Home > Nadchodzące modele > Nowy Ford Transit Podwozie z kabiną

NOWY FORD TRANSIT PODWOZIE

PREMIERA WKRÓTCE

Nowy Ford Transit Podwozie z kabiną dostarcza wiele możliwości konwersji dopasowanych do charakteru biznesu. Możesz zamienić go w wywrotkę, chłodnię, pojazd ratowniczy czy kurierski. Bez względu na to, które zastosowanie wybierzesz, gwarantujemy, że sprosta ono Twoim wymaganiom. To najbardziej solidny, niezawodny i wytrzymały w naszej historii Ford Transit.

Wszechstronny, niezawodny i wydajny.

Nowy Ford Transit Podwozie z kabiną idealnie sprawdzi się jako mobilne biuro. Tutaj zawsze możesz liczyć na komfortową przestrzeń, wytrzymałe materiały, a także niesamowitą moc, wydajność i oczywiście niezawodność.

Solidna baza pod wiele rodzajów zabudowy

Solidna konstrukcja.

Nowy Ford Transit Podwozie z kabiną został precyzyjnie dopracowany, aby mógł stanowić bazę do stworzenia pojazdu idealnie dopasowanego do potrzeb Twojego biznesu. A dzięki ładowności do 2863 kg możesz być pewny, że udźwignie każde zadanie.

Zaawansowana, nowa technologia silnika

Nowy Transit Podwozie z kabiną jest wyposażony w zaawansowane 2-litrowe silniki wysokoprężne Ford EcoBlue, dzięki którym jest jeszcze mocniejszy i wydajniejszy. Cztery dostępne warianty mocy  zapewniają do 185 KM oraz 415 Nm momentu obrotowego. Każdy silnik spełnia rygorystyczne wymogi standardów dotyczących emisji spalin Euro 6.2. Pojazd jest również dostępny z silnikiem Heavy Duty Truck (HDT)

Silniki Ford EcoBlue
Adaptacyjny tempomat

Praktyczna technologia

Nowy Ford Transit Podwozie z kabiną dostarcza wiele zaawansowanych rozwiązań, które pozwalają pracować sprawniej, wydajniej i bezpieczniej. Na przykład, elektryczny układ wspomagania kierownicy dostosowuje się do szybkości pojazdu, umożliwiając lekkie manewrowanie przy niskich prędkościach oraz bardziej stabilne przy wyższych. Z kolei inteligentny tempomat sprawia, że długie podróże po autostradzie są mniej męczące i bardziej ekonomiczne. Są też różne tryby jazdy do wyboru, w tym Normal, Slippery, Mud/Rut, Tow/Hail oraz nowy tryb EcoMode, z którymi dostosujesz zachowanie samochodu do konkretnej nawierzchni i zadania.

Klucz do świata

Nowy Ford Transit Podwozie z kabiną po raz pierwszy dostępny z modemem FordPass ConnectSystem FordPass Connect, który ułatwia podróżowanie:

Live TrafficLive Traffic przekazuje co 30 sekund aktualne informacje o ruchu drogowym do systemu nawigacji SYNC 3, aby umożliwić wybranie optymalnej trasy podróży,

HotSpot Wi-FiPunkt dostępu Wi-Fi umożliwia kierowcy i pasażerom bezproblemowe połączenie z Internetem nawet dziesięciu urządzeń,

W razie kolizji na drodze modem FordPass Connect nawiąże połączenia ze służbami ratowniczymi w systemie eCall, podając lokalizację pojazdu. 

Powiadomienia o stanie pojazdu dzięki aplikacji FordPass
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top