Konfigurator Jazda próbna Znajdź Dealera Zaloguj Ask Ford
Home > Osobowe > TOURNEO CUSTOM

 

Uosobienie elegancji i praktyczności

 

Ford Tourneo Custom

Widzi znaki drogowe, które kierowca mógłby przegapić

System rozpoznawania znaków drogowych (Traffic Sign Recognition) automatycznie odczytuje stałe i tymczasowe znaki drogowe z ograniczeniem prędkości lub zakazem wyprzedzania. Symbol rozpoznanego znaku wyświetlany jest na desce rozdzielczej, zmieniając się za każdym razem wraz z nowym ograniczeniem.

Innowacyjny system tylnych siedzeń, które można dopasować do własnych potrzeb

Elastyczny system tylnych siedzeń pozwala na uzyskanie ponad 30 różnych ustawień foteli. Nieużywane siedzenia zawsze można złożyć i przesunąć do przodu, tworząc w ten sposób dodatkową przestrzeń bagażową. A kiedy któryś z pasażerów potrzebować będzie stolika, wystarczy złożyć na płasko oparcie jednego z foteli. Aby uzyskać maksymalną przestrzeń bagażową można szybko wyjąć wszystkie siedzenia. Zobacz, jak działa system elastycznych tylnych siedzeń.

Siedzenia dla pasażerów zapewniają wyjątkową wygodę –odchylane oparcia, podłokietniki czy skórzana tapicerka. Z kolei z myślą o najmłodszych przygotowane są mocowania ISOfix, które pozwalają bezpiecznie przypiąć ich foteliki.

Ford EcoBlue - silniki, które pracują dla Ciebie

Zaprojektowany od podstaw, całkowicie nowy silnik wysokoprężny Ford EcoBlue zmniejsza zużycie paliwa nawet o 13% w porównaniu z poprzednim silnikiem 2.2 TDCi, przy zużyciu paliwa od 6,1 l / 100 km i emisji CO2 od 159g/km*, zapewniając jednocześnie znaczną poprawę momentu obrotowego w niskim zakresie obrotów w celu zwiększenia właściwości jezdnych. W każdym z trzech silników - 130KM i 170KM - zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania, w tym wtrysk paliwa pod bardzo wysokim ciśnieniem oraz nowe turbosprężarki i technologie spalania zapewniające niską emisję NOx zgodnie z obowiązującą rygorystyczną normą emisji spalin Euro 6. Co więcej, w nowych silnikach okresy między przeglądami serwisowymi wynoszą do 2 lat / 60.000 km (w zależności od tego co nastąpi wcześniej) w celu zmniejszenia kosztów eksploatacji.

System, który może zmniejszyć siłę kolizji lub pozwolić uniknąć zderzenia

Nowatorski system zapobiegający kolizjom Pre-Collision Assist pozwala na zredukowanie siły zderzenia lub całkowite uniknięcie kolizji podczas jazdy w korkach ulicznych i z niską prędkością. Jeśli system wykryje, że samochód przez Tobą nagle się zatrzymał, automatycznie włącza hamulce.

promozioni

Aktualne promocje

Sprawdź

 

<%-DealerName%>

<% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Może Cię również zainteresować

Top