Home > Serwis > Użytkowanie pojazdu > FORD BlueService

Usługa Ford BlueService powstała po to, aby utrzymać Twojego Forda w jak najlepszym stanie i w pełni wykorzystywać jego możliwości przez cały okres użytkowania.

To jednak nie wszystko. Kompleksowy zestaw usług ułatwi życie i sprawi, że zyskasz więcej czasu na inne sprawy. Gdziekolwiek jesteś – zawsze służymy pomocą.

Sprawdź usługi dostępne dla posiadaczy Fordów: pozwolą Ci dłużej cieszyć się swoim pojazdem.

Jeden numer telefonu dla wszystkich usług Forda
Bezpłatna pomoc drogowa na terenie Europy oraz usługa Mobility
Prosty i przejrzysty cennik
Bezpłatna usługa recepcji przejazdowej „Vehicle Check"
Ford One Call

Ford One Call

Niezależnie od tego, czy poszukujesz pomocy assistance, wsparcia podczas kolizji, informacji dotyczącej usług, jazdy próbnej nowym modelem Forda, czy chcesz umówić się na przegląd serwisowy lub naprawę... Wybierając numer telefonu Ford One Call uzyskasz pomoc i odpowiedź na wszystkie nurtującące Cię pytania.

Dlatego warto zapamiętać ten numer. : 

Numer Ford One Call:

+48 22 522 27 27

Bezpłatna pomoc drogowa (assistance)

Bezpłatna pomoc drogowa (assistance)

Dzięki naszym usługom możesz spać spokojnie. Jeżeli Twój pojazd będzie potrzebował wsparcia gdziekolwiek na terenie Europy, możesz liczyć na profesjonalną pomoc.

Po każdym przeglądzie serwisowym wykonanym w Autoryzowanym Serwisie Forda masz prawo do bezpłatnej usługi Assistance przez okres do 12 miesięcy lub do następnego przeglądu serwisowego.

Jeżeli nie uda nam się rozwiązać problemu "od ręki", pomożemy Ci kontynuować podróż przy pomocy zastępczych środków transportu lub – jeżeli to będzie konieczne – zapewnimy nocleg.

Przejrzysta polityka cenowa, niezawodna obsługa

Przejrzysta polityka cenowa, niezawodna obsługa

W Autoryzowanych Serwisach Forda oddajesz swój samochód w ręce najlepszych techników szkolonych przez firmę Ford, którzy mają do swojej dyspozycji najnowocześniejszą technologię. Warto więc, zdecydować się na ich profesjonalną opiekę.

Do naprawy wykorzystane zostaną wysokiej jakości oryginalne części marki Ford. Doradcy przygotują szczegółowy kosztorys prac i zaoferują przejrzystą oraz zaskakująco konkurencyjną ofertę cenową.

Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że Twój samochód będzie sprawny i bezpieczny, a Ty spokojnie dotrzesz do celu podróży. Nie musisz już szukać innego serwisu – wybierz sprawdzone rozwiązanie. Odwiedź najbliższy Autoryzowany Serwis Forda.

Z nami dotrzesz wszędzie dokąd zechcesz

Z nami dotrzesz wszędzie dokąd zechcesz

Oddając swój samochód do serwisu, wcale nie musisz czekać na jego odbiór w poczekalni. Wiemy, że masz wiele ciekawszych rzeczy do zrobienia. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów zawsze staramy się zapewnić alternatywny środek komunikacji.

Bezpłatne sprawdzenie w recepcji przejazdowej - usługa „Vehicle Check”

Bezpłatna opcja sprawdzenia pojazdu w recepcji przejazdowej „Vehicle Check" to połączenie najnowszej technologii oraz umiejętności naszych mechaników, która pozwoli ocenić stan pojazdu pomiędzy regularnymi przeglądami: od stanu bieżnika opon przez układ kierowniczy oraz zawieszenie po systemy elektroniczne i oprogramowanie.

Doradca Serwisowy sprawdzi stan Twojego pojazdu na specjalnym tablecie i na bieżąco będzie informował Cię o wynikach kontroli, dzięki czemu będziesz miał wiedzę o aktualnym stanie swojego samochodu. Raport z przeglądu dokładnie określi, co należy naprawić, jakie elementy trzeba wymienić i ile będzie kosztowała usługa. Wszystkie dane będą dla Ciebie dostępne przed rozpoczęciem usługi serwisowej, abyś mógł podjąć stosowne decyzje i zaplanować dalsze działania.

W naszym raporcie wskażemy również ewentualne obszary, którymi należy zająć się w przyszłości, co pomoże Ci w planowaniu opieki nad pojazdem.

Bezpłatne sprawdzenie w recepcji przejazdowej - usługa Vehicle Check
Centrum Likwidacji Szkód

Centrum Likwidacji Szkód

Drogi użytkowniku pojazdu marki Ford, Firma Ford Polska z myślą o Twojej wygodzie uruchomiła Centrum Likwidacji Szkód (CLS). Co to oznacza dla Ciebie? Każdy z nas dokonuje w trakcie eksploatacji pojazdu różnych wyborów - na przykład dotyczących wyboru Towarzystwa Ubezpieczeniowego, w którym ubezpieczamy pojazd. Kierujemy się w tym wyborze różnymi przesłankami. Niewątpliwie wszystkim nam zależy by w nieprzewidzianej stytuacji na drodze jaką jest kolizja otrzymać szybką i fachową pomoc. Oczekujemy, że ktoś pomoże nam w tym pierwszym trudnym momencie zaraz po kolizji a następnie przeprowadzi nas w profesjonalny sposób przez wszystkie formalności związane z likwidacją szkody oraz naprawą pojazdu w najlepszym dla samochodów Ford miejscu – Autoryzowanym Zakładzie Napraw Nadwozi.

Centrum Likwidacji Szkód

Pomagamy:

w zakresie doraźnej porady w związku z wystąpieniem szkody

jeżeli zajdzie potrzeba – wyślemy nieodpłatnie holownik

zapewniamy nieodpłatnie samochód zastępczy na minimum 2 dni

przejmiemy na siebie wszystkie formalności związane ze zgłoszeniem i likwidacją szkody (dokumentacja, kosztorys, samochód zastępczy) u Twojego ubezpieczyciela

działając w ramach udzielonego pełnomocnictwa będziemy reprezentować Twoje interesy wobec ubezpieczyciela

zlecimy i dopilnujemy naprawy pojazdu w Autoryzowanym Zakładzie Napraw Nadwozi marki Ford.

Centrum Likwidacji Szkód pracuje w imieniu wszystkich Klientów Forda zarówno indywidualnych jak i flotowych, niezależnie od posiadanej polisy i jej warunków

Niezależnie od tego gdzie jesteś ubezpieczony, ile lat ma Twój samochód, nie musisz już martwić się w przypadku zdarzeń na drodze, poprowadzimy Cię od pierwszego momentu…

Numer telefonu Ford OneCall umieszczony jest na szybie każdego pojazdu marki Ford. Dodatkowo możesz pobrać aplikację Ford Service na smartfony i mieć możliwość szybkiego wybierania tego numeru zawsze gdy zajdzie taka potrzeba.

Link do pobrania aplikacji:

Android

iOS

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top