JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Home > Dostawcze > RANGER > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Wytrzymały i komfortowy

Zaawansowane rozwiązania i najwyższej jakości materiały sprawiają, że wnętrze Forda Ranger jest równie solidne i wytrzymałe, co komfortowe. Nasz najnowszy pick-up jest po raz pierwszy dostępny z wbudowanym modemem FordPass Connect. Dzięki tej technologii możesz zdalnie zamykać i otwierać drzwi samochodu, otrzymywać aktualne informacje i alerty drogowe oraz łączyć się z hotspotem Wi-Fi, co czyni zakup Forda Ranger jeszcze lepszą decyzją. 

Ford Ranger - Go hands-free with SYNC 3

Klucz do świata wzajemnych połączeń

Zupełnie Ford Ranger po raz pierwszy dostępny jest z modemem FordPass Connect*. System ten oferuje wiele praktycznych funkcji, w tym dostęp do Wi-Fi 4G** dla maksymalnie 10 urządzeń oraz powiadomienia o natężeniu ruchu drogowego przesyłane w czasie rzeczywistym bezpośrednio do nawigacji samochodu.

Pobierz aplikację FordPass i ułatw sobie życie

Sparowanie systemu FordPass Connect z aplikacją FordPass daje możliwość zdalnego sterowania wieloma różnymi funkcjami w pojeździe.

  • Zdalne zamykanie i otwieranie drzwi samochodu
  • Zdalne uruchamianie silnika w celu odszronienia przedniej szyby (dotyczy jedynie pojazdów z automatyczną skrzynią biegów)Tooltip
  • Monitorowanie poziomu paliwa, przebiegu pojazdu i ciśnienia powietrza w oponach za pomocą telefonu
  • Wskazywanie drogi na mapie do zaparkowanego samochodu
  • Otrzymywanie na telefon powiadomień o stanie technicznym pojazdu
FordPass App close up of mobile
Ford Ranger interior LCD screen close up

Najnowsza technologia sterowana głosem

Ford SYNC 3 to najnowsza i najbardziej zaawansowana wersja systemu SYNC. Jest szybki i intuicyjny w obsłudze. Można nim sterować za pomocą prostych poleceń głosowych w języku polskim. Większe przyciski nowego interfejsu ułatwiają obsługę, a 8'' ekran dotykowy obsługuje gesty znane ze smartfonów i tabletów, dzięki czemu korzystanie z niego jest dziecinnie proste. Ford SYNC 3 jest wyposażony w funkcje AppLink, Apple CarPlay oraz Android Auto umożliwiające wyświetlanie informacji z Twojego telefonu na ekranie dotykowym pokładowego systemu multimedialnego.

Łatwiejszy załadunek i rozładunek

Ford Ranger jest teraz dostępny z systemem ułatwiającym otwieranie/zamykanie klapy bagażnika Easy Lift. Inteligentna konstrukcja sprawia, że klapa wydaje się znacznie lżejsza i można ją w prosty sposób otworzyć i zamknąć.

Orange Ford Ranger easy lift tailgate close up
Top