• RABAT NAWET DO:
  Transit Custom promo price 2024
  NETTO
 • OCHRONA POGWARANCYJNA
  Maks. pojemność przestrzeni ładunkowej dla wersji L1H1-L2H2
  FORD PROTECT W CENIE
 • Rata dla Firmy od:
  Maks. ladownosc dla wersji L1H1 320 Diesel
  netto/mies. w Ford Leasing Opcje
 • KONFIGURATOR

  Cennik

  Oferta promocyjna

NOWY FORD TRANSIT CUSTOM VAN

Najlepiej sprzedający się van w EuropieNajlepiej sprzedający się VAN właśnie stał się jeszcze lepszy. Znany ze swojej wytrzymałości i niezawodności, teraz prezentuje się w nowej odsłonie. Nowy Transit Custom Van: stworzony od podstaw z myślą o zaawansowanych technologiach. Dostępny w wersji z napędem elektrycznym lub konwencjonalnym silnikiem wysokoprężnym. E-Transit CustomDostępne na początku 2024 r. to w pełni elektryczny samochód dostawczy, który zapewnia wyjątkowe możliwości i większą wydajnośćW porównaniu z konwencjonalnym silnikiem oraz zerową emisję spalin podczas jazdy.

WYBIERZ UKŁAD NAPĘDOWY ODPOWIEDNI DLA CIEBIE

Wybierz spośród szerokiej gamy układów napędowych z silnikiem wysokoprężnym lub zelektryfikowanym.

Ford E-Transit Custom in blue close-up of charging

ZASIĘG E-TRANSIT CUSTOM

PRZEWIDYWANY ZASIĘG DO 327 KME Transit Custom Range

Informuj mnie o nowościach

ZOBACZ, CO GO WYRÓŻNIA

ZOBACZ

Obejrzyj nasz film, aby bardziej szczegółowo przyjrzeć się nowemu Transitowi Custom.

Ford E-Transit Custom

PAKIET DELIVERY ASSIST

Zaciągnięcie hamulca postojowego, wyłączenie silnika, zabezpieczenie samochodu. Pakiet Delivery Assist pozwala zautomatyzować wiele zadań aby ułatwić pracę dostawcom.

Placeholder
Fort Transit Custom Trail driving on gravel road

INTELIGENTNE WSPARCIE PODCZAS JAZDY 

Zaawansowane systemy wspomagania kierowcy oraz opcjonalny napęd na wszystkie koła zapewniają bezpieczeństwo i usprawniają prowadzenie pojazdu, parkowanie i czynności związane z pracą.

Transit Custom in red

NARZĘDZIA WSPIERAJĄCE CODZIENNĄ PRACĘ

TWOJE MOBILNE BIUROElementy na początku roku 2024

Traktuj swojego vana jak ruchome biuro. Ford SYNC  4 zapewnia lepszą łączność dzięki nowemu modemowi 5G, bezproblemowej integracji ze smartfonem, 13-calowemu ekranowi dotykowemu, funkcji sterowania głosowego Aktualizacja natężenia ruchu drogowego Live Traffic pomaga w skuteczniejszym planowaniu trasy. Mądrze zaprojektowane detale obejmują wygodne schowki między fotelami i dodatkowe złącza USB. Dzięki  innowacyjnej funkcji pochylenia kierownicy możesz stworzyć biurko  idealne do rozłożenia laptopa lub zjedzenia lunchu!

Ford Transit Custom interior view with laptop
Ford Transit Custom delivery assist

PAKIET DELIVERY ASSIST

Pakiet Delivery Assist został zaprojektowany z myślą o dostawcach i pozwala zoptymalizować wiele zadań. Konfiguracja odbywa się za pośrednictwem 13-calowego ekranu dotykowego i umożliwia dostosowanie ustawień z uwzględnieniem preferencji Twoich i pracowników Twojej firmy. Funkcje podlegające ustawieniom to hamulec postojowy, wyłączanie silnika, domykanie szyb, włączanie świateł awaryjnych i wiele innych.

FORD PRO

To coś więcej niż zwykły van do pracy – nowy Transit Custom to tylko część zintegrowanego rozwiązania Ford Pro. Obejmuje ono pakiet inteligentnych aplikacji i narzędzi do zarządzania flotą – takich jak FordPass Pro. Wszystkie te rozwiązania są efektywnie połączone, co pomaga wydłużyć czas sprawności pojazdu i zmaksymalizować wydajność Twojej firmy.

Ford Pro integrated service dashboard on tablet
Ford E-Transit Custom Pro Power Onboard

ENERGIA PRZEZ CAŁY DZIEŃ

Używaj swoich narzędzi wszędzie tam, dokąd zabiorą Cię obowiązki zawodowe. Dzięki technologii Pro Power Onboard możesz podłączyć do zasilania swoje elektronarzędzia, lampy, laptopy i inne urządzenia w miejscu pracy.

Bezpieczeństwo

BEZPIECZEŃSTWO

Zupełnie nowy Transit Custom jest wyposażony w dodatkowe poduszki powietrzne oraz w zaawansowane rozwiązania technologiczne wspomagające kierowcęSystemy wspomagające kierowcę to dodatkowe funkcje, które zapewniają bezpieczeństwo bez względu na to, dokąd zabierze Cię praca.

Poczucie bezpieczeństwa

ZABEZPIECZENIE PRZED KRADZIEŻĄ

Poważnie podejdź do kwestii bezpieczeństwa korzystając z jednego z pakietów bezpiecznych zamków od TVL.

FORD TRANSIT CUSTOM MS-RT

Zwracające uwagę sportowe wzornictwo, niepowtarzalne wnętrze i wyrazisty wygląd. Ma niepowtarzalny charakter i potężne osiągi – Ford Transit Custom MS-RT został zaprojektowany tak, aby być Twoim niezawodnym towarzyszem bez względu na to, jakie wyzwanie przed nim postawisz.

Odkryj

ford transit custom msrt green front

WERSJE WYPOAŻENIA POJAZDÓW

Red Ford Transit Custom Van driving on the road

MIĘDZYNARODOWY VAN ROKU 2024

Od pierwszego kilometra ciężko pracował na swój sukces. Dziś nowy Transit Custom, najczęściej wybierany w Europie jednotonowy samochód dostawczyBased on S&P, cieszy się ze zdobycia prestiżowej nagrody International Van of the Year (IVOTY) 2024.

Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej