JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Home > Dostawcze > TRANSIT PODWOZIA > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Pracuj w komfortowych warunkach

Ford Transit Podwozie z kabiną to więcej niż solidny samochód stworzony do pracy. To również świetnie wyposażone mobilne biuro, które wyróżnia się wszechstronnością, wygodą, praktycznymi rozwiązaniami wnętrza, a także technologiami, które ułatwiają każde zadanie.

New Transit Chassis Cab on FordPass connect app

Aplikacja dla biznesu

Aplikacja FordPass Pro, dedykowana pojazdom użytkowym z technologią FordPass Connect, pozwala na aktywację wbudowanego modemu i zapewnia dostęp do wielu dodatkowych funkcji. Dokładamy wszelkich starań, aby coraz więcej naszych samochodów użytkowych oferowało podróżującym bezproblemową łączność ze światem. Skontaktuj się z Dealerem Forda, aby sprawdzić, czy Twój obecny Ford jest kompatybilny.

Ford SYNC 3 ze sterowaniem głosowym i ekranem dotykowym

Ford SYNC 3 to najnowsza i najbardziej zaawansowana wersja systemu SYNC. Jest szybki i intuicyjny w obsłudze. Można nim sterować za pomocą prostych poleceń głosowych w języku polskim. Większe przyciski nowego interfejsu ułatwiają obsługę, a ekran dotykowy obsługuje gesty znane ze smartfonów i tabletów (przesuwania i zsuwania palcami), dzięki czemu korzystanie z niego jest dziecinnie proste. Ford SYNC 3 jest wyposażony w funkcje AppLink, Apple CarPlay oraz Android Auto umożliwiające wyświetlanie informacji z Twojego telefonu na ekranie dotykowym pokładowego systemu multimedialnego.

Ford Transit Minibus interior LCD screen close up
New Transit Chassis Cab interior entertainment system close up

Połączenie rozrywki i funkcjonalności

Ford Transit Podwozie z kabiną łączy technologie, które dostarczają rozrywki, z rozwiązaniami ułatwiającymi poruszanie się po drogach i zwiększającymi bezpieczeństwo. Wśród wyposażenia opcjonalnego znajduje się zarówno zaawansowany system audio z radiem cyfrowym (DAB), odtwarzacz CD, port USB, znakomite głośniki, wielofunkcyjny wyświetlacz, jak i nawigacja z mapami całej Europy czy SYNC 3 z zaawansowanym systemem sterowania głosem.

Wygodna pozycja za kierownicą

Fotel kierowcy i kierownica mogą być w pełni regulowane, co pozwala znaleźć idealną pozycję do jazdy. Siedzenie ma wbudowany podłokietnik, a jako opcja dostępne są także: regulacja oparcia na wysokości odcinka lędźwiowego, podgrzewanie przednich foteli oraz elektryczna regulacja siedzenia kierowcy. Postaraliśmy się też o to, by fotele spełniały standardy wytrzymałości samochodu przeznaczonego do pracy, jednocześnie zapewniając komfort pojazdu osobowego.

New Ford Transit Chassis Cab adjustable driving seat
Ford Transit Chassis Cab quickclear graphic

Podgrzewana przednia szyba Quickclear

Walka z lodem, śniegiem czy parą na przedniej szybie to już przeszłość. Wystarczy nacisnąć przycisk, a niewidoczne elementy grzewcze oczyszczą ją za Ciebie. Dzięki temu szybko ruszysz w drogę nawet w mroźny poranek.

Lusterka boczne, które chronią same siebie

Elektryczne lusterka automatycznie składają się po zamknięciu samochodu, aby zapobiec przypadkowemu uszkodzeniu. Można je również złożyć, naciskając przycisk.

Ford Transit Minibus detail of power fold mirrors
Ford Transit Minibus close crop on wipers

Wycieraczki dostosowujące się do intensywności deszczu

Wycieraczki z czujnikiem deszczu uruchamiają się po wykryciu pierwszych kropli na przedniej szybie, a następnie dostosowują swoją prędkość do warunków pogodowych. Istnieje możliwość manualnego ustawienia jednego z kilku poziomów czułości.

Top