Home > Dostawcze > TRANSIT COURIER > Cechy i funkcje > Użyteczność i koszty

Dużo przestrzeni. Łatwy dostęp.

Ford Transit Courier na każdym kroku ułatwia codzienną pracę. Przestrzeń ładunkowa o długości 1,62 m pomieści do 600 kg ładunku - wystarczająco dużo miejsca na skrzynki z narzędziami, sprzęt czy materiały. Ale jeżeli wybierzesz opcję ze składaną, siatkową przegrodą oraz składanymi na płasko siedzeniami pasażerów, bez problemu przewieziesz przedmioty do 2,59 m długości. Co więcej, przesuwane boczne drzwi ułatwią Ci załadunek i rozładunek towaru.

 

Praktyczne rozwiązanie przestrzeni ładunkowej

Praktyczne rozwiązanie przestrzeni ładunkowej

Ford Transit Courier jest dostępny z różnymi wersjami przegród oddzielających kabinę pasażerską od przestrzeni bagażnika. Po wybraniu opcjonalnej, składanej przegrody siatkowej oraz składanych na płasko siedzeń pasażerów możesz przewozić przedmioty do 2,59 m długości.

 

Łatwo dostępna, spora przestrzeń ładunkowa

Ford Transit Courier oferuje doskonałe parametry przestrzeni ładunkowej: 1,62 m długości i aż 2,3 m3 pojemności. Po zamontowaniu standardowej przegrody boczne drzwi przesuwne otwierają się na szerokość 453 mm, ułatwiając załadunek.

 

Łatwo dostępna, spora przestrzeń ładunkowa
Bezpieczne boczne punkty mocowania ładunku

Bezpieczne boczne punkty mocowania ładunku

Zazwyczaj punkty do mocowania ładunku znajdują się na podłodze, co utrudnia dostęp do nich. Dlatego w Fordzie Transit Courier zostały one umieszczone tuż nad powierzchnią podłogi, na bocznych ścianach przestrzeni ładunkowej. Dzięki temu na podłodze nie ma przeszkód, które mogłyby utrudnić załadunek, ani miejsc, w których zbierałyby się zabrudzenia.

 

Lepiej oświetlona przestrzeń ładunkowa

Lampy oświetlające przestrzeń ładunkową są montowane w standardzie. Dostępna jest również opcja ultra jasnego oświetlenia LED.

 

Lepiej oświetlona przestrzeń ładunkowa
 (Rich Text)(Single Feature) Poddany rygorystycznym testom

Poddany rygorystycznym testom 

Aby zapewnić maksimum trwałości, wszystkie materiały użyte we wnętrzu przeszły surowe testy. Mniejsze zużycie oznacza, że pojazd dłużej zachowuje schludny i profesjonalny wygląd, co zapewnia wyższą cenę odsprzedaży.

 

Łatwy w naprawie, wieloczęściowy zderzak tylny

W przeciwieństwie do innych vanów w swojej klasie, Ford Transit Courier nie wymaga wymiany całego zderzaka w przypadku wgniecenia. Jest to możliwe dzięki 3-częściowej konstrukcji pozwalającej na wymianę poszczególnych elementów i obniżenie kosztów naprawy.

Wydłużone okresy między przeglądami technicznymi
Przedstawiamy Ford Transit Centrum

Ford stworzony z myślą o Twojej firmie

Dzięki sieci ponad 60 dealerów Transit Centrum profesjonalna pomoc jest zawsze w zasięgu ręki.

Top