Home > Dostawcze > TRANSIT > Cechy i funkcje > Użyteczność i koszty

Użyteczność i koszty

Ford Transit przez wiele lat pracował na reputację pojazdu wydajnego i praktycznego. Niezależnie od wybranej wersji rozstawu osi, wysokości dachu czy stylu kabiny, na pewno będziesz mieć do dyspozycji dużą przestrzeń ładunkową o znacznej długości. Przestrzeń ta została tak zaprojektowana, aby maksymalnie zwiększyć jej pojemność. Dzięki temu w każdym modelu zmieszczą się cztery europalety, a w modelu L4 nawet pięć. Tylne i boczne drzwi zostały przystosowane do przeprowadzenia załadunku i rozładunku w jak najkrótszym czasie.

Wydajność Forda Transit zwiększy w Twojej firmie możliwość uzyskania wyższych dochodów, a niskie koszty eksploatacyjne przełożą się na dodatkowe oszczędności.

Najbardziej ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni

Przestrzeń ładunkowa jest doskonale przemyślana, co bezpośrednio przekłada się na szeroki przekrój możliwości transportowych oraz sprawniejszy załadunek. Ściany boczne i podniesienie dachu zostały zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować ilość przestrzeni do wykorzystania. Wszystkie wersje Forda Transit wydłużono o ok. 300 mm, co pozwala na bezproblemowy transport długich przedmiotów.

Punkty mocowania, dzięki którym zabezpieczysz towar

Zamontowane na bocznej ścianie zaczepy do mocowania ładunku są zgodne ze standardami DIN i ISO, ułatwiając utrzymanie porządku w przestrzeni bagażowej jednocześnie zabezpieczając przewożone przedmioty.

Lepiej oświetlona przestrzeń ładunkowa

Lampy oświetlające przestrzeń ładunkową są montowane w standardzie. Dostępna jest również opcja ultra jasnego oświetlenia LED.

Więcej miejsca na długie przedmioty

Wnętrze nowego Forda Transit daje duże możliwości transportowe. Teraz pomieścisz w nim ładunek, który w innych pojazdach tego typu trzeba przewozić na bagażniku dachowym. Długość przestrzeni ładunkowej została zwiększona. W zależności od tego, który model wybierzesz, w ładowni pomieścisz przedmioty o długości 3,04 m, 3,49 m lub 4,21 m (bez demontażu stalowej przegrody).

Więcej miejsca na długie przedmioty
Łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej

Łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej

Szeroki i wytrzymały stopień jest zintegrowany z tylnym zderzakiem. Ułatwia to wejście do przedziału ładunkowego i ręczny załadunek.

Wytrzymałe i swobodnie przesuwające się boczne drzwi

W pojeździe o tej ładowności drzwi boczne pełnią bardzo ważną rolę. Są często wykorzystywane zarówno do załadunku, jak i rozładunku. Dlatego ich mechanizm musi być przyjazny w użyciu i niezawodny. W Fordzie Transit klamka działa lekko, a zapadka zabezpiecza drzwi, gdy są otwarte. Jeśli drzwi nie zostaną prawidłowo zamknięte czy zablokowane, zostaniesz o tym poinformowany ostrzegawczym sygnałem.

Wytrzymałe i swobodnie przesuwające się boczne drzwi
Szerokie tylne drzwi dwuskrzydłowe

Szerokie tylne drzwi dwuskrzydłowe

Nowy Ford Transit został wyposażony w szerokie tylne drzwi dwuskrzydłowe. Zawierają uszczelkę, która jednocześnie zmniejsza hałas, wzmacnia zamknięcie i zapobiega przedostaniu się wody do przestrzeni ładunkowej. W zależności od wersji, opcjonalnie dostępne są drzwi z kątem otwarcia 270 stopni, oraz blokadą przy 90 stopniach, zawierającą odblaskowe elementy zwiększające bezpieczeństwo.

Top