Home > Dostawcze > TRANSIT CUSTOM > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Współczesny wygląd i wyjątkowy komfort

Starannie wykonane wnętrze doskonale łączy w sobie trwałość i praktyczność.
Kabina jest wyposażona w szereg dogodnie rozmieszczonych schowków i nowoczesnych technologii takich jak Ford SYNC 3 z obsługą głosową. Wszystko to pozwala zamienić Forda Transit Custom w wygodne, mobilne biuro.
Przedstawione funkcje mogą być dostępne tylko w wybranych modelach. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy pobrać katalog.

Klucz do świata wzajemnych połączeń

Transit Custom dostępny jest teraz z FordPass ConnectFordPass Connect modem 2. System oferuje wiele istotnych funkcji, w tym dostęp do WiFi 4GHotspot Wi-Fi dla maks. dziesięciu urządzeń oraz bieżące powiadomienia o ruchu drogowymLive Traffic free access przesyłane bezpośrednio do systemu nawigacji satelitarnej samochodu. Po połączeniu z aplikacją FordPass na Twoim telefonie możesz sprawdzić, czy drzwi samochodu są zamknięte, a także zdalnie zamknąć je lub otworzyć. Możesz nawet sprawdzić lokalizację swojego vana na mapie, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że w nieznanej Ci okolicy zapomnisz, gdzie zaparkowałeś(-aś) auto.

Ford SYNC interior display with FordPass Connect
Ford SYNC 3 – zaawansowana technologia obsługi głosowej

Ford SYNC 3 – zaawansowana technologia obsługi głosowej

Ford SYNC 3 to najnowsza i najbardziej zaawansowana wersja tego systemu. Jest szybki i intuicyjny w obsłudze i można nim sterować za pomocą prostych poleceń głosowych w języku polskim – z ich pomocą obsłużysz nawigację, system audio czy swój telefon. Większe przyciski nowego interfejsu ułatwiają obsługę, a 8’’ ekran dotykowy obsługuje gesty znane ze smartfonów i tabletów, dzięki czemu korzystanie z niego jest dziecinnie proste. Ford SYNC 3 jest wyposażony w funkcje AppLink, Apple CarPlay oraz Android Auto umożliwiające wyświetlanie informacji z Twojego telefonu na ekranie dotykowym pokładowego systemu multimedialnego.

Fotele zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie podróżowania

Nowy design przednich foteli to przede wszystkim udoskonalona geometria, grubsze tkaniny oraz bardziej wyrafinowane, a zarazem trwalsze wykończenia. Efekt? Lepsze podparcie, więcej komfortu i mniej męcząca podróż. Co więcej, Ford Transit Custom Kombi oferuje wiele konfiguracji foteli - standardowo wyposażony jest w siedzenia 2+1 w drugim i trzecim rzędzie. Transit Custom Van z podwójną kabiną został wyposażona w potrójne siedzenie w drugim rzędzie.

Fotele zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie podróżowania
Twoje mobilne biuro

Twoje mobilne biuro

Elastyczne, podwójne siedzenie pasażera z przodu jest wyposażone w łatwo dostępny schowek pod fotelem, który bez trudu pomieści laptop, foldery i inne akcesoria biurowe. W pojazdach z serii Trend, Limited i Sport, siedzenie to jest dostępne z rozkładanym stolikiem chowanym w górnej części oparcia fotela środkowego. Stolik o wymiarach 345 mm x 240 mm pozwala na wygodne pisanie i korzystanie z laptopa, a dodatkowo jest wyposażony w dwa uchwyty na napoje, miejsce na długopis oraz elastyczny pasek mocujący.

Schowki sprytnie rozmieszczone w całym pojeździe

Kabina Forda Transit Custom oferuje wiele funkcji ułatwiających wykonywanie codziennych obowiązków. Na przykład, w wersji z podwójnym przednim siedzeniem pasażera fotel środkowy wyposażony jest w składany stolik, który jest idealny pod laptopa czy do pisania. Samochód dysponuje także praktycznymi schowkami – pod podwójnym siedzeniem pasażera ukryty jest schowek o pojemności 93 litrów, nad deską rozdzielczą znajduje się bezpieczne miejsce na telefon komórkowy, odtwarzacz MP3 lub iPoda

Wybierz temperaturę, w jakiej dobrze się czujesz

Wybierz temperaturę, w jakiej dobrze się czujesz

Sterowana elektronicznie klimatyzacja (EATC) pozwala na precyzyjne ustawienie temperatury wewnątrz pojazdu i utrzymywanie jej dzięki zaawansowanym rozwiązaniom układu klimatyzacji.

Oświetlenie LED przestrzeni ładunkowej

Energooszczędne oświetlenie LED o dużej mocy w przestrzeni ładunkowej przychodzi z pomocą, gdy trzeba pracować przy słabym świetle. To kolejne proste, ale praktyczne rozwiązanie.

Oświetlenie LED przestrzeni ładunkowej
Wycieraczki z czujnikiem deszczu

Wycieraczki z czujnikiem deszczu

Dostosowujące się do natężenia opadów, aktywowane są w momencie wykrycia pierwszych kropli na przedniej szybie. Prędkość ich działania jest zależna od warunków pogodowych. Dodatkowo można wybrać jeden z sześciu poziomów czułości, które określają, przy jakim natężeniu opadów wycieraczki mają zostać aktywowane.

Quickclear – koniec skrobania przedniej szyby

Wystarczy nacisnąć przycisk, a niewidoczne elementy grzewcze szybko usuną lód i śnieg. Ta praktyczna funkcja sprawia, że szybko wyruszysz w drogę nawet w mroźny poranek.

Teraz zawsze zatankujesz właściwe paliwo

Teraz zawsze zatankujesz właściwe paliwo

Dzięki systemowi Ford Easy Fuel zatankowanie niewłaściwego paliwa będzie praktycznie niemożliwe. Dlaczego? Niewłaściwa końcówka dystrybutora nie będzie pasować do wlewu. A ponieważ Ford Easy Fuel jest systemem bezkorkowym, nie trzeba brudzić sobie rąk podczas tankowania.

Elektrycznie składane lusterka boczne

Aby uniknąć przypadkowego uszkodzenia, elektrycznie sterowane lusterka składają się za naciśnięciem jednego przycisku. Dodatkowo wyposażone są one w kierunkowskazy.

Top