Konfigurator Jazda próbna Znajdź Dealera Zaloguj Ask Ford
Home > Dostawcze > TRANSIT

Inteligencja i siła

Nadwozie najnowszego Forda Transita Van to kwintesencja tradycji w nowej odsłonie. Inteligentnie zaprojektowana kabina wyposażona jest w nowy panel instrumentów oraz szereg zaawansowanych technologii dostępnych na wyciągnięcie ręki.

Nowy Ford Transit Van zaparkowany w magazynie

Łatwo dostępna, udoskonalona przestrzeń ładunkowa

Ford Transit oferuje znakomite parametry przestrzeni ładunkowej. Pojemność 15,1 m3, długość do 3 metrów, ładowność do 2,7 tony - wszystko to sprawia, że możesz zabrać ze sobą praktycznie każdy ładunek. Z kolei szeroko otwierane drzwi boczne, komfortowa wysokość załadunku oraz próg tylnego bagażnika ułatwią Ci zarówno załadunek, jak i rozładunek.

Nowoczesna technologia

Ford Transit Van jest po sam dach wypełniony zaawansowanymi technologiami, które pozwalają pracować sprawniej, wydajniej i bezpieczniej. Obejmują one m.in. system BLIS (monitorowanie martwego pola widzenia w lusterku) oraz Cross Traffic Alert (ostrzeganie o pojazdach nadjeżdżających z prawej oraz lewej strony). Jest również Active Park Assist (aktywny asystent parkowania), a także nowy, inteligentny i ekonomiczny tempomat. Co więcej, Ford Transit oddaje w Twoje ręce wysoko umieszczoną tylną kamerę z dodatkowym oświetleniem oraz przednią kamerę szerokokątną – dzięki nim widzisz wszystko wokół pojazdu.

Nowy Ford Transit Van na miejskiej drodze
Silnik EcoBlue

Zaawansowana, nowa technologia silnika

Forda Transit Van napędzają 2-litrowe silniki wysokoprężne Ford EcoBlue nowej generacji, dzięki którym pojazd jest mocniejszy i bardziej wydajny niż kiedykolwiek przedtem. Ten wyjątkowy samochód jest dostępny z czterema wariantami mocy do 185 KM oraz 415 Nm momentu obrotowego. Co równie ważne, niezależnie od jednostki napędowej możesz mieć pewność, że spełnia ona surowe normy Euro 6.2 dotyczące emisji spalin. Ford Transit jest również dostępny w wersji Mild Hybrid Electric Vehicle (mHEV) zapewniającej niesamowitą oszczędność paliwa i niższe emisje CO2.

Bądź bliżej swoich spraw

Ford Transit po raz pierwszy dostępny jest z modemem FordPass Connect*. System oferuje między innymi dostęp do WiFi 4G** dla dziesięciu urządzeń oraz bieżące powiadomienia o ruchu*** drogowym przesyłane bezpośrednio do systemu nawigacji satelitarnej samochodu. A po połączeniu z aplikacją FordPass na Twoim telefonie można sprawdzić, czy drzwi samochodu są zamknięte, a także zdalnie je zamknąć lub otworzyć. Możesz nawet zlokalizować swojego vana na mapie, dzięki czemu szybko i łatwo znajdziesz miejsce, w którym został zaparkowany.

Ford Transit w aplikacji FordPass

Minimalizowanie ryzyka wypadku

System zapobiegania kolizjom z funkcją wykrywania pieszych wykorzystuje czujniki oraz kamery do monitorowania drogi przed pojazdem. W razie zagrożenia kolizją bądź wykrycia pieszego lub rowerzysty, system ostrzeże kierowcę. W przypadku braku reakcji w odpowiednim czasie system automatycznie uruchomi układ hamulcowy, aby zmniejszyć skutki lub całkowicie zapobiec zderzeniu.

Jeden van, niezliczone możliwości

Van, Van z podwójną kabiną, Kombi, podwozie z kabiną, podwozie z podwójną kabiną oraz autobus M2. Pięć długości nadwozia i trzy wysokości dachu.

Powiedz czym się zajmujesz, a na pewno znajdziemy Forda Transit dopasowanego do Twoich potrzeb.

Van

Rozstaw osi: L2 (średni), L3 (długi), L4 ( długi – wydłużone nadwozie)
Wysokość dachu: H2 (średni) i H3 (wysoki) 
Dopuszczalna masa całkowita: 2940–4700 kg 
Siedzenia: 2–3

Van z podwójną kabiną

Rozstaw osi: L2 (średni), L3 (długi), L4 ( długi – wydłużone nadwozie) 
Wysokość dachu: H2 (średni) i H3 (wysoki)
Dopuszczalna masa całkowita: 2940–3500 kg 
Siedzenia: 2–7

promozioni

Aktualne promocje

Sprawdź

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Może Cię również zainteresować

Top