JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Home > Dostawcze > TRANSIT AUTOBUS > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Komfort i bezproblemowa łączność

Ford Transit Autobus podczas każdej podróży – i krótkiej, i długiej – gwarantuje kierowcy i podróżnym najwyższy komfort. Nowy Transit Autobus jest wyposażony w szereg zaawansowanych technologii oraz inteligentnych funkcji, które zapewniają maksymalny komfort w całym pojeździe.

Aplikacja dla biznesu

Aplikacja FordPass Pro, dedykowana pojazdom użytkowym z technologią FordPass Connect, pozwala na aktywację wbudowanego modemu i zapewnia dostęp do wielu dodatkowych funkcji. Dokładamy wszelkich starań, aby coraz więcej naszych samochodów użytkowych oferowało podróżującym bezproblemową łączność ze światem. Skontaktuj się z Dealerem Forda, aby sprawdzić, czy Twój obecny Ford jest kompatybilny.

FordPass Pro app on phone
Ford Transit Minibus interior LCD screen close up

Łatwy dostęp do internetu

Ford Transit Autobus dostępny jest teraz z FordPass Connect. Dzięki niemu zyskujesz wiele ciekawych funkcji, w tym dostęp do Wi-Fi 4G dla nawet 10 urządzeń, zapewniając kierowcy i pasażerom dostęp do Internetu podczas całej podróży. System może również w czasie rzeczywistym przesyłać informacje o natężeniu ruchu drogowego i alerty bezpośrednio do systemu nawigacyjnego SYNC 3.2. A kiedy połączysz FordPass Connect z aplikacją FordPass Pro zyskujesz dodatkowe możliwości – za pomocą smartfona otworzysz i zamkniesz drzwi, uruchomisz silnik czy sprawdzisz stan nawet 5 pojazdów – np. dowiesz się o zbliżającym się przeglądzie.

Wygodniejsza jazda dzięki SYNC 3.2

SYNC 3.2 to jak dotąd najbardziej zaawansowana wersja naszego systemu. Jest szybsza, prostsza w obsłudze oraz wyposażona w udoskonalony system poleceń głosowych, oraz jeszcze więcej funkcji. Większe przyciski nowego interfejsu ułatwiają obsługę, a kolorowy ekran dotykowy wyposażony jest w znaną ze smartfonów i tabletów funkcję przesuwania i zsuwania palcami. Efekt? Jeszcze bardziej intuicyjna nawigacja. SYNC 3.2 obejmuje ponadto funkcje AppLink, CarPlay firmy Apple oraz Android Auto umożliwiające wyświetlanie informacji z Twojego smartfona na ekranie dotykowym.

Ford Transit Minibus interior LCD screen close up
New Transit Minibus birds eye view showing seating space through transparent roof

Wygodne fotele nawet dla 18 osób

Nowy Ford Transit Autobus dostępny jest z maksymalnie 18 siedzeniami. Fotele w wersji Trend i Limited mają w standardzie rozkładane oparcia oraz podłokietniki, dzięki czemu pasażerowie mogą usiąść wygodnie, odprężyć się i cieszyć podróżą. Ergonomiczny fotel kierowcy jest wyposażony w opcjonalny podłokietnik oraz podparcie odcinka lędźwiowego. Jest także podgrzewany i elektrycznie regulowany w 10 płaszczyznach. Dzięki temu każdy kierowca z łatwością znajdzie idealną dla siebie pozycję za kierownicą.

Więcej miejsca na bagaż

Górne półki na bagaż pozwalają optymalnie wykorzystać przestrzeń wnętrza. Z kolei umieszczone w nich lampki LED do czytania zapewniają więcej komfortu podczas długich podróży po zapadnięciu zmroku.

New Ford Transit Minibus close up on overhead luggage racks
Ford Transit Minibus close up on aircon dials

Ustaw różne temperatury dla siebie i pasażera

Dwustrefowa, elektronicznie sterowana klimatyzacja pozwala na ustawienie różnych temperatur dla kierowcy z przodu i pasażerów z tyłu.

Teraz zawsze zatankujesz właściwe paliwo

Dzięki systemowi Ford Easy Fuel zatankowanie niewłaściwego paliwa będzie praktycznie niemożliwe. Dlaczego? Niewłaściwa końcówka dystrybutora nie będzie pasować do wlewu. A ponieważ Ford Easy Fuel jest systemem bezkorkowym, nie trzeba brudzić sobie rąk podczas tankowania.

New Ford Transit Minibus close up on easy fuel cap
Top