Konfigurator Jazda próbna Znajdź Dealera Zaloguj Ask Ford
Home > Nadchodzące modele > Nowy Ford Tourneo Connect

NOWY FORD TOURNEO CONNECT

PREMIERA W ROKU 2018

Funkcjonalny układ foteli, wyrafinowany design nadwozia i wnętrza. Mnóstwo nowoczesnych technologii – od inteligentnego tempomatu przez systemy zapobiegania kolizjom po obsługę funkcji samochodu za pomocą poleceń głosowych. A do tego niewiarygodnie wydajne silniki i bezpieczeństwo na 5 gwiazdek.

Wszystko to sprawia, że Ford Tourneo Connect to idealny samochód do przewozu osób i towaru.

Inteligentna technologia, przemyślany układ foteli

Zależy Ci na elastycznej i komfortowej przestrzeni, która z łatwością pomieści nawet 7 osób i świetnie sprawdzi się z rodziną oraz w pracy? Wybierz nowego Forda Tourneo Connect i odkryj prawdziwą przyjemność z jazdy.

New Red Ford Tourneo Connect parked
New Red Ford Tourneo Connect driving

Unikaj przekraczania dozwolonej prędkości

Nowy Ford Tourneo Connect jest teraz wyposażony w system Intelligent Speed Assist, który pozwala Ci w pełni skupić się na prowadzeniu samochodu. W momencie aktywacji kamera, automatycznie wykrywa ograniczenia prędkości, a następnie system dostosowuje do nich maksymalną prędkość pojazdu.Tooltip

SYNC 3 – zaawansowany system obsługi głosowej

Ford SYNC 3 to zaawansowany układ zapewniający bezproblemową łączność oraz możliwość obsługiwania telefonu, odtwarzacza muzyki i systemu nawigacji dzięki poleceniom głosowym w języku polskim. Możesz także skorzystać z 6-calowego kolorowego ekranu dotykowego wyposażonego w funkcję szybkiego przesuwania i powiększania za pomocą rozsuwania palców, co umożliwia intuicyjną nawigację. Ponadto system łączy się z Apple CarPlay i Android Auto. Funkcja AppLink umożliwia dostęp do niektórych spośród Twoich ulubionych aplikacji na smartfona.

New Ford Tourneo Connect interior with  SYNC 3
New Ford Tourneo Connect spacious interior

Elastyczny układ foteli

Elastyczny układ foteli wraz z systemem Ford Fold Flat zapewnia łatwą konfigurację wnętrza w celu przewozu pasażerów, bagażu oraz przedmiotów długich lub nieporęcznych.

W 5-miejscowej wersji Tourneo Connect drugi rząd foteli jest podzielony w proporcji 60/40. Przy złożonych oparciach całe siedzenie można przesunąć do przodu, aby zyskać sporą ilość przestrzeni na ładunek. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca do przewozu ciężkich, nieporęcznych przedmiotów, możesz w prosty i szybki sposób całkowicie wymontować fotele.

W 7-miejscowym Grand Tourneo Connect dostępny jest system Fold Flat zapewniający jeszcze większą elastyczność. Dzięki niemu drugi rząd foteli, dzielony w proporcji 60/40, można złożyć i przesunąć do przodu, do wnęki na nogi, aby zyskać całkowicie płaską przestrzeń ładunkową. Trzeci rząd siedzeń dzielonych w proporcji 50/50 może również zostać złożony na płasko.

(standardowo wersja Grand Tourneo Connect jest 5-miejscowa, dwa indwydulane fotele w 3-cim rzędzie są opcjonalne)

Ochrona pieszych

Nowy, opracowany przez Forda system Pre-Collision Assist z technologią wykrywania pieszych Pedestrian Detection wykrywa osoby znajdujące się na drodze przed autem oraz pieszych, którzy przekraczają tor ruchu pojazdu, a następnie automatycznie aktywuje układ hamulcowy, jeśli kierowca nie podejmie odpowiednich działań zmierzających do uniknięcia kolizji.

System działa do prędkości 80 km/h, a jego  zadaniem jest ograniczenie liczby wypadków z udziałem pieszych.

 

New Ford Tourneo Connect with Pre Collision Assist
 

<%-DealerName%>

<% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top