Ford E-Transit front vie parked with fleet

POMÓŻ SWOJEJ FIRMIE ZABŁYSNĄĆ

NOWY FORD E-TRANSIT

Prezentowany model Ford E-Transit

Dostępny od 2022.

Propozycja adaptacji podwozia służy wyłącznie celom poglądowym

Prezentowane samochody przedstawiają wersję przedprodukcyjną i mogą się różnić od egzemplarzy dostępnych w regularnej sprzedaży.

 

 

  •  
    MAKSYMALNA POJEMNOŚĆ PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ
  •  
    ŁADOWNOŚĆ BRUTTO (BEZ PASAŻERÓW)
  • miles
    ZASIĘG ELEKTRYCZNY
  • Znajdź Dealera

ELEKTRYCZNY FORD E-TRANSIT. ŻADNYCH KOMPROMISÓW.

E-Transit to najnowszy samochód z poszerzającej się gamy pojazdów elektrycznych Forda, który daje początek nowej erze kultowego Transita. Wytrzymały, niezawodny, wszechstronny i innowacyjny. Zasilany baterią o mocy 400V i 67 kWh został zaprojektowany tak, by realizować wszystkie potrzeby Twojej firmy, gwarantując zasięg jazdy zeroemisyjnej do 350 KM na jednym ładowaniu*. Dostępny w dwóch wariantach wysokości i długości, E-Transit oferuje przestrzeń ładunkową o pojemności nawet do 15,1 metra sześciennego. System zasilania pokładowego Pro Power Onboard z gniazdkiem 2,3 kW / 230V umożliwia ładowanie i podłączanie narzędzi i urządzeń gdy tylko potrzebujesz ich do pracy, niezależnie od tego, gdzie jesteś. W pełni elektryczny układ napędowy zapewnia przyjemną ciszę w kabinie a tym samym podnosi komfort codziennej pracy. E-Transit to również niższe koszty utrzymania dzięki mniejszej liczbie ruchomych elementów w pojeździe oraz niższe koszty eksploatacyjne dzięki przejściu na energię elektryczną.

Ford E-Transit being charged by man

JAZDA BEZ EMISJI SPALIN

W porównaniu z pojazdami z silnikiem wysokoprężnym, właściciele Forda E-Transit mogą nie tylko obniżyć koszty użytkowania o 40%, ale też cieszyć się pojazdem w pełni elektrycznym, co oznacza całkowitą eliminację emisji zanieczyszczeń podczas jazdyW oparciu o okres. Tym samym możesz pozostawać w strefach niskiej emisji, a Twoja firma zyskuje szansę osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju i redukcji dwutlenku węgla. Możesz też dalej przysłużyć się środowisku korzystając podczas ładowania pojazdu z usług dostawcy wykorzystującego źródła energii odnawialnej.

Ford E-Transit driving through residential street

CICHY ROZRUCH

Elektryczny układ napędowy E-Transit jest tak cichy, że nie zakłóca pracy w żadnym miejscu i chwili. Niezależnie od tego, czy pracujesz w nocy, czy wykonujesz dostawy wczesnym rankiem, elektryczny Ford E-Transit oznacza maksymalne obniżenie poziomu hałasu w Twoim środowisku pracy.

Man using power tools outside Ford E-Transit

PRO POWER ONBOARD

Dzięki dużej baterii elektrycznej E-Transit pozwala Ci ładować urządzenia wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Dostępny jako opcja dodatkowa, system zasilania pokładowego Pro Power Onboard dostarcza 2,3 kW mocy bez potrzeby posiadania generatora. Możesz więc po prostu podłączyć wiertarkę, piłę, laptopa lub jakiekolwiek inne urządzenie do gniazdka 230 V i zabierać się do pracy.

ŻADNYCH KOMPROMISÓW

Inteligentnie zaprojektowany E-Transit zapewnia bezemisyjną jazdę. Bateria została umieszczona pod nadwoziem pojazdu, aby zmaksymalizować dostępną przestrzeń ładunkową. Dzięki 3 wariantom długości i 2 opcjom wysokości otrzymujesz przestrzeń ładunkową wynoszącą od 9,5 do 15,1 metra sześciennego, która pomieści do 1616 kg ładunkuGrafika przedstawia. Dostępna opcja elektrycznych drzwi bocznych oraz tylnych drzwi o pełnej wysokości, zapewnia wygodny dostęp do ładunku.

Ford E-Transit showing interior loadspace
Ford SYNC 4 screen close up

FORD SYNC 4

Ford SYNC 4 to system komunikacji i rozrywki z dostępem do chmury. Za sprawą łączności w chmurze SYNC 4 umożliwia opcje zaawansowanego planowania trasy i rozpoznawania głosu podczas rozmowy. Dzięki aktualizacjom w trybie bezprzewodowym interfejs Twojego Forda E-Transit nieustannie ewoluuje. Bezprzewodowa integracja ze smartfonem, zarządzanie ładowaniem pojazdu elektrycznego, nowy 12-calowy ekran dotykowy oraz wiele innych rozwiązań sprawi, że z SYNC 4 odkryjesz zupełnie nowy świat łącznościSystem Ford SYNC.

Ford Telematics being shown by man at building site

FORD TELEMATICS

Jeśli posiadasz większą flotę pojazdów, nasza oferta rozwiązań Ford Telematics pomoże Ci zarządzać nią bardziej efektywnie, maksymalizując wydajność i minimalizując przestoje pojazdów. Ford Telematics umożliwia szybkie sprawdzanie stanu technicznego pojazdów i zwiększanie produktywności oferując natychmiastowe rozpoznawanie problemów wymagających uwagi.

Depot charging graphic

ŁADOWANIE W TWOJEJ LOKALIZACJI

Możemy dostarczyć sprzęt i oprogramowanie do łatwego ładowania pojazdów elektrycznych. Zainstalowana stacja ładowania w Twojej lokalizacji, pozwala naładować baterię E-Transit od 0 do 100% w nieco ponad 8 godzinZakres i czas ładowania.

Public charging graphic

ŁADOWANIE NA STACJACH PUBLICZNYCH

Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, ładowanie Forda E-Transit powinno być łatwe. Nasza szybko rozwijająca się sieć ładowania do 2021 r. będzie obejmowała ponad 150 tys. publicznych punktów ładowania w całej Europie. Stacje szybkiego ładowania o dużej mocy firmy IONITY z wieloma punktami ładowania obejmą 400 lokalizacji.

Home charging graphic

ŁADOWANIE W DOMU

Ładowanie Forda E-Transit w domu jest tak proste, jak podłączenie smartfona. To najlepszy sposób, by twój E-Transit był zawsze gotowy do drogi. Możesz również zainstalować w domu ładowarkę Ford Connected Wallbox zapewniającą większy komfort i krótszy czas ładowania.