Ford Puma ST

Close

Sportowy charakter i wydajność

Puma ST® z napędem Mild Hybrid gwarantuje doskonałe osiągi dzięki zaawansowanej jednostce napędowej, pięciu trybom jazdy do wyboru, sportowemu zawieszeniu i aerodynamicznemu nadwoziu.

Red new Ford Puma ST driving front view

Ponadczasowa stylistyka

Elegancka sylwetka kompaktowego SUV-a, imponujące 19-calowe obręcze kół i niepowtarzalna krata wlotu powietrza z logo ST®, w połączeniu z atrakcyjnym wnętrzem, sportowymi fotelami i designerską deską rozdzielczą gwarantują jazdę w doskonałym stylu.

Mild Hybrid Engine image

Układ napędowy Mild Hybrid

Wyposażony w 1-litrowy silnik EcoBoost Hybrid zapewnia aż 170 KM mocy i 248 Nm momentu obrotowego. Efekt? Od 0 do 100 km/h w zaledwie 7,4 sekundy! Ford Puma ST to SUV stworzony z myślą o niezwykłych osiągach i wydajności, które zapewniają niespotykane wrażenia podczas jazdy.

Ford Puma adjustable front seats

Połączenie mocy i wyrafnowania

Przednie fotele sportowe z certyfikatem AGR i z 14-stopniową regulacją położenia, opracowane przez inżynierów Ford Performance, są zoptymalizowane pod kątem idealnej pozycji za kierownicą. Posiadają również regulowane w czterech kierunkach podparcie odcinka lędźwiowego oraz wysoką jakość wykończenia częściowo skórzaną tapicerką. Ford Puma ST X gwarantuje najwyższy poziom komfortu i wygody podczas każdej jazdy.