Konfigurator Jazda próbna Znajdź Dealera Umów się na serwis Ask Ford
Home > Dostawcze > TRANSIT PODWOZIA

FORD TRANSIT PODWOZIA

Ford Transit Podwozie z kabiną dostarcza wiele możliwości konwersji dopasowanych do charakteru biznesu. Możesz zamienić go w wywrotkę, chłodnię, pojazd ratowniczy czy kurierski. Bez względu na to, które zastosowanie wybierzesz, gwarantujemy, że sprosta ono Twoim wymaganiom. To najbardziej solidny, niezawodny i wytrzymały w naszej historii Ford Transit.

Katalog i cennik Specyfikacja i dane techniczne (PDF 4.5MB)

Wszechstronny, niezawodny i wydajny

Ford Transit Podwozie z kabiną to Twoje mobilne biuro. Dlatego gwarantuje on wysoki komfort pracy, połączony z trwałością zastosowanych materiałów, wydajnością i przede wszystkim niezawodnością. 

New Transit Chassis Cab showing adaptive cruise control

Inteligentniejszy tempomat 

Ford Transit podwozie z kabiną dostarcza wiele zaawansowanych rozwiązań, które pozwalają pracować sprawniej, wydajniej i bezpieczniej. Na przykład, elektryczny układ wspomagania kierownicy dostosowuje się do szybkości pojazdu, umożliwiając lekkie manewrowanie przy niskich prędkościach oraz bardziej stabilne przy wyższych. Z kolei inteligentny tempomat sprawia, że długie podróże po autostradzie są mniej męczące i bardziej ekonomiczne, a napęd na wszystkie koła (AWD) zapewnia pewne prowadzenie na nieutwardzonych nawierzchniach. Dzięki możliwości wyboru trybu jazdy Ford Transit idealnie spisuje się na różnych typach nawierzchni i wzorowo wywiązuje się ze swoich zadań.

Zaawansowana, nowa technologia silnika

Transit Podwozie wyposażony jest w zaawansowane 2-litrowe silniki wysokoprężne Ford EcoBlue, dzięki którym jest jeszcze mocniejszy i wydajniejszy. Cztery dostępne warianty mocy  zapewniają do 185 KM oraz 415 Nm momentu obrotowego. Każdy silnik spełnia rygorystyczne wymogi standardów dotyczących emisji spalin Euro 6.2. Pojazd jest również dostępny z silnikiem Heavy Duty Truck (HDT) oraz w wersji mild Hybrid Electric Vehicle (mHEV) zapewniającej jeszcze lepszą oszczędność paliwa i niższe emisje CO2.

New Transit Chassis Cab HDT Engine
New Transit Chassis Cab interior LCD screen close up

FordPass Connect korzystanie z pojazdu

Ford Transit Podwozie z kabiną może być teraz wyposażony we wbudowany modem FordPass Connect. Oferuje on pokładowe Wi-Fi obsługujące do 10 urządzeń, a także funkcję Live Traffic przekazującą aktualne informacje o ruchu drogowym do systemu nawigacji SYNC 3.2 A kiedy połączy się go z aplikacją FordPass, ze pomocą smartfona można zamknąć i otworzyć drzwi, uruchomić silnik czy monitorować stan nawet 5 pojazdów – np. dowiesz się o zbliżającym się przeglądzie.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Od systemów pomagających uniknąć kolizji, po inteligentne technologie zapewniające maksymalną kontrolę i stabilność. Ford Transit Podwozie z kabiną został wyposażony w wiele inteligentnych technologii wspierających kierowcę oraz systemy chroniące zarówno Ciebie, jak i Twój pojazd oraz ładunek.

New Transit Chassis Cab pre-collision assist graphic
New Ford Transit Chassis Cab side view

Słynna wszechstronność

Ford Transit podwozie z kabiną słynie ze swojej wszechstronności i elastyczności. Stanowi on idealną bazę do licznych zastosowań oraz konwersji dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Do cięższej zabudowy doskonale nadaje się nowy 5-tonowy  Ford Transit, którego maksymalna ładowność wynosi do 2.960 kg. Bez względu na wersję samochód charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacyjnymi.

Nawet dla 7 osób

Pojedyncza lub Podwójna kabina, dostępne długości nadwozia od L2 do L5. Możliwość przewozu nawet dla 7 osób w wersji z podwójną kabiną.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

promozioni

Aktualne promocje

Sprawdź

Może Cię również zainteresować

Top