Home > Dostawcze > TRANSIT PODWOZIA > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Komfort jazdy

Niezależnie od tego, gdzie przyjdzie Ci pracować Transit Podwozie z kabiną zadba o Twoją wygodę i możliwość pozostawania w kontakcie. W bogato wyposażonej, pełnej różnych schowków kabinie możesz korzystać z poleceń głosowych, by w trakcie jazdy przyjmować i wykonywać połączenia telefoniczne.

Szeroka gama innowacyjnych udogodnień zapewnia maksymalną wydajność i niezawodność pojazdu.

Ford SYNC 3 hands-free technology

Podróżuj komfortowo dzięki SYNC 3

Ford SYNC 3 to najnowsza i najbardziej zaawansowana wersja systemu SYNC. Jest szybki i intuicyjny w obsłudze. Można nim sterować za pomocą prostych poleceń głosowych w języku polskim. Większe przyciski nowego interfejsu ułatwiają obsługę, a 8'' ekran dotykowy obsługuje gesty znane ze smartfonów i tabletów, dzięki czemu korzystanie z niego jest dziecinnie proste. Ford SYNC 3 jest wyposażony w funkcje AppLink, Apple CarPlay oraz Android Auto umożliwiające wyświetlanie informacji z Twojego telefonu na ekranie dotykowym pokładowego systemu multimedialnego.

Za kierownicą

Ford Transit Podwozie z kabiną wspiera kierowcę już od pierwszych sekund. O komfortową pracę nawet podczas najdalszych tras z pewnością pomoże zadbać podgrzewany i sterowany elektrycznie fotel kierowcy z regulacją odcinka lędźwiowego. O wygodną pozycję za kierownicą dba również podłokietnik oraz kolumna kierownicy regulowana w dwóch płaszczyznach.

In the driving seat
Ford Easy-Fuel, for foolproof filling-up

Tankowanie bez możliwości popełnienia błędu

Ta praktyczna technologia sprawia, że zatankowanie niewłaściwego paliwa jest praktycznie niemożliwe. Dlaczego? Po prostu inna końcówka dystrybutora nie będzie pasować do wlewu paliwa. A ponieważ jest systemem bezkorkowym, nie ma potrzeby brudzenia sobie rąk podczas tankowania.

Lusterka boczne, które chronią same siebie

Elektryczne lusterka automatycznie składają się po zamknięciu samochodu, aby zapobiec przypadkowemu uszkodzeniu. Można je również złożyć, naciskając przycisk.

Wing mirrors that fold themselves away from harm
Open and close your windows with a single touch

Otwieraj i zamykaj okna samochodu jednym przyciskiem

Wszystkie okna otworzysz lub zamkniesz naciskając jeden przycisk.

Gniazda zasilania

Oprócz dwóch gniazd 12V do dyspozycji jest także gniazdo 230V o mocy 150 W, umieszczone pomiędzy fotelem kierowcy a miejscem pasażera. Idealnie nadaje się do ładowania narzędzi, laptopów lub innych urządzeń bez konieczności stosowania przystawek.

Power Sockets in Ford Transit Chassis Cab
Top