JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Home > Dostawcze > TRANSIT AUTOBUS > Cechy i funkcje > Użyteczność i koszty

Stworzony na wiele lat

Ford Transit Autobus został stworzony z myślą o komforcie, wszechstronności, a przede wszystkim niezawodności. Materiały wykorzystane w pojeździe zostały wyselekcjonowane pod kątem ich trwałości i wygody.

New Transit Minibus with open door

Bezproblemowy dostęp

Duże drzwi boczne ułatwiają pasażerom dostęp do wnętrza wraz z bagażem. Dodatkowym udogodnieniem jest funkcja otwierania i zamykania drzwi za naciśnięciem przycisku.Tooltip

Praktyczny schodek

Stopień boczny wysuwany elektrycznie ułatwia pasażerom wejście do wnętrza – w szczególności z ciężkim bagażem. Funkcja ta dostępna jest jako standard.

close crop on legs stepping into Minibus
Ford Transit Minibus power socket

Gniazdo 230 V

Opcjonalne gniazdo 230 V o mocy 150 W znajduje się między fotelem kierowcy a miejscem pasażera. Idealnie nadaje się do ładowania laptopów lub innych urządzeń.

Promień skrętu

Promień skrętu Forda Transit Minibus to tylko 13,3 m.

Ford Transit Minibus turning circles
mechanic checking a car

Wieloletnia gwarancja na perforację korozyjną

Ford jako dowód wytrzymałości modelu Transit Autobus, daje w standardzie 12-letnią gwarancję na perforację korozyjną nadwozia.

Stworzony, by utrzymać koszty napraw na najniższym poziomie

Listwy boczne pomagają chronić nadwozie przed przypadkowymi uszkodzeniami. Z kolei modułowy tylny zderzak chroni Twój portfel przed kosztownymi naprawami – wymieniasz wyłącznie uszkodzony element.

mechanic fitting a wheel to a car
Ford Transit Minibus close up on mud flaps

Tylne chlapacze

Tylne chlapacze pomagają chronić lakier przed drobnymi kamieniami, a także zmniejszają gromadzenie się błota i brudu oraz utrzymują Forda Transit Autobus w dobrym stanie przez wiele lat. 

Hak holowniczy

Jeżeli w Twojej pracy korzystasz z przyczepy, Ford Transit Autobus oferuje opcjonalny, fabrycznie zamontowany hak. Możesz go również zamówić i zamontować u Dealera Forda już po zakupie pojazdu. Co więcej, Ford Transit Autobus dysponuje systemem stabilizacji toru jazdy przyczepy, który poprawia bezpieczeństwo jazdy z holowanym ładunkiem.

Ford Transit Minibus detail of tow bar
Top