NOWY W PEŁNI ELEKTRYCZNY
MUSTANG MACH-E® RALLY

Jako pierwszy na drogi wyjechał nasz w pełni elektryczny SUV – Mustang Mach-E.
Teraz pora na samochód, który jeszcze mocniej zelektryzuje świat.

Przedstawiamy inspirowanego rajdami nowego, w pełni elektrycznego Mustanga Mach-E® Rally. Wyrazisty tylny spojler, wyjątkowy styl nadwoziaŚwiatła przeciwmgielne oraz wysokiej klasy, białe, 19-calowe obręcze kół ze stopów lekkich, inspirowane bogatą i długą historią samochdów rajdowych marki Ford. Oto Mustanga Mach-E® Rally stworzony z myślą o elektryzujących, rajdowych przeżyciach.

Mustanga Mach-E Rally będzie dostępny na początku 2024 roku. Kliknij „Informuj mnie, aby na bieżąco otrzymywać informacje na temat Mustanga Mach-E® Rally i innych pojazdów z serii.

 

Informuj mnie o nowościach

New All Electric Mustang Mach-E® Rally

NIE TYLKO NA POKAZ

Mustang Mach-E Rally może pochwalić się szeregiem udoskonaleń, dzięki którym swobodnie porusza się po bezdrożach. Należą do nich: zmodyfikowany układ napędowy z modelu Mustang Mach-E GT, unikalne zawieszenie ze specjalnie dostrojonymi sprężynami i amortyzatorami MagneRide®MagneRide® jest  oraz opony zapewniające doskonałą przyczepność, co poprawia właściwości jezdne na sypkich i nierównych nawierzchniach.

W modelu po raz pierwszy zastosowano tryb jazdy RallySport, który dostosowuje pracę układów w celu zwiększenia przyczepności i poprawy trakcji na zakrętach o sypkiej i nierównej nawierzchni.

New All Electric Mustang Mach-E® Rally interior

NIEDOŚCIGNIONY KOMFORT

Żadnych rollbarów! We wnętrzu znajdziesz połączenie komfortu, funkcjonalności i stylizacji nawiązującej do kultowych, białych obręczy kół. Usiądź w sportowym fotelu wykończonym białą tapicerką i wytłoczonym napisem Mach-E Rally, zapnij pasy i ciesz się każdą drogą.

Skorzystaj z naszych przydatnych linków poniżej, aby uzyskać więcej informacji