Home > Osobowe > FOCUS > Cechy i funkcje > Użytkowanie

Miejsce na wszystko

Z obszernym wnętrzem, w którym można rozsiąść się wygodnie i cieszyć każdą podróżą, nowy Focus jest synonimem jakości, najlepszego wyboru i przestronności.

Zarówno przednia, jak i tylna część kabiny oferuje podróżnym dużo przestrzeni nad głową głowę, na nogi oraz wokół tułowia, dzięki czemu nawet wysocy pasażerowie mogą podróżować w komfortowych warunkach. A jeśli masz większy bagaż, tylne siedzenia dzielone w proporcji 60/40 możesz złożyć prawie na płasko, tworząc dodatkową przestrzeń ładunkową. Co więcej, bagażnik został wyposażony w podłogę regulowaną w dwóch wysokościach. Dostępny jest również opcjonalny podłokietnik pośrodku tylnego siedzenia z głębokimi uchwytami na napoje i poręczną klapą ułatwiającą przewóz nart.

Wyjątkowo pojemny

Wyjątkowo pojemny

Nowy Focus kombi oferuje wyjątkowo pojemne i wszechstronne wnętrze. Pażerowie tylnych siedzeń mogą cieszcyć sie  większą przestrzenią  niż w jakimkolwiek innym samochodzie tej klasy.  Po złożeniu tylnych siedzeń uzyskuje się zupełnie płaską powierzchnię i przestrzeń o pojemności 1620 litrów (608 litrów w trybie z 5 siedzeniami). Natomiast szerokie drzwi bagażnika, niski próg załadunkowy i opcjonalne sterowanie elektryczne zapewniają łatwy dostęp.

Przestronny i wyrafinowany

Wnętrze nowego Forda Focus jest przestronne i  niezwykle komfortowe.
Nowoczesną stylistykę oraz wysoką jakość wykonania widać w każdym detalu wykończenia wnętrza. Okazałe przednie fotele zapewniają wygodę i podparcie, natomiast ich nowy wąski profil sprawia, że pasażerowie siedzący z tyłu mają znacznie więcej miejsca na nogi i kolana.

Przestronny i wyrafinowany
Praktyczna, regulowana podłoga bagażnika

Praktyczna, regulowana podłoga bagażnika

W wersji kombi dostępna jest regulowana podłoga bagażnika, która umożliwia uzyskanie niskiego poziomu lub wyższego poziomu podłogi ze schowkiem poniżej.  Po ustawieniu podłogi w wyższym poziomie i złożeniu tylnych foteli zyskujesz całkowicie płaską powierzchnię.

 

Przewieziesz wszystko, czego potrzebujesz

Bez względu na typ nadwozia, nowy Ford Focus został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci funkcjonalną przestrzeń. Tylne siedzenia składają się w proporcjach 60/40, ale jeśli potrzebujesz więcej miejsca, możesz złożyć wszystkie fotele całkowicie na płasko. Pośrodku tylnego siedzenia dostępna jest również poręczna klapa ułatwiająca przewóz nart.

Praktyczna, regulowana podłoga bagażnika
Top