Home > Dostawcze > NOWY TRANSIT > Features > Komfort jazdy

Pracuj w komfortowych warunkach

Kabina nowego Forda Transit Van dostarcza wielu praktycznych rozwiązań, oferując jednocześnie wyjątkowy komfort pracy i niesamowitą wytrzymałość. Przemyślane rozmieszczenie schowków sprawia, że wszystko czego potrzebujesz podczas pracy, masz zawsze pod ręką, a materiały o podwyższonej trwałości pozwalają utrzymać pojazd w doskonałym stanie. Ford Transit Van dostępny jest również z szeregiem inteligentnych technologii takich jak zintegrowany modem FordPass Connect.

Ford SYNC interior display

Klucz do świata sieci

Nowy Ford Transit po raz pierwszy dostępny jest z modemem FordPass Connect*. System oferuje między innymi dostęp do WiFi 4G**  dla dziesięciu urządzeń oraz bieżące powiadomienia o ruchu*** drogowym przesyłane bezpośrednio do systemu nawigacji satelitarnej samochodu. A po połączeniu z aplikacją FordPass na Twoim telefonie można sprawdzić, czy drzwi samochodu są zamknięte, a także zdalnie je zamknąć lub otworzyć. Możesz nawet zlokalizować swojego vana na mapie, dzięki czemu szybko i łatwo znajdziesz miejsce, w którym został zaparkowany.

SYNC 3. Prosta obsługa bez użycia rąk

Ford SYNC 3 to najnowsza i najbardziej zaawansowana wersja systemu SYNC. Jest szybki i intuicyjny w obsłudze. Można nim sterować za pomocą prostych poleceń głosowych w języku polskim. Większe przyciski nowego interfejsu ułatwiają obsługę, a 8'' ekran dotykowy obsługuje gesty znane ze smartfonów i tabletów, dzięki czemu korzystanie z niego jest dziecinnie proste. Z kolei funkcja Applink umożliwia dostęp do niektórych aplikacji na Twoim smartfonie a Live Traffic pozwala uniknąć korków. Co więcej, mówiąc tylko "Jestem głodny", wywołasz listę lokalnych restauracji lub przejdziesz do przewodnika Michelina, który pomoże Ci wybrać i zarezerwować stolik.

Ford Transit Van interior LCD screen close up
New Transit Van powerfold mirror close up

Lusterka boczne, które chronią same siebie

Elektryczne lusterka automatycznie składają się po zamknięciu samochodu, aby zapobiec przypadkowemu uszkodzeniu. Można je również złożyć, naciskając przycisk.

Tankowanie bez możliwości popełnienia błędu

Ta praktyczna technologia sprawia, że zatankowanie niewłaściwego paliwa jest praktycznie niemożliwe. Dlaczego? Po prostu inna końcówka dystrybutora nie będzie pasować do wlewu paliwa. A ponieważ jest systemem bezkorkowym, nie ma potrzeby brudzenia sobie rąk podczas tankowania.

Ford easy fuel close up
Ford Transit Van interior showing Adjustable Heated Seats

Podgrzewane fotele

Fotele kierowcy i pasażera z przodu wyposażone są w funkcję podgrzewania - idealne rozwiązanie podczas mroźnych dni.

Top