JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Home > Osobowe > TOURNEO CUSTOM
Moc Declared Fuel Consumption
Ładowność
Zasięg elektryczny/całkowity

FORD TOURNEO CUSTOM

Podróżuj pierwszą klasą!

Dzięki miejscu dla nawet ośmiu osób Ford Tourneo Custom oddaje w ręce podróżnych niesamowicie praktyczną i wszechstronną kabinę, w której każdy poczuje się jak w klasie biznes. Z kolei pod jego maską znajdziesz oszczędne silniki wysokoprężne, a także zaawansowany napęd w technologii Mild Hybrid (EcoBlue Hybrid). Wszystko to sprawia, że Ford Tourneo Custom wyznacza nowe trendy w przewozie osób.

Nowoczesne i niezawodne silniki

EcoBlue Hybrid

Ford Tourneo Custom jest dostępny z zaawansowanym napędem EcoBlue Hybrid. Dzięki niewielkiemu silnikowi elektrycznemu, który wspiera jednostkę spalinową, rozwiązanie to pomaga zmniejszyć zużycie paliwa i emisję spalin. Co więcej, energia kinetyczna i hamowanie regeneracyjne doładowują 48-woltowy akumulator napędu hybrydowego podczas jazdy.

Ford Tourneo Custom PHEV skeletal view of battery

Plug-In Hybrid (PHEV) 

Tourneo Custom Plug-In Hybrid oferuje w pełni elektryczny napęd z zerową emisją i zasięgiem do 50 km, a przy wykorzystaniu 1-litrowej jednostki EcoBoost, która ładuje akumulatory, całkowity zasięg wynosi do 500 km. Akumulator Forda Tourneo Custom Plug-in Hybrid (PHEV) można także ładować na publicznych stacjach ładowania, a także z domowego gniazda.

Wydajne akumulatory zostały umieszczone pod podłogą, dzięki czemu przestrzeń pasażerska nie straciła swojej imponującej funkcjonalności, tak niezbędnej do komfortowego podróżowania. 

Ford Transit Custom PHEV EcoBlue diesal engine

Wydajny silnik wysokoprężny

Ford Tourneo Custom oferuje paletę 2,0-litrowych silników wysokoprężnych Ford EcoBlue o mocy do 185 KM. Dzięki systemowi SCR - redukcji katalitycznej wykorzystującej AdBlue® rozkładającej tlenki azotu NOx ze spalin na azot i wodę, każdy silnik mimo doskonałych osiągów spełnia również surowe normy emisji Euro 6.2.

Kolory nadwozia

Który kolor wybierasz?

Ford Tourneo Custom parked near boat shed

Najnowsze technologie opracowane po to, aby zapewniać Ci komfort i ułatwiać życie

Ford Tourneo Custom dostępny jest z imponującą listą funkcji wspomagających kierowcę. Wśród nich znajdziesz opcjonalny system informujący o pojazdach znajdujących się w martwym polu (Blind Spot Information System) czy opcjonalną technologię Intelligent Speed Assist automatycznie dostosowującą prędkość pojazdu do znaków drogowych. Z kolei podczas cofania, funkcja Cross Traffic Alert (element systemu BLIS) wykrywa zbliżające się z prawej lub lewej strony pojazdy, a następnie ostrzega kierowcę. Równie praktyczną technologią jest, dostępny jako opcja adaptacyjny tempomat, który pomaga utrzymać bezpieczną odległość od pojazdu jadącego z przodu.

Usiądź wygodnie, odpręż się i ciesz się jazdą

W Fordzie Tourneo Custom każda podróż mija pod znakiem przyjemności i relaksu – zarówno dla kierowcy, jak i wszystkich pasażerów. Elastyczny układ siedzeń pozwala na ponad 30 różnych ustawień. A jeśli potrzebujesz więcej miejsca na bagaże, wybierz wersję L2 z długim rozstawem osi.

Dzięki odwracanym fotelom w drugim rzędzie szybko i łatwo stworzysz przestrzeń w układzie konferencyjnym. Zależnie od wybranego modelu masz również do dyspozycji trzy oddzielne siedzenia w drugim rzędzie oraz indywidualne fotele w trzecim rzędzie – niezależnie od siebie można je składać, odchylać, chować i wyjmować. Całość uzupełniają najwyższej klasy materiały, eleganckie przeszycia i detale, a także mnóstwo praktycznych schowków. Wszystko to zapewnia kierowcy i pasażerom maksymalny komfort podróży już od pierwszego kilometra.

Ochrona pieszych

Opracowany przez Forda system Pre-Collision Assist z technologią wykrywania pieszych Pedestrian Detection wykrywa osoby znajdujące się na drodze przed autem oraz pieszych, którzy przekraczają tor ruchu pojazdu, a następnie automatycznie aktywuje układ hamulcowy, jeśli kierowca nie podejmie odpowiednich działań zmierzających do uniknięcia kolizji. System działa do prędkości 80 km/h, a jego zadaniem jest ograniczenie liczby wypadków z udziałem pieszych.

promozioni

Aktualne promocje

Sprawdź

TOURNEO CUSTOM - wszystkie wersje

Pobierz katalog (PDF 3.8MB)
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top