NOWY FORD RANGER STORMTRAK

Przedstawiamy nową siłę w segmencie pick-upów 4x4 klasy premium. Dzięki swojej imponującej sylwetce i doskonałym osiągom terenowym nowy Ford Ranger Stormtrak zapracował na miejsce obok legendarnego Wildtraka.

Wyjątkowy kolor nadwozia Rapid Red, czarne alufelgi i wykończenia Stormtrak nie pozwalają od siebie oderwać wzroku. Z kolei wydajny silnik Bi-Turbo o mocy 213 KM z dziesięciobiegową automatyczną skrzynią biegów nie pozwala oderwać nogi od pedału gazu, bez względu na to, w jakim terenie jeździsz. Ford Ranger Stormtrak oferuje komfortową i pełną przyjemności jazdę zarówno po miejskich ulicach, jak i górskich bezdrożach.

ZOBACZ, CO GO WYRÓŻNIA

PRZEKONAJ SIĘ, CO POTRAFI RANGER STORMTRAK

Ranger Stormtrak

DOSTĘPNE NADWOZIA

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

Ranger Stormtrak - imponująca sylwetka

NIKT NIE PRZEJDZIE OBOJĘTNIE

Stworzony, by dominować! Ford Ranger Stormtrak kontynuuje tradycje modeli Wildtrak, bez wysiłku pokonując bezdroża i imponując swoim wyjątkowym designem. Czarne 18-calowe alufelgi z terenowymi oponami, bogata paleta unikalnych kolorów – Frozen White, Lightening Blue czy dedykowany Rapid Red – a także wyjątkowe elementy zewnętrznego wykończenia budują jego wyrazisty charakter.

WSZECHSTRONNOŚĆ MASZ W STANDARDZIE

Deszcz, śnieg, grad czy wiatr – bez względu na warunki we wnętrzu Forda Ranger Stormtrak zawsze masz wszystko pod kontrolą. Bogate wyposażenia, dbałość o detale i najwyższa jakość wykonania dają niesamowity komfort pracy i podróży. Możesz liczyć na wysokiej jakości skórzane fotele z czerwonymi szwami, podświetlane progi i unikalne dodatki w stylu Stormtrak, które podkreślają charakter pick-upa.

Siedząc za jego kierownicą, masz w zasięgu ręki wszystko, co najważniejsze – od dotykowego ekranu, przez nowoczesną nawigację satelitarną, po kamerę parkowania i zaawansowane systemy takie jak rozpoznawanie znaków drogowych czy modem FordPass Connect, który gwarantuje stały kontakt ze światemWi-Fi hotspot.

Wnętrze Forda Ranger Stormtrak

Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej