FordLiive

FORDLIIVE 

SYSTEM CONNECTED UPTIME

FORDLIIVE

DBAMY O DOSKONAŁY STAN TWOICH POJAZDÓW UŻYTKOWYCH I TWOJEJ FIRMY

Gdy pojazdy firmowe są unieruchomione, spada efektywność firmy. Dlatego uważamy, że utrzymywanie pełnej sprawności pojazdów nie może być opcją dodatkową.

Przedstawiamy rozwiązanie FORDLiive, które umożliwia podejmowanie trafniejszych decyzji w zakresie serwisowania pojazdów oraz szybsze realizowanie prac. Zapewnia możliwość korzystania ze wsparcia technicznego opartego o dane monitorowane przez systemy. FORDLiive to zintegrowany pakiet produktów i usług zaprojektowany z myślą o maksymalizacji czasu sprawności połączonego z siecią pojazdu użytkowego Ford.

Po zarejestrowaniu się w FORDLiive, za pośrednictwem aplikacji FordPass Pro lub Ford Telematics, nasi klienci i zespoły Transit Centre będą mieli dostęp do tych samych informacji dotyczących prowadzenia prac serwisowych pojazdów.

Oznacza to, że zanim Twój pojazd dotrze do warsztatu Transit Centre, dealer jest w stanie wskazać zakres wymaganych prac pilnych oraz prac niezbędnych w najbliższej przyszłości, które można będzie zrealizować podczas jednej wizyty. Dealer uzgodni z Tobą najlepszy, możliwy harmonogram prac, aby utrzymać Twoją firmę w "ciągłym ruchu". Dzięki takiemu procesowi, dealer może jak najlepiej zaplanować pozyskanie niezbędnych części i wsparcia technicznego potrzebnego podczas wizyty pojazdu w serwisie, aby zaplanowane prace można było zakończyć bez zbędnych opóźnień.

FORDLiive to coś więcej niż tylko usługa wykorzystująca dane systemowe pojazdów. Jej najważniejszym elementem są Centra FORDLiive i dedykowani pracownicy FORDLiive. Komunikują się oni bezpośrednio z dealerami Transit Centre, aby korzystać z bogatych zasobów wiedzy i rozwiązań Forda oraz zapewnić wszelką pomoc potrzebną do uzyskania porady technicznej lub części wymaganych do utrzymania pojazdów na drodze. Nadają temu procesowi najwyższy priorytet. Współpracując z naszymi dealerami Transit Centre, niezmiennie koncentrujemy się na maksymalizacji czasu sprawności naszych pojazdów użytkowych i jakości usług oferowanych naszym klientom.

FordLiive connected uptime system
man in high viz jacket in building site looking at his mobile phone with FordPass Pro

DZIAŁAJ PROAKTYWNIE DZIĘKI INTELIGENTNEMU WSPARCIU

Każdy nabywca połączonego z siecią pojazdu użytkowego może teraz korzystać z szeregu inteligentnych funkcji, które zapewniają najwyższą sprawność pojazdów. Manager floty? Właściciel debiutującej na rynku małej firmy? Wszyscy klienci biznesowi mogą korzystać z szeregu korzyści.

Pozostając w kontakcie z dealerem Transit Centre, masz dostęp do 60 dni historii stanu technicznego pojazdu. Dzięki temu, możesz uzyskać najwyższą jakość porad oraz przewidywać zapotrzebowanie na czynności serwisowe i konserwacyjne. Tym samym, możesz ograniczyć przestoje pojazdu.

Dowiedz się więcej

FORD SERVICE PRO

Zobowiązujemy się do minimalizacji przestojów pojazdu, maksymalizacji wydajności, zmniejszenia niedogodności i kosztów dla Twojej firmy. Dodatkowe korzyści płyną także z dostępu do wielu specjalistycznych rozwiązań, takich jak wydłużone godziny otwarcia naszych serwisów, przeglądy wykonywane tego samego dnia, serwis mobilny, obsługa na poczekaniu Express Service oraz prosty proces rezerwowania wizyt serwisowych.

Dowiedz się więcej

alt
FORDLiive Centres

CENTRA FORDLIIVE

Centra FordLiive prowadzą kluczowe działania dla utrzymania pojazdu użytkowego w dobrym stanie technicznym, wykorzystując moc możliwości rozległej sieci Forda i partnerstwa z dostawcami usług pomocy drogowej, aby wspierać zarówno naszych klientów, jak i dealerów.

Centra FORDLiive łączą działania pracowników FORDLiive z autoryzowanymi serwisami pojazdów użytkowych Forda w czasie rzeczywistym, korzystając z wiedzy, zasobów i danych dotyczących stanu pojazdu, aby określić, gdzie można udzielić pomocy w celu rozwiązania problemów technicznych lub przyspieszenia pozyskania części.

Dowiedz się więcej

Skorzystaj z linków poniżej, aby uzyskać więcej informacji