptive Cruise Control)

Inteligentny tempomat to system kontroli prędkości, który monitoruje drogę przed samochodem. Adaptive Cruise Control pozwala wybrać i utrzymywać prędkość z jaką chce jechać kierowca, a gdy wykryje pojazd znajdujący się przed Twoim samochodem, przyhamuje, by zapewnić odpowiednią odległość między pojazdami.Tooltip

Ford Focus

Wyrafinowany i nowoczesny design przyciągający wzrok. Technologie nowej generacji ułatwiające codzienne podróże, w tym Ford Co-Pilot360 i FordPass Connect. Do tego wiele przestrzeni dla nawet najwyższych pasażerów. Oto nowy Ford Focus – jeszcze bardziej inteligentny i wszechstronny.

Black Ford Focus on the road
Grey Ford Kuga on road

Ford Kuga

Sportowa sylwetka, nowoczesny styl. Ford Kuga to stylowy SUV stworzony z myślą o praktyczności i elegancji. Ford Kuga to samochód, w którym bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów jest najważniejsze. Dzięki długiej liście zabezpieczeń możesz czuć się pewnie w każdych warunkach.

Ford S-MAX

Ford S-MAX, nowatorski SAV, został stworzony dla tych, którzy potrzebują dobrze wyglądającego samochodu, którym może podróżować wygodnie nawet siedem osób. Oferuje niezwykle praktyczne rozwiązania, dynamiczny design, wszechstronność, nowoczesne technologie, wysokie osiągi i niskie zużycie paliwa. Sportowa sylwetka tego rodzinnego vana przyciąga wzrok. Z kolei we wnętrzu panuje rodzinna funkcjonalność, której najlepszym przykładem jest elastyczny system konfiguracji foteli drugiego i trzeciego rzędu. Ford S-MAX wyposażony jest również w szereg innowacyjnych rozwiązań dbających o bezpieczeństwo podróżnych.

Rodzinne weekendy z Fordem

Suwalszczyzna
Kraków

Grey Ford S-MAX on road near sea

Rodzinne samochody

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top