Home > Osobowe > FOCUS > Cechy i funkcje > Użytkowanie

Miejsce na wszystko

Z obszernym wnętrzem, w którym można rozsiąść się wygodnie i cieszyć każdą podróżą, Ford Focus jest synonimem jakości, najlepszego wyboru i przestronności.

Zarówno przednia, jak i tylna część kabiny oferuje podróżnym dużo przestrzeni nad głową głowę, na nogi oraz wokół tułowia, dzięki czemu nawet wysocy pasażerowie mogą podróżować w komfortowych warunkach. A jeśli masz większy bagaż, tylne siedzenia dzielone w proporcji 60/40 możesz złożyć prawie na płasko, tworząc dodatkową przestrzeń ładunkową. Co więcej, bagażnik został wyposażony w podłogę regulowaną w dwóch wysokościach. Dostępny jest również opcjonalny podłokietnik pośrodku tylnego siedzenia z głębokimi uchwytami na napoje i poręczną klapą ułatwiającą przewóz nart.

Wyjątkowo pojemny

Ford Focus kombi oferuje wyjątkowo pojemne i wszechstronne wnętrze. Pażerowie tylnych siedzeń mogą cieszcyć sie  większą przestrzenią  niż w jakimkolwiek innym samochodzie tej klasy.  Po złożeniu tylnych siedzeń uzyskuje się zupełnie płaską powierzchnię i przestrzeń o pojemności 1620 litrów (608 litrów w trybie z 5 siedzeniami). Natomiast szerokie drzwi bagażnika, niski próg załadunkowy i opcjonalne sterowanie elektryczne zapewniają łatwy dostęp.

Przestronny i wyrafinowany

Wnętrze Forda Focus jest przestronne i  niezwykle komfortowe.
Nowoczesną stylistykę oraz wysoką jakość wykonania widać w każdym detalu wykończenia wnętrza. Okazałe przednie fotele zapewniają wygodę i podparcie, natomiast ich nowy wąski profil sprawia, że pasażerowie siedzący z tyłu mają znacznie więcej miejsca na nogi i kolana.

Przestronny i wyrafinowany
Praktyczna, regulowana podłoga bagażnika

Praktyczna, regulowana podłoga bagażnika

W wersji kombi dostępna jest regulowana podłoga bagażnika, która umożliwia uzyskanie niskiego poziomu lub wyższego poziomu podłogi ze schowkiem poniżej.  Po ustawieniu podłogi w wyższym poziomie i złożeniu tylnych foteli zyskujesz całkowicie płaską powierzchnię.

 

Przewieziesz wszystko, czego potrzebujesz

Bez względu na typ nadwozia, Ford Focus został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci funkcjonalną przestrzeń. Tylne siedzenia składają się w proporcjach 60/40, ale jeśli potrzebujesz więcej miejsca, możesz złożyć wszystkie fotele całkowicie na płasko. Pośrodku tylnego siedzenia dostępna jest również poręczna klapa ułatwiająca przewóz nart.

Praktyczna, regulowana podłoga bagażnika
Top