NOWY FORD RANGER MS-RT

Podążaj własnymi ścieżkami

Przedstawiamy legendarnego Forda Ranger w nowej odsłonie MS-RT. Jego wyjątkowa stylistyka nawiązuje do sportów motorowych i przyciąga spojrzenia na drodze.

ZNIEWALAJĄCY

Gotowy na śmiałe przygody.

Ford Ranger MSRT Front Grey front view
Ford Ranger MSRT Right in Sun

Efektowny zderzak przedni ze zintegrowanym spojlerem, przednia krata wlotu powietrza o strukturze plastra miodu, poszerzone nadkola i dodatkowe listwy progowe to elementy imponującej sylwetki, o której nie sposób zapomnieć.

Ford Ranger MSRT Diamond Cut Wheels

Sportowy rodowód i niedościgniony styl wyrażają również 21-calowe felgi ze stopów lekkich Diamond Cut. Spojlery na dachu kabiny i tylnej klapie, zderzak tylny ze zintegrowanym dyfuzorem oraz logo MS-RT wzbudzają zazdrość innych kierowców.

Ford Ranger MSRT Interior

Wyjątkowa kierownica MS-RT z oznaczonym położeniem neutralnym to stylowy akcent, który podkreśla charakter pojazdu. Dzięki systemowi SYNC4 z intuicyjnym w obsłudze 12-calowym ekranem dotykowym możesz zachować pełną łączność podczas jazdy.

Ford Ranger MSRT seat detail

Najwyższy poziomu komfortu w sportowym fotelu MS-RT, wykonanym z najwyższej jakości skóry Eco-Leather® i zamszu. Przyciągające wzrok kontrastowe niebieskie przeszycia i wyraziste logo MSRT poniżej zagłówka.

NAJWYŻSZY POZIOM DBAŁOŚCI O DETALE

Front right Ford Ranger MSRT

RANGER MS-RT

Ford Ranger MS-RT to doskonały towarzysz pracy i rozrywki na najwyższym poziomie.

 

Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej