Home > Nadchodzące modele > Nowy Ford Transit Autobus

NOWY FORD TRANSIT AUTOBUS

PREMIERA W 2019 ROKU

W wygodnym i stylowym wnętrzu nowy Ford Transit Autobus może przewieźć do 18 osób. Na jego pokładzie znajdziesz szereg niesamowicie praktycznych technologii - od otwieranych elektrycznie bocznych drzwi po liczne gniazdka do ładowania urządzeń mobilnych. Co więcej, Ford Transit Autobus po raz pierwszy dostępny jest z wbudowanym modem FordPass Connect, który podczas podróży zapewnia pasażerom dostęp do Wi-Fi o prędkości 4G. Dzięki zaawansowanej technologii łączności, kierowca otrzymuje w czasie rzeczywistym aktualne informacje o natężeniu ruchu drogowego i alerty, które przesyłane są bezpośrednio do systemu pokładowej nawigacji.

Przyjrzyj się bliżej nowemu Fordowi Transit Autobus.

Możesz liczyć na wzornictwo najwyższej klasy i doskonale wykończone wnętrze, zaprojektowane wyłącznie z myślą o wygodzie i trwałości. Nowy Ford Transit Autobus to synonim profesjonalizmu i niezwykłej dbałości o szczegóły.

All New Ford Transit Minibus side view with passengers

Trwałość i wyrafinowanie

Nowy Ford Transit Autobus odkąd pojawił się na europejskich drogach stał się symbolem trwałości i wygody. Nowa odsłona tego wyjątkowego pojazdu oferuje możliwość przewożenia 18 osób, dzięki czemu nigdy nie zabraknie miejsca dla pasażerów. Z kolei zastosowanie jeszcze trwalszych materiałów pozwala utrzymać wnętrze w doskonałym stanie przez długi czas. Boczne drzwi i stopień są elektrycznie sterowane (drzwi opcjonalnie), dzięki czemu wsiadanie i wysiadanie nigdy wcześniej nie było tak łatwe. Co więcej, rozmieszczenie gniazd USB w Autobusie pozwala ładować urządzenia i korzystać z nich podczas całej podróży.

Praktyczna technologia

Nowy Ford Transit Autobus wyposażony jest w szereg zaawansowanych technologii, dzięki czemu każda podróż upływa pod znakiem komfortu i  radości z jazdy. Wśród nich znajdziesz inteligentny tempomat, który dba o Twoje bezpieczeństwo. Dostępne są też tryby jazdy pozwalające dostosować styl prowadzenia pojazdu do warunków i nawierzchni - Normal, Slippery, Tow/Hall i nowy  EcoMode. Z kolei zaawansowany system monitorowania martwego pola widzenia w lusterku, przednia kamera szerokokątna oraz tylna kamera z podświetleniem pomagają bezpieczniej poruszać się po drodze o każdej porze dnia i nocy.

All New Ford Transit Minibus rear view camera graphic
All New Ford Transit Minibus Ecoblue engine

Zaawansowana technologia silnika

Nowy Ford Transit Autobus jest napędzany przez zaawansowane 2-litrowe silniki wysokoprężne Ford EcoBlue, dzięki którym oferuje moc i wydajność wyższą niż kiedykolwiek wcześniej. Dwa warianty mocy 130 i 170 KM – z pewnością znajdziesz wśród nich opcję dopasowaną do swoich potrzeb. Co niezwykle ważne, każdy silnik spełnia rygorystyczne wymogi standardów dotyczących emisji spalin Euro 6.2.

Bezproblemowa łączność dzięki FordPass Connect

Nowy Ford Transit Autobus dostępny jest teraz z modemem FordPass ConnectFordPass Connect modem. Dzięki niemu zyskujesz wiele ciekawych funkcji, w tym dostęp do Wi-Fi 4GWiFi Hotspot dla nawet 10 urządzeń, zapewniając kierowcy i pasażerom dostęp do Internetu podczas całej podróży. System może również w czasie rzeczywistym przesyłać informacje o natężeniu ruchu drogowego i alertyLive Traffic bezpośrednio do systemu nawigacyjnego SYNC 3. Dzięki temu do celu dotrzesz szybko i omijając korki. Technologia FordPass pozwala Ci nawet monitorować stan techniczny pojazdu czy zdanie uruchamiać silnik.

All New Ford Transit Minibus FordPass app close up
All New Ford Transit Minibus front camera graphic

Technologia poprawiająca bezpieczeństwo jazdy

Nowy Ford Transit Autobus jest wyposażony w szereg zaawansowanych technologii i inteligentnych systemów zaprojektowanych tak, by zwiększyć bezpieczeństwo. System zapobiegania kolizjom z funkcją wykrywania pieszych monitoruje drogę i powiadamia o pojazdach i osobach, które mogą przeciąć tor ruchu pojazdu. Może on automatycznie aktywować hamulce, jeśli nie zareagujesz na ostrzeżenia.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top