JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Home > Osobowe > MONDEO
Cena od: 
155 080 PLNFord Mondeo Trend
Rata dla Ciebie od:
2 505 PLN brutto/mies.
w Ford Opcje, RRSO 14,47%RRSO new

Promocyjne ubezpieczenie już od:

2,80% w programie Ford UbezpieczeniaStawka 2,70%

Rata dla Firmy od:
1 875 PLN netto/mies.Ford Puma Leasing Options
Ford Leasing Opcje
 
 

Samochód dostępny jest tylko w zapasach magazynowych. Prosimy o kontakt z wybranym dealerem.

Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Mondeo Kombi 2.0 Hybrid, 187 KM, eCVT, FWD w wersji Titanium Euro 6.2; 5.6-5.8 l/100 km; 129-133 g/km.

FORD MONDEO

Kolory nadwozia

Który kolor wybierasz?

Ford Mondeo Interior 360
Ford Mondeo Hybrid kombi napęd elektryczny i spalinowy

Technologia hybrydowa

Ford Mondeo Hybrid kombi zapewnia niskie zużycie paliwa dzięki funkcji płynnego przełączania pomiędzy napędem elektrycznym i spalinowym. Napęd Forda Mondeo Hybrid kombi, który korzysta z najnowocześniejszych akumulatorów litowo-jonowych, działa w momencie ruszania pojazdu w trybie elektrycznym. Podczas przyspieszania lub wyprzedzania włącza się dodatkowo silnik spalinowy, zapewniający niezbędną moc w zależności od potrzeb. Aby zwiększyć zasięg, inteligentny układ ładowania akumulatora (Regenerative Braking) odzyskuje ponad 90% kinetycznej energii hamowania i wykorzystuje ją do ładowania akumulatorów.

Bardziej wyrafinowany sposób jazdy

Mondeo jest wyposażone w szereg zaawansowanych technologii zaprojektowanych tak, by ułatwić Ci życie. Niektóre systemy, np. inteligentny tempomat z funkcją Stop & Go lub system wspomagający utrzymanie pojazdu na pasie ruchu, nieustannie monitorują warunki panujące na drodze czy natężenie ruchu i odpowiednio na nie reagują. Inne przydatne funkcje, w tym układ ułatwiający ruszanie z miejsca na wzniesieniach i aktywny asystent parkowania (Active Park Assist), umożliwiają bezstresową, komfortową jazdę.

Ford Mondeo - Dynamiczna linia nadwozia
Ford Mondeo Hybrid kombi - Inteligentne technologie i wzornictwo

Ciesz się każdą podróżą

Technologie i wzornictwo zastosowane w Fordzie Mondeo sprawiają, że jazda zawsze jest wyjątkowym przeżyciem. Od oświetlenia wnętrza, które dostosujesz do nastroju do automatycznej regulacji temperatury, a nawet przednich foteli wielokonturowych z funkcją masażu. Każdy szczegół zaprojektowano tak, aby Twoja podróż była relaksująca. Dzięki technologii FordPass oddajemy w Twoje ręce zaawansowane funkcje. Poprzez aplikację zainstalowaną na smartfonie będziesz mógł zdalnie sterować różnymi  funkcjami w samochodzie: zablokujesz lub odblokujesz drzwi, sprawdzisz poziom paliwa czy oleju, a nawet poznasz stan techniczny pojazdu. Ponad to Ford Mondeo Hybrid  w wersji kombi zapewnia obszerną przestarzeń ładunkową, w której jeszcze nigdy nie zmieściło się aż tyle bagażu.

Moc i osiągi

Ford Mondeo jest wyposażony w mocne i ekonomiczne silniki, które współpracują z 8-stopniową przekładnią automatyczną lub 6-biegową skrzynią ręczną. Niezależnie czy wybierzesz układ z napędem hybrydowym czy zaawansowany silnik wysokoprężny, uzyskasz moc i osiągi, które zapewnią Ci satysfakcję z użytkowania samochodu.

Ford Mondeo przyciąga wzrok, gdziekolwiek się pojawi
Ford Mondeo zaawansowane systemy bezpieczeństwa, które pomagają chronić Ciebie i Twoich pasażerów

Inteligentne technologie zapewniające bezpieczeństwo

Ford Mondeo jest wyposażony w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, które pomagają chronić Ciebie, Twoich pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego. Jedne technologie, takie jak Pre-Collision Assist z funkcją wykrywania pieszych  pomagają unikać zderzenia, inne chronią w razie wypadku.

MONDEO - wszystkie wersje

Pobierz katalog (PDF 1.8MB)
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Może Cię również zainteresować

Top