SMART SUPPORT – ELEMENT FORDLIIVE

Czy nie byłoby dobrze wiedzieć, co czeka na Ciebie na trasie? Nasze połączone usługi pomogą Ci przeprowadzić niezbędne prace konserwacyjne pojazdu we właściwym momencie.

SMART SUPPORT – ELEMENT FORDLIIVE​

FordPass Pro

FORDPASS PRO. APLIKACJA BIZNESOWA DO OBSŁUGI POŁĄCZONYCH Z SIECIĄ POJAZDÓW

Niezależnie od tego, czy pracujesz z jednym pojazdem służbowym, czy zarządzasz maksymalnie pięcioma, aplikacja FordPass Pro daje Ci narzędzia, których potrzebujesz, aby zapewnić doskonały stan, bezpieczeństwo i płynną pracę pojazdów służbowych w Twojej firmie.​

Uzyskaj dostęp do kluczowych informacji o stanie pojazdu, które pomogą Ci skrócić czas jego przestoju.

FordPass Pro app

SPRAWDŹ STAN SWOJEGO POJAZDU

Powiadomienia o stanie pojazdu informują o wszelkich kluczowych problemach z wyprzedzeniem. Otrzymuj powiadomienia o poziomie AdBlue, ilości paliwa i płynu do spryskiwaczy, stanie tarcz hamulcowych, ciśnieniu w oponach i stanie oleju. Wszystkie informacje o stanie pojazdu są wyświetlane w aplikacji, w jednym miejscu. Skorzystaj z sekcji My Garage (Mój Garaż) w aplikacji, aby przełączać się między poszczególnymi pojazdami i być na bieżąco z ich stanem technicznym. 

INTELIGENTNA DIAGNOSTYKA – DANE WYSOKIEJ JAKOŚCI PODNOSZĄ SKUTECZNOŚĆ OBSŁUGI

Smart Diagnostics

Naszym priorytetem jest skuteczne i szybkie przywracanie pojazdów do eksploatacji.

Dzięki mocy pojazdów połączonych z siecią serwisy Transit Centres i autoryzowane warsztaty pojazdów użytkowych są teraz w stanie przeglądać dane dotyczące stanu pojazdu podłączonego do sieci, zanim pojazd dotrze do serwisu. Wystarczy skontaktować się telefonicznie ze sprzedawcą, a my udzielimy najlepszych możliwych porad dotyczących zaplanowanej usługi serwisowej, minimalizując koszty ponoszone przez klienta.

Diagnostyka usterek; Awarie diagnozujemy niezwłocznie, aby wiedzieć, jakie działania należy podjąć w celu utrzymania lub przywrócenia mobilności pojazdów klientów.

Skracamy czas potrzebny na naprawę dzięki lepszemu przygotowaniu na przybycie pojazdu i większym możliwościom diagnostycznym.

 

Skorzystaj z linków poniżej, aby uzyskać więcej informacji