FORD TRANSIT PODWOZIA POJEDYNCZA KABINA

Wywrotka, chłodnia, food truck czy zabudowa kurierska… Ford Transit podwozie z kabiną można łatwo i szybko zaadaptować do indywidualnych potrzeb najróżniejszych biznesów.

Pojedynczy rząd siedzeń pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń ładunkową. Warto podkreślić, że każda wersja tego pojazdu – od L2 (krótki rozstaw osi) do L5 (bardzo długi rozstaw osi) – oparta jest na bazie solidnej, drabinowej konstrukcji ramy podwozia. Zapewnia to płaską, mocną podstawę do zbudowania. Maksymalny udźwig wynosi 2755 kg, dzięki czemu możesz zamienić Forda Transit podwozie z pojedynczą kabiną w dowolny pojazd.

Wytrzymały, niezawodny i wszechstronny. Ford Transit podwozie z pojedynczą kabiną został stworzony z myślą o spełnieniu indywidualnych wymagań Twojej firmy.

SKONFIGURUJ GO

ZOBACZ, CO GO WYRÓŻNIA

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Transit Custom Van with open back door showing load space

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

Ford Ranger Chassis Cab in a factory Hall

RANGER PODWOZIE

Dla branż, które wymagają wytrzymałych, niezawodnych i specjalistycznych pojazdów, które można zabrać wszędzie. Ranger jest najlepiej sprzedającym się pick-upem w Europie i zdobywcą nagrody International Pick-up Award 2020. Mocna konstrukcja nadwozia na ramie zapewnia solidną podstawę do specjalistycznych zabudów o masie całkowitej pojazdu do 3270 kg. Napęd na cztery koła zapewnia charakterystyczne dla Rangera możliwości terenowe. W najbardziej wymagających warunkach Ranger podwozie jest najlepszym wyborem.

Konfigurator

Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej