JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Home > Dostawcze > TRANSIT PODWOZIA > Cechy i funkcje > Użytkowanie

Dobry interes

Ford Transit Podwozie z kabiną słynie ze swojej wszechstronności i elastyczności. Stanowi on idealną bazę do licznych zastosowań oraz konwersji dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Ze względu na niskie koszty eksploatacji już wkrótce przekonasz się, że Twoja inwestycja była z biznesowego punktu widzenia jak najbardziej uzasadniona.

Ford Transit podwozie z pojedynczą kabiną.

Większe możliwości transportowe – 5 ton DMC

Dzięki masie całkowitej pojazdu do 5 ton nowy Ford Transit podwozie zapewnia największą ładowność w swojej historii – z jego pomocą możesz przewieźć nawet do 2960 kg. Wyższa ładowność i masa całkowita sprawia, że wersja 5-tonowa jest idealnym rozwiązaniem dla cięższej zabudowy. A przy wszystkich dostępnych obecnie rozstawach osi (L2, L3, L4, L5) Ford Transit podwozie oferuje niespotykaną dotąd możliwą ilość modyfikacji, konwersji.

Solidna podstawa do konwersji

Wytrzymała, płaska rama drabinowa Forda Transit Podwozie z kabiną stanowi idealną bazę dla różnych modyfikacji, konwersji. Warto podkreślić, że podwozie ma możliwość regulacji bez konieczności ingerencji w jego konstrukcję, a wyższy środek ciężkości daje pewność, że pojazd poradzi sobie nawet z dużymi wersjami nadwozia.

Ford Transit Chassis body type
Ford Transit Chassis Cab features options

Moc konfiguracji

Ford Transit podwozie z kabiną dostępny jest w trzech wariantach dopuszczalnej masy całkowitej – od 3500 kg do 5000 kg. Rozstaw osi oraz zwisy nadwozia są zgodne ze standardowymi wymiarami nadwozi – od L2 (średni rozstaw osi) do L5 (bardzo długi rozstaw osi), a także z podwójnymi lub pojedynczymi tylnymi kołami.Tooltip

Gniazda zasilania

Oprócz dwóch gniazd 12V do dyspozycji jest także opcjonalne gniazdo 230V o mocy 150 W umieszczone pomiędzy fotelem kierowcy a miejscem pasażera. Idealnie nadaje się do ładowania narzędzi, laptopów lub innych urządzeń bez konieczności stosowania przejściówek.

Ford Transit Chassis Cab power socket close up
Ford Transit Chassis Cab parked in construction site

Wieloletnia gwarancja na perforację korozyjną

Ford jako dowód wytrzymałości modelu Transit, daje w standardzie 12-letnią gwarancję na perforację korozyjną nadwozia.

Przygotowany do każdej pracy

Ford Transit Podwozie z kabiną został stworzony z myślą o ciężkiej pracy. Jego wytrzymałe i solidne podwozie stanowi doskonałą platformę do specjalistycznej zabudowy. To idealna propozycja dla osób poszukujących szybkich i prostych rozwiązań.

Ford Transit Chassis Cab at construction site
Ford Transit Chassis Cab aerial view of chassis

Miejsce dla całej ekipy

Transit Podwozie z podwójną kabiną pomoże przewieźć nie tylko ładunek, ale również pracowników. Drzwi o bardzo dużym zakresie ruchu umożliwiają łatwy dostęp do przestronnego i dobrze przemyślanego wnętrza. Dzięki podwójnemu fotelowi pasażera oraz standardowym czterem miejscom z tyłu pojazd ten gwarantuje wystarczającą i wygodną przestrzeń nawet dla siedmiu osób. Dodatkowo pod siedzeniami znajdziemy wiele przydatnych schowków.

Zdolność holownicza

Ford Transit Podwozie z kabiną oferuje doskonałe możliwości w zakresie ładowności oraz holowania. Wersje 350HD i 470 o dopuszczalnej masie całkowitej 7000 kg, ze wzmocnionym zawieszeniem, mogą holować przyczepę z hamulcem najazdowym o masie do 3,5 tony, wymagany silnik min. 170 KM.

Ford Transit Chassis Cab tow bar close up
Top