FORD TRANSIT PODWOZIA – POJEDYNCZA KABINA

Wywrotka, chłodnia, food truck czy zabudowa kurierska… Ford Transit podwozie z kabiną można łatwo i szybko zaadaptować do indywidualnych potrzeb najróżniejszych biznesów.

Pojedynczy rząd siedzeń pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń ładunkową. Warto podkreślić, że każda wersja tego pojazdu – od L2 (krótki rozstaw osi) do L5 (bardzo długi rozstaw osi) – oparta jest na bazie solidnej, drabinowej konstrukcji ramy podwozia. Zapewnia to płaską, mocną podstawę do zbudowania. Maksymalny udźwig wynosi 2755 kg, dzięki czemu możesz zamienić Forda Transit podwozie z pojedynczą kabiną w dowolny pojazd.

Wytrzymały, niezawodny i wszechstronny. Ford Transit podwozie z pojedynczą kabiną został stworzony z myślą o spełnieniu indywidualnych wymagań Twojej firmy.

SKONFIGURUJ GO

ZOBACZ, CO GO WYRÓŻNIA

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Transit Custom Van with open back door showing load space

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

Nowy Ford Ranger podwozie z kabiną

NOWY FORD RANGER PODWOZIE Z KABINĄ

Ford Ranger jest najlepiej sprzedającym się w Europie pickupem od 2015 roku. Dzięki wszechstronnym możliwościom Ranger podwozie z kabiną jest idealną platformą pod zabudowę dla wielu branż - od kurierskich po specjalistyczne pojazdy ratownicze. Jego wytrzymała konstrukcja oraz zdolność holowania do 3500 kg sprawia, że nie ma sobie równych. Napęd na cztery koła zapewnia dodatkową przyczepność i ułatwia pokonanie każdego terenu.

Konfigurator

Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej