• kg
  MAKSYMALNA MASA CIĄGNIĘTEJ PRZYCZEPY
 • kg
  DOPUSZCZALNA MASA CAŁKOWITA
 • kg
  MAKSYMALNA ŁADOWNOŚĆ
 • Podmiotem zawierającym umowy leasingu 1
  NETTO/MIES. W KORZYSTNEJ RACIE DLA FIRM
 • KONFIGURATOR

  Promocje

NOWY FORD RANGER

NAJNOWSZA WERSJA IKONY JEST JUŻ DOSTĘPNA.

Wyjątkowa ładowność; najlepsze w klasie parametry holowania; imponująca dzielność w terenie; dodatkowo szeroki wybór silników, opcji napędu i nadwozi – właśnie dlatego Nowy Ford Ranger jest nadal najlepiej sprzedającym się pick-upem w EuropieNa podstawie najnowszych dostępnych danych.

A teraz jeszcze lepszy...

Nowy, wyrazisty wygląd, większe możliwości i mnóstwo nowych, ekscytujących technologii. Nowy Ford Ranger to nasz najbardziej wydajny i imponujący Ranger.

Ford Ranger driving on the road

MIĘDZYNARODOWY PICK-UP ROKU 2024

Mistrz wagi ciężkiej powraca… Nowy Ranger po raz trzeci zdobył prestiżową nagrodę International Pick-up Award 2024. Wybierz zwycięzcę dla swojej firmy.

ZOBACZ GO W AKCJI

All-New Ford Ranger front 3/4 view parked by mountains

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

All-New Ford Ranger dashboard view

STYLISTYKA

Nowy Ford Ranger to nowoczesna stylistyka, solidne wykonanie oraz wyjątkowa wytrzymałość. Charakterystyczna krata wlotu powietrza, światła do jazdy dziennej w kształcie litery „C”, szersza sylwetka zapewniająca stabilne prowadzenie to zaledwie kilka wyjątkowych cech naszego Forda Ranger.

Całkowicie nowy Ford Ranger przejeżdżający pod wiaduktem, widok z tyłu 3/4

WYDAJNOŚĆ I KOMFORT JAZDY

Nowy Ford Ranger przekracza oczekiwania... na drodze i w terenie. Dzięki szerokiej gamie silników i układu napędu, zaawansowanemu systemowi zarządzania jazdą w terenie oraz wielu funkcjom wspomagającym kierowcę, takim jak inteligentny tempomat adaptacyjny z systemem utrzymywania na pasie ruchu i zaawansowany system wspomagający parkowanie (Active Park Assist).

All-New Ford Ranger tailgate workbench in use

FUNKCJE UŻYTKOWE

Szukasz funkcji ułatwiających pracę? A co powiesz na stół warsztatowy przekształcony z klapy skrzyni ładunkowej, wbudowaną przetwornicę napięcia 240 V / 400 W służącą do zasilania narzędzi elektrycznych, inteligentne nowe rozwiązania do przechowywania, stopnie ułatwiające dostęp do przestrzeni ładunkowej, oświetlenie strefowe czy po prostu większą przestrzeń ładunkową? Znajdziesz to wszystko w Nowym Fordzie Ranger. 

Na ekranie zaprezentowano nawigację połączoną całkowicie nowego modelu Ford Ranger

ŁĄCZNOŚĆ I TECHNOLOGIA

Ford Ranger to najnowocześniejsze technologie łączności. Ulepszone sterowanie głosowe, nawigacja i łączność ze smartfonem. System Ford SYNC 4ASync 4 attention, wbudowana ładowarka bezprzewodowaŁadowanie bezprzewodowe oraz żródło energii do zasilania Twoich elektronarzędzi. Nowy Ranger to doskonała, nowoczesna maszyna.

Front right Ford Ranger MSRT

Ford Ranger MS-RT

Wyrazista stylistyka przyciąga uwagę innych kierowców. Jego ogromne możliwości i silny charakter wywierają niezapomniane wrażenie.

Odkryj

PEŁNA OFERTA

Dzięki szerokiej gamie oferowanych wersji wyposażenia, nadwozia oraz układu napędu i silnika w ofercie zawsze znajdzie się Ford Ranger spełniający wszystkie Twoje potrzeby.

WYBIERZ SWÓJ RODZAJ NADWOZIA

DO WYBORU DOSTĘPNE SĄ TRZY RODZAJE NADWOZIA, KTÓRE UMOŻLIWIAJĄ USTALENIE PRIORYTETÓW MIĘDZY MAKSYMALNĄ PRZESTRZENIĄ ŁADUNKOWĄ A MOŻLIWOŚCIĄ PRZEWOŻENIA PASAŻERÓW.

All-New Ford Ranger Chassis Cab 3/4 rear view

PODWOZIA Z KABINĄ

Dzięki wyjątkowym wszechstronnym możliwościom podwozie z kabiną Ford Ranger stanowi idealną platformę pod zabudowę dla szerokiej gamy branż – od niestandardowych rozwiązań w zakresie dostaw i konserwacji po specjalistyczne pojazdy ratownicze.

Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej