• POJEMNOŚĆ PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ
  • MAKS. ŁADOWNOŚĆ
  • MAKS. DŁUGOSĆ PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ
  • WYPRZEDAŻ ROCZNIKA

    Cennik

     

FORD TRANSIT CONNECT VAN

Już jest! Limitowana wyprzedaż rocznika z mistrzowskimi rabatami. Teraz Ford Transit Connect, funkcjonalny i oszczędny Partner dla Twojego biznesu dostępny jest od ręki i z rabatem nawet do 28 000 PLNKorzyść finansowa jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Transit Connect netto

Ford Transit Connect Van łączy w sobie legendarną wytrzymałość Forda Transit, z niskimi kosztami codziennej eksploatacji. Wygodna oraz pojemna przestrzeń ładunkowa jest łatwo dostępna, dzięki dodatkowym bocznym drzwiom przesuwnym.
Komfort poruszania, niezależnie od rodzaju nawierzchni, zapewni wersja Active.

Dostępny w wariantach z krótkim lub długim rozstawem osi, Transit Connect zapewnia przestrzeń ładunkową o pojemności do 3,6 m3 i może przewozić do 939 kg ładunkuŁadowność ograniczona. Z kolei praktyczna przegroda umożliwia przewożenie długich i nieporęcznych przedmiotów.

Ten wyjątkowy van jest również wyposażony w zaawansowane technologie, w tym Active Park Assist, system rozpoznawania znaków drogowych Traffic Sign Recognition i system multimedialny SYNC 3 z AppleCar Play i Android Auto. Wzystkie systemy współpracują ze sobą, aby ułatwić Ci codzienną pracę, poprawić Twoje bezpieczeństwo i zapewnić stałą łączność ze światem.

Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Transit Connect, Euro 6.2: 5.8-6.2 l/100 km; 152-163 g/km

SKONFIGURUJ GO

TRANSIT CONNECT VAN
PRZEKONAJ SIĘ, CO POTRAFI

Ford Tourneo Connect overview 360 video

ZOBACZ, CO GO WYRÓŻNIA

POZNAJ SZCZEGÓŁY

New Ford Transit Connect in a warehouse

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej