Konfigurator Jazda próbna Znajdź Dealera Umów się na serwis Ask Ford
Home > Osobowe > MONDEO
Cena od: 
112 000 PLNFord Mondeo Trend
Rabat do:
23 390 PLNFord Mondeo EcoBlue
Rata dla Ciebie od:
1 565 PLN brutto/mies.
w Ford Opcje, RRSO 8,84%RRSO new

Promocyjne ubezpieczenie już od:

2,90% w programie Ford UbezpieczeniaStawka 2,90% 2021

Rata dla Firmy od:
799 PLN netto/mies.Promocije Ford Outlet v3
Ford Leasing Opcje
 
Wynajem dla Firm od:
1 475 PLN netto/mies.Ford Mondeo Titanium EcoBlue
0% wkładu własnego
w Ford Wynajem

Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Ford Mondeo Titanium 5dr, 2.0 EcoBlue 150 KM, M6, FWD, Euro 6.2; 4.9-5.1 l/100 km; 128-134 g/km.

FORD MONDEO

Kolory nadwozia

Który kolor wybierasz?

Prezentowany model to Executive

Mondeo Konfigurator
Ford Mondeo Interior 360

Technologia hybrydowa

Ford Mondeo Hybrid kombi zapewnia niskie zużycie paliwa dzięki funkcji płynnego przełączania pomiędzy napędem elektrycznym i spalinowym. Napęd Forda Mondeo Hybrid kombi, który korzysta z najnowocześniejszych akumulatorów litowo-jonowych, działa w momencie ruszania pojazdu w trybie elektrycznym. Podczas przyspieszania lub wyprzedzania włącza się dodatkowo silnik spalinowy, zapewniający niezbędną moc w zależności od potrzeb. Aby zwiększyć zasięg, inteligentny układ ładowania akumulatora (Regenerative Braking) odzyskuje ponad 90% kinetycznej energii hamowania i wykorzystuje ją do ładowania akumulatorów.

Bardziej wyrafinowany sposób jazdy

Mondeo jest wyposażone w szereg zaawansowanych technologii zaprojektowanych tak, by ułatwić Ci życie. Niektóre systemy, np. inteligentny tempomat z funkcją Stop & Go lub system wspomagający utrzymanie pojazdu na pasie ruchu, nieustannie monitorują warunki panujące na drodze czy natężenie ruchu i odpowiednio na nie reagują. Inne przydatne funkcje, w tym układ ułatwiający ruszanie z miejsca na wzniesieniach i aktywny asystent parkowania (Active Park Assist), umożliwiają bezstresową, komfortową jazdę.

Ford Mondeo - Dynamiczna linia nadwozia
Ford Mondeo Hybrid kombi - Inteligentne technologie i wzornictwo

Ciesz się każdą podróżą

Technologie i wzornictwo zastosowane w Fordzie Mondeo sprawiają, że jazda zawsze jest wyjątkowym przeżyciem. Od oświetlenia wnętrza, które dostosujesz do nastroju do automatycznej regulacji temperatury, a nawet przednich foteli wielokonturowych z funkcją masażu. Każdy szczegół zaprojektowano tak, aby Twoja podróż była relaksująca. Dzięki technologii FordPass oddajemy w Twoje ręce zaawansowane funkcje. Poprzez aplikację zainstalowaną na smartfonie będziesz mógł zdalnie sterować różnymi  funkcjami w samochodzie: zablokujesz lub odblokujesz drzwi, sprawdzisz poziom paliwa czy oleju, a nawet poznasz stan techniczny pojazdu. Ponad to Ford Mondeo Hybrid  w wersji kombi zapewnia obszerną przestarzeń ładunkową, w której jeszcze nigdy nie zmieściło się aż tyle bagażu.

Moc i osiągi

Ford Mondeo jest wyposażony w mocne i ekonomiczne silniki, które współpracują z 8-stopniową przekładnią automatyczną lub 6-biegową skrzynią ręczną. Niezależnie czy wybierzesz układ z napędem hybrydowym czy zaawansowany silnik wysokoprężny, uzyskasz moc i osiągi, które zapewnią Ci satysfakcję z użytkowania samochodu.

Ford Mondeo przyciąga wzrok, gdziekolwiek się pojawi
Ford Mondeo zaawansowane systemy bezpieczeństwa, które pomagają chronić Ciebie i Twoich pasażerów

Inteligentne technologie zapewniające bezpieczeństwo

Ford Mondeo jest wyposażony w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, które pomagają chronić Ciebie, Twoich pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego. Jedne technologie, takie jak Pre-Collision Assist z funkcją wykrywania pieszych  pomagają unikać zderzenia, inne chronią w razie wypadku.

MONDEO - wszystkie wersje

Pobierz katalog (PDF 1.8MB)
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Może Cię również zainteresować

Top