Ford Service Pro

FORD PRO™ SERVICE

FORD PRO™ SERVICE

TWÓJ BIZNES TO KIEROWANIE FIRMĄ, NASZ TO OPIEKA NAD TWOIMI POJAZDAMI

W obsłudze, przeglądach i naprawach samochodów dostawczych marki Ford jesteśmy najlepsi. W końcu to my je stworzyliśmy.

Ford Pro™ Service to gwarancja profesjonalizmu i najwyższej jakości, której celem jest ograniczenie do minimum okresu przestoju pojazdów firmowych oraz niedogodności i kosztów związanych z ich użytkowaniem.

Serwisowanie pojazdu w jednym z naszych Centrów Transita  oznacza, że korzystasz z przeszkolonych przez Forda techników, którzy używają oryginalnych części Forda, a także specjalistycznego sprzętu i narzędzi do obsługi wszystkich do wykonania prac przeglądowych i naprawczych w tym gwarancji w pojazdach dostawczych.

 

Znajdź Ford Transit Centrum

SAMOCHÓD ZASTĘPCZY NA CZAS NAPRAWY 

Jeśli naprawa będzie wymagała więcej czasu, zapewnimy Ci pojazd zastępczy. Dołożymy wszelkich starań, aby Twój biznes dalej się kręcił, a Twój firmowy samochód wrócił do pracy tak szybko, jak to jest możliwe.

Woman collecting a replacement van

DOPASOWANI DO TWOJEGO PLANU

Ford Mobile Service

MOBILNY SERWIS FORDA

Aby zmaksymalizować produktywność Twojej firmy i zminimalizować przestoje Twojej floty samochodów oferujemy usługę Ford Mobile Service. Nasz dedykowany zespół techników przyjedzie we wskazane miejsce i zaopiekuje się Twoim Fordem. Usługa będzie dostępna u wybranych dealerów do końca 2021 roku. 

Ford mechanic at a dealership with extended hours

WYDŁUŻONE GODZINY OTWARCIA I NOCNA USŁUGA SERWISOWA

Wszystkie nasze serwisy są otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 19:00 i w soboty od 8:00 do 13:00.
A jeśli oddasz samochód do 17:30, to już następnego dnia do 8:30 będzie gotowy do odbioru. A to oznacza, że nie stracisz dnia na serwis, a Twój samochód będzie mógł działać bez przestojów.

Ford mechanics doing an express service

EXPRESS SERVICE Z ODBIOREM I ZWROTEM

Zarezerwuj usługę Express Service, dzięki której zaoszczędzisz swój bezcenny czas. Dzięki jednoczesnej pracy dwóch techników czynności serwisowe czy przegląd wykonamy w możliwie najkrótszym czasie – jednej godziny. Oznacza to szybszy powrót pojazdu do pracy. Oferujemy również możliwość jego odbioru i zwrotu z dowolnego miejsca.

SERWISOWANIE I NAPRAWA POJAZDÓW DOSTAWCZYCH