Home > Dostawcze > RANGER > Cechy i funkcje > Użyteczność i koszty

Użyteczność i koszty

Ford Ranger został poddany bezlitosnym testom w najbardziej nieprzyjaznych warunkach, w ekstremalnie niskich i wysokich temperaturach oraz w najtrudniejszych terenach.

Wszystko po to, aby zapewnić Ci niezawodny samochód, który sprosta każdemu zadaniu.

Imponująca zdolność holownicza

Przy całkowitej ładowności do 1403 kg,Tooltip oraz możliwości holowania przyczepy do 3500 kg,Tooltip możesz podjąć się najbardziej wymagających zadań i z łatwością przewozić najcięższe ładunki.

Pokona nawet zalane drogi

Ford Ranger z łatwością porusza się w terenie, w którym nie radzą sobie samochody z niższym zawieszeniem. Dzięki możliwości brodzenia do głębokości 800 mmTooltip poradzi sobie w podtopionym terenie.

Ford Ranger in water
Ford Ranger with off-road pack

Dodatkowe zabezpieczenia

W skład opcjonalnego pakietu Off-Road wchodzą osłony silnika, skrzyni rozdzielczej i zbiornika paliwa. Pomagają one uniknąć ewentualnych zniszczeń związanych z jazdą po nierównym terenie. Pakiet obejmuje również elektroniczną blokadę mechanizmu różnicowego tylnej osi.

Uniwersalna skrzynia ładunkowa z bezpiecznym zamknięciem

Skrzynia ładunkowa Forda Ranger pomieści standardową europaletę, potrzebne do pracy narzędzia lub wszystko, co potrzebne na weekendowy wypad za miasto. Bezpieczeństwo ładunku zapewniają liczne mocowania spełniające normę DIN. Dodatkową ochronę gwarantuje system ręcznego zamykania i otwierania skrzyni ładunkowej.

Ford Ranger with Versatile, lockable pick-up box for peace of mind
Ford Ranger with cargo tie downs

Solidne zaczepy do bezpiecznego mocowania ładunku

W celu zapewnienia bezpiecznego transportu ładunku, haki mogą zostać umieszczone zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz skrzyni ładunkowej. Ich liczba zależna jest od typu kabiny. Wszystkie spełniają normę DIN.

Zamykana roleta zabezpiecza i chroni ładunek

Ford Ranger w wersji Wildtrak może być wyposażony w opcjonalną zamykaną roletę, która zwiększa bezpieczeństwo ładunku. Można ją zablokować w trzech różnych położeniach.

Ford Ranger with lockable cargo roller towing a boat
Ford Ranger with motorbike in cargo area

Nowoczesny design zintegrowanej skrzyni ładunkowej

Każdy rodzaj kabiny ma swój charakterystyczny typ skrzyni ładunkowej.

Zasilanie 230V

W nowym Fordzie Ranger zastosowano rozwiązania, które zapewniają niezbędne wsparcie podczas pracy. Wśród nich znajdziesz gniazdo 230V umieszczone w kabinie – pozwala ono na ładowanie telefonu, tabletu czy innego urządzenia.

Ford Ranger power socket in cab
Top