Home > Dostawcze > TRANSIT COURIER > Cechy i funkcje > Użyteczność i koszty

Użytecznośc i koszty

Cechą wyróżniającą Forda Transit Courier spośród konkurencji jest przestrzeń ładunkowa o pojemności 2,3 m3, która jest o 10% większa niż w innych pojazdach tej klasy. Za pełną standardową przegrodą jest wystarczająco dużo miejsca na europaletę i nawet do 660 kg ładunku.

Przestrzeń na długi ładunek ze składaną siatkową przegrodą

Składana przegroda siatkowa umożliwia nie tylko transport przedmiotów o długości do 2,59 m, ale również chroni kierowcę przed ładunkiem. Funkcja jest dostępna w nadwoziu Van w opcji ze składanym siedzeniem pasażera.

Lepiej oświetlona przestrzeń ładunkowa

Lampy oświetlające przestrzeń ładunkową są montowane w standardzie. Dostępna jest również opcja ultra jasnego oświetlenia LED.

Cargo tie-down points

Punkty mocowania, dzięki którym zabezpieczysz towar

Zamontowane na bocznej ścianie zaczepy do mocowania ładunku są zgodne ze standardami DIN i ISO, ułatwiając utrzymanie porządku w przestrzeni bagażowej jednocześnie zabezpieczając przewożone przedmioty.

Poddany rygorystycznym testom

Aby zapewnić maksimum trwałości, wszystkie materiały użyte we wnętrzu przeszły rygorystyczne testy. Mniejsze zużycie oznacza, że pojazd dłużej zachowuje schludny i profesjonalny wygląd, co zapewnia wyższą cenę odsprzedaży.

Blue Ford Transit Courier in motion going uphill
Red Ford Transit Courier showing the rear bumper in detail

Wieloczęściowy tylny zderzak dla łatwiejszej naprawy

W przeciwieństwie do innych vanów w swojej klasie, Ford Transit Courier nie wymaga wymiany całego zderzaka w przypadku uszkodzenia. Jest to możliwe dzięki pomysłowej 3-częściowej konstrukcji, w której każdy element może być wymieniony oddzielnie. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć wysokich kosztów naprawy.

Długi okres między przeglądami technicznymi ogranicza koszty

Wszystkie części i elementy zostały wykonane z materiałów o przedłużonej żywotności i zaprojektowane tak, aby mogły działać jak najdłużej bez żadnych napraw. To dlatego okresy pomiędzy przeglądami to 30 000 km lub 1 rok.

Service intervals
Specialist support from Ford Transit Centres

Specjalistyczne wsparcie w Centrach Forda Transita

To wyspecjalizowane punkty dealerskie zajmujące się sprzedażą i obsługą serwisową samochodów dostawczych.

Mały promień skrętu

Ford Tourneo Courier charakteryzuje się wysokimi możliwościami manewrowymi. Jego promień skrętu wynosi zaledwie 10,55 metra. Pozwala to na łatwe i bezpieczne poruszanie się po zatłoczonych ulicach i parkingach.

Turning Circle
Top