alt

FORD PUMA ECOBOOST HYBRID

KRADNIE SPOJRZENIA, ZDOBYWA MIASTA

FORD PUMA

Sportowa, drapieżna i pobudzająca zmysły z wyjątkowo przestronnym i komfortowym wnętrzem, wykończonym z troską o każdy detal. Niezwykle pojemny i pakowny bagażnik innowacyjnym megaboxem, pozwoli przewieźć pionowo przedmioty o wysokości nawet 115 cm. Dzięki korkowi odpływowemu nie musisz się martwić, że go zabrudzisz. Megabox możesz umyć nawet bieżącą wodą.

Dynamiczne, oszczędne i wielokrotnie nagradzane silniki ECOBOOST, również z automatyczną dwusprzęgłową skrzynią biegów Powershift, to niskie koszty eksploatacji i mnóstwo przyjemności z prowadzenia w mieście i w trasie.

Limitowana wersja VIVID RUBY jeszcze bardziej pozwoli wyróżnić się w tłumie.

Korzystaj z życia i poruszaj się tak, jak lubisz w przestronnym i komfortowym SUV-ie Fordzie Puma.

Teraz w cenie Forda Puma zapewniamy:

PAKIET 4 LATA OCHRONY: FORD PROTECT, GWARANCJA I SERWIS oraz 1 rok ubezpieczenia.

alt

FORD PUMA

RATA DLA FIRM OD: 919 PLN NETTO/MIES.Podmiotem zawierającym 
W FORD LEASING OPCJE

PAKIET 4 LATA OCHRONY: FORD PROTECT, GWARANCJA I SERWIS W CENIEPakiet 4 lata ochrony Puma

1 ROK UBEZPIECZENIA W CENIEProgram Ford Ubezpieczenia Puma

Zyskaj do: 21 000 PLNForda Puma 1.0 EcoBoost Hybrid 125 KM

Cena od: 99 900 PLNPuma 1.0 EcoBoost Hybrid 125 KM

Dostępne samochody
Więcej o modelu

Cennik   

Konfigurator   

Jazda testowa

*Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Puma 1.0 EcoBoost Hybrid 125 KM, M6 w wersji Titanium X, Euro 6.2: 5.4-6.0 l/100 km; 122-135 g/km.

CO NAJMNIEJ 6 POWODÓW, BY KUPIĆ FORDA PUMA

1. KRADNIE SPOJRZENIA

Ponadczasowa, drapieżna, ale zarazem elegancka sylwetka SUV‑a rozpala zmysły i kradnie spojrzenia. Dzięki limitowanej wersji VIVID RUBY Puma stała się jeszcze bardziej ekscytująca.

alt
alt

2. PRZESTRONNA I KOMFORTOWA

4 dorosłe osoby? Nie ma sprawy. Dwójka dorosłych i dziecko z wózkiem - proszę bardzo. W mieście czy w trasie, Ford Puma zadba o komfort kierowcy i pasażerów. Pojemny bagażnik z Megabox (nawet 456 l.), to innowacyjna przestrzeń, która umożliwia przewożenie brudnych lub pionowo postawionych przedmiotów o wysokości do 115 cm. Łatwo i prosto zadbasz o czystość w tej przestrzeni.

3. WYJĄTKOWA W SWOJEJ KLASIE

Stworzona, by z niezwykłą łatwością i przyjemnością prowadzenia poruszać się wygodnie, zarówno w mieście i na długich trasach. Hybrydowe silniki ECOBOOST Hybrid, również z automatyczną dwusprzęgłową skrzynią biegów PowerShift, są oszczędne i dynamiczne.

alt
alt

4. MODNA I NA CZASIE

Ford Puma to nie tylko najchętniej kupowany model Forda w Europie. To zarówno kompaktowy i uniwersalny SUV, który z kocią zwinnością zdobywa miasta, jak i doskonały kompan do wszystkich aktywności, które lubisz. Dzięki Fordzie Puma możesz żyć pełnią życia i realizować swoje hobby i pasje.

5. OSIĄGI BEZ KOMPROMISÓW

Spalanie już od 5.4 litrów*, wysoki moment obrotowy – to tylko część niesamowitych możliwości Forda Puma. Automatyczna skrzynia biegów PowerShift i 155 KM mocy, zapewni przyspieszenie nawet 8,7 s do 100 km/h.

6. NOWA DEFINICJA HOT HATCHA

Ford Puma dostępny jest też w wersji ST, legendarnej linii samochodów opracowanych przez najlepszy zespół inżynierów Ford Performance. 6,7 s do 100 km/h i 200 KM mocy przy momencie obrotowym 320 Nm i idealnie zestrojonym nadwoziu, to pokaz innowacyjnej myśli technologicznej Forda w segmencie SUV.

SZUKASZ WIĘCEJ INFORMACJI? SPRAWDŹ NASZE PROMOCJE