Home > Nadchodzące modele > Nowy Ford Ranger Raptor

NOWY FORD RANGER RAPTOR

PREMIERA WKRÓTCE

To nie jest zwykły pick-up. To mistrzowski pick-up.

Nowy Ranger Raptor. Pierwszy europejski pick-up z doskonałymi osiągami jazdy w terenie. Pojazd został zaprojektowany od zera z myślą o dominacji w każdym otoczeniu. Podczas jazdy nie ma sobie równych.

New Ranger Raptor 360 exterior video
New Ford Ranger Raptor wheel close up

Wyróżnia się wzornictwem

Na pierwszy rzut oka widać, że Ford Ranger Raptor nie jest zwyczajnym pick-upem. Każdy szczegół wykonano z perfekcyjną precyzją, aby móc podołać górskim terenom oraz zmierzyć się z rwącymi potokami i pustynnymi piaskami. Począwszy od specjalnie wyprofilowanego przedniego i tylnego zderzaka oraz przedniej płyty ochronnej, aż po charakterystyczną kratę wlotu powietrza i alufelgi z wytrzymałymi oponami. Ranger Raptor przyciąga uwagę każdym szczegółem. Można się nim wybrać w każdą trasę.

Inteligencja i siła

Nowy Ranger Raptor to nie tylko moc. Cechuje się również inteligencją. Zasiadając w specjalnie wyprofilowanych fotelach oraz chwytając za skórzaną kierownicę, od razu zyskujesz dostęp do zaawansowanych technologii. Wszystko zaprojektowano tak, aby jak najbardziej cieszyć się jazdą. Zastosowane rozwiązania obejmują nowy układ TMS (Terrain Management System), który oferuje wiele możliwości. Za pomocą jednego przycisku możesz wybierać spośród sześciu trybów ułatwiających poruszanie się w danym terenie: Tryb regularny, tryb sportowy, tryb do jazdy po trawie, żwirze i śniegu, tryb do jazdy po błocie i piachu, tryb do jazdy na powierzchniach kamienistych oraz tryb Baja, który optymalizuje pracę silnika w terenie.

Nowy Ford Ranger Raptor – widok z fotela kierowcy
New Ford Ranger Raptor driving uphill

Poradzi sobie w każdym terenie

Ford Ranger Raptor idealnie łączy w sobie DNA Forda Performance z bezkonkurencyjnością w terenie. Legendarne zawieszenie Fox Pro zostało precyzyjnie skonfigurowane, aby poradzić sobie nawet w najtrudniejszych warunkach – doskonale radzi sobie z dużymi wstrząsami, a jazda po nierównościach i koleinach to żaden problem. Wyjątkowy typ podwozia z konstrukcją ramową został podkuty wytrzymałą stalą niskostopową, aby sprostać ekstremalnym wymaganiom podczas jazdy w terenie. Każdą funkcję zaprojektowano tak, aby zapewnić sobie najlepsze wrażenia z jazdy w terenie.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top