Home > Nadchodzące modele > Nowy Ford Transit Van

NOWY FORD TRANSIT VAN

Premiera w 2019 roku

Inteligentna i praktyczna technologia łączności, oszczędniejsze silniki, nowe wnętrze, zmodernizowany przód pojazdu oraz większe możliwości transportowe. Oto nowy Ford Transit.

Inteligencja i siła

Nadwozie najnowszego Forda Transit Van to kwintesencja legendarnego wzornictwa w nowej odsłonie. Inteligentnie zaprojektowana kabina wyposażona została w nowy panel instrumentów i szereg zaawansowanych technologii dostępnych na wyciągnięcie ręki.

Przód nowego Forda Transit Van w kolorze Chrome Blue

Silniki zaawansowane technologicznie

Nowego Forda Transit Van napędzają 2-litrowe silniki wysokoprężne Ford EcoBlue nowej generacji, dzięki którym pojazd jest mocniejszy i bardziej wydajny niż kiedykolwiek przedtem. Ten wyjątkowy samochód jest dostępny z czterema wariantami mocy do 185 KM oraz 415 Nm momentu obrotowego. Co równie ważne, niezależnie od jednostki napędowej możesz mieć pewność, że spełnia ona surowe normy Euro 6.2 dotyczące emisji spalin. Nowy Ford Transit jest również dostępny w wersji Mild Hybrid Electric Vehicle (mHEV) zapewniającej niesamowitą oszczędność paliwa i niższe emisje CO2.

Nowoczesna technologia

Nowy Ford Transit jest po sam dach wypełniony zaawansowanymi technologiami, które pozwalają pracować sprawniej, wydajniej i bezpieczniej. Obejmują one m.in. system BLIS (monitorowanie martwego pola widzenia w lusterku) oraz Cross Traffic Alert (ostrzeganie o pojazdach nadjeżdżających z prawej oraz lewej strony). Jest również Active Park Assist (aktywny asystent parkowania), a także nowy, inteligentny i ekonomiczny tempomat. Co więcej, Ford Transit oddaje w Twoje ręce wysoko umieszczoną tylną kamerę z dodatkowym oświetleniem oraz przednią kamerę szerokokątną – dzięki nim widzisz wszystko wokół pojazdu.

Nowoczesna technologia
Nowe systemy łączności i FordPass Connect w Fordzie Transit Van

Bądź bliżej swoich spraw 

Nowy Ford Transit po raz pierwszy dostępny jest z modememFordPass Connect modem FordPass Connect. System oferuje między innymi dostęp do WiFi 4GHotspot Wi-Fi dla dziesięciu urządzeń oraz bieżące powiadomienia o ruchu drogowymFordPass with Live Traffic przesyłane bezpośrednio do systemu nawigacji satelitarnej samochodu. Po połączeniu z aplikacją FordPass na Twoim telefonie będziesz mógł sprawdzić, czy drzwi samochodu są zamknięte, a także zdalnie je zamknąć lub otworzyć. Możesz nawet sprawdzić lokalizację vana na mapie, dzięki czemu szybko i łatwo znajdziesz miejsce, w którym został zaparkowany.

Nowy Ford Transit – podwozie z kabiną 

Nowy Ford Transit w wersji podwozie z kabiną oferuje wiele możliwości zabudowy – można ją swobodnie dostosowywać w zależności od potrzeb. Dlatego bez względu na to, jaki charakter ma Twój biznes, zawsze znajdziesz nowego Forda Transit, który idealnie skomponuje się ze specyfiką firmy, a przy okazji będzie niezwykle solidny, wytrzymały i niezawodny. Skontaktuj się z Twoim dealerem Forda, aby poznać możliwości adaptacji nowego Forda Transit.

Nowy Ford Transit podwozia z kabiną w kolorze Blue
Nowy Ford Transit Autobus w kolorze Diffused Silver

Nowy Ford Transit Autobus (Dostępny od Q4 2019)

Nowy Ford Transit Autobus może pomieścić 18 osób, umożliwiając komfortową podróż w dobrym stylu. Co więcej, ten niesamowicie funkcjonalny pojazd pozwala na wyjęcie części tylnych foteli, aby w razie potrzeby zwiększyć przestrzeń bagażową. Dostępny od Q4 2019.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top