Home > Dostawcze > TRANSIT PODWOZIA > Cechy i funkcje > Użytkowanie

Dobry interes

Ford Transit Podwozie z kabiną słynie ze swojej wszechstronności i elastyczności. Stanowi on idealną bazę do licznych zastosowań oraz konwersji dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Ze względu na niskie koszty eksploatacji już wkrótce przekonasz się, że Twoja inwestycja była z biznesowego punktu widzenia jak najbardziej uzasadniona.

Ford Transit Chassis body type

Solidna podstawa do konwersji

Wytrzymała, płaska rama drabinowa Forda Transit Podwozie z kabiną stanowi idealną bazę dla różnych modyfikacji, konwersji. Warto podkreślić, że podwozie ma możliwość regulacji bez konieczności ingerencji w jego konstrukcję, a wyższy środek ciężkości daje pewność, że pojazd poradzi sobie nawet z dużymi wersjami nadwozia.

Moc konfiguracji

Ford Transit Podwozie z kabiną dostępny jest w czterech wariantach dopuszczalnej masy całkowitej – od 3100 kg do 4700 kg. Rozstaw osi oraz zwisy nadwozia są zgodne ze standardowymi lub niestandardowymi wymiarami nadwozi. Lusterka boczne w pojazdach o standardowej szerokości nadwozia są kompatybilne z wymiarami nadwozi do 2170 mm. Dostępne są również lusterka dla pojazdów o zwiększonej szerokości nadwozia, o wymiarach do maksymalnej legalnej szerokości 2438 mm.

Ford Transit Chassis Cab features options
Ford Transit Chassis Cab power socket close up

Gniazda zasilania

Oprócz dwóch gniazd 12V do dyspozycji jest także opcjonalne gniazdo 230V o mocy 150 W umieszczone pomiędzy fotelem kierowcy a miejscem pasażera. Idealnie nadaje się do ładowania narzędzi, laptopów lub innych urządzeń bez konieczności stosowania przejściówek.

Wieloletnia gwarancja na perforację korozyjną

Ford jako dowód wytrzymałości modelu Transit, daje w standardzie 12-letnią gwarancję na perforację korozyjną nadwozia.

Ford Transit Chassis Cab parked in construction site
Ford Transit Chassis Cab at construction site

Przygotowany do każdej pracy

Ford Transit Podwozie z kabiną został stworzony z myślą o ciężkiej pracy. Jego wytrzymałe i solidne podwozie stanowi doskonałą platformę do specjalistycznej zabudowy. To idealna propozycja dla osób poszukujących szybkich i prostych rozwiązań.

Miejsce dla całej ekipy

Transit Podwozie z podwójną kabiną pomoże przewieźć nie tylko ładunek, ale również pracowników. Drzwi o bardzo dużym zakresie ruchu umożliwiają łatwy dostęp do przestronnego i dobrze przemyślanego wnętrza. Dzięki podwójnemu fotelowi pasażera oraz standardowym czterem miejscom z tyłu pojazd ten gwarantuje wystarczającą i wygodną przestrzeń nawet dla siedmiu osób. Dodatkowo pod siedzeniami znajdziemy wiele przydatnych schowków.

Ford Transit Chassis Cab aerial view of chassis
Ford Transit Chassis Cab tow bar close up

Zdolność holownicza

Ford Transit Podwozie z kabiną oferuje doskonałe możliwości w zakresie ładowności oraz holowania. Wersje 350HD i 470 o dopuszczalnej masie całkowitej 7000 kg, ze wzmocnionym zawieszeniem, mogą holować przyczepę z hamulcem najazdowym o masie do 3,5 tony, wymagany silnik min. 170 KM.

Top