CECHY I FUNKCJE FORDA TOURNEO COURIER

Oryginalne wzornictwo. Innowacyjna technologia wspomagania kierowcy. Plus łączność nowej generacji. Ford Tourneo Courier sprawia, że dzień pracy jest łatwiejszy, a weekendowe wypady – przyjemniejsze.

Ford Tourneo Courier

UŻYTECZNOŚĆ

Ford Tourneo Courier loadspace

DUŻA PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA

Nowy Tourneo Courier zapewnia dużą przestrzeń bagażową aż do 2160 lTooltip. Pomysłowe schowki wbudowane w panele boczne zapewniają miejsce na bezpieczne przechowywanie mniejszych przedmiotów.

Ford Tourneo Courier back seats

KOMFORT I WYGODA

Ford Tourneo Courier back seats

KOMFORT PASAŻERÓW

Tourneo Courier to pięciomiejscowy luksusowy samochód osobowy klasy premium. Odchylane i składane tylne siedzenia pozwalają na wiele łatwych konfiguracji siedzeń zwiększających przestrzeń bagażową.

Ford Tourneo Courier interior touchscreen

ŁĄCZNOŚĆ

Ford Tourneo Courier SYNC 4

FORD SYNC 4

Znakomitej jakości 8-calowy ekran dotykowy i łatwa integracja ze smartfonem, sterowanie głosowe, łączność w chmurze i wielome innych funkcji. Nowy Ford SYNC 4 zapewnia bardziej spersonalizowane wrażenia z jazdyTooltip.

Ford Tourneo Courier front mask view

WRAŻENIA Z JAZDY

Ford Tourneo Courier in green

UKŁADY NAPĘDOWE

Dostępny z niezwykłym 1,0 litrowym silnikiem benzynowym Ford EcoBoost o mocy 125 KM, w konfiguracji z 6-biegową manualną lub 7-biegową automatyczną skrzynią biegów. Tourneo Courier to osiągi w połączeniu z wydajnością.

Skorzystaj z linków poniżej, aby uzyskać więcej informacji